Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Opel Astra vs. orice masina 150 cp (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/3465-opel-astra-vs-masina-150-cp.html)

Turbo110 03-04-05 01:18

DMX
 
o sa fi decimat eu 171 si mi am luat-o

D_M_X 03-04-05 10:23

Cumva astra gsi albastra cu nr de franta?
Daca da atunci oricum ma dau cu tine ptr ca vreau sa vad diferenta..:) sau sa o vezi u...glumeam...ca daca asta e atunci ...plm am vazut-o in actiune si am si primit informatii desprea ea...si numai 150 de cp nu are aia

vec 04-04-05 09:00

voi nu crede-ti ca o masina stoc poate merge f.f bine ....oricum crede-ti ce vreti ..e dreptul vostru ,dar masina e stoc .....ca fuge este f adevarat dar e stoc si este f. bine intretinuta ....pt voi exista un 2000 16v care este mai rau ca el , ne-am furato si noi ....asta e ...Da este vorba de opelul albastru cu nr de franta.. :lol:

vec 04-04-05 09:07

D_M_X totul este postbil ..tu esti ceva mai greu ....cred ...de fapt nu prea stiu cite kg are espero....oricum ramine de vazut

BOGDANDMN 04-04-05 10:43

Iti convine Volvo S40 2.0 Turbo? E adevarat, nu are 150 de cai are 160 si un pic, dar oricum eu plec din start cu sansa a 2-a, pt ca masina ta este mult mai usoara.... Ce zici?

Turbo110 04-04-05 16:14

:)
 
O sa te bata rau de tot !

BOGDANDMN 04-04-05 18:06

:lol: DA STIU!!! Oricum... Eu am vb serios...

X-Ray-Eyes 05-04-05 20:57

Pe mine m-a batut Franta cu 3 masini pe 400m.
Si a mea nu e stock.
Ca el afirma ca e stock a lui e alta poveste ... insa e prea putin credibila.
La 150Cp nu faci masina de 190 ! ( Celica ).

D_M_X 05-04-05 21:33

mah vec-ule las-o dreac de treaba ca am vazut-o cum trage si cum a plecat de langa o vectra sfi si cum l-a facut si pe andrei.....daca e stock nu are cxum sa aiba demarajul asta ...e practic imposibil...a plecat de langa vectra aia exact cum a plecat subaru de langa mine...
Eu ma dau cu tine nu e bai stiu ca ma faci si nu e bai dar nu-mi vinde gogosi ca e stock ca nu am s-o cred
Si daca o iau ce pelea mea doar am espero ...nu altceva :) :wink:

vec 06-04-05 16:46

va dau cuvintul meu ca masina este stoc ....motor si electronica este stoc
..da sunt ceva ...ceva.....dar nu la motor sau electronica ..nu are axe.....ESTE STOC ....sunt niste chitibusuru dar nu la ce credeti voi ....tot timpul credeti ca eu modific masinile su nu va spun ...asa spunea lumea si de B-09-NSL adica BMW ...ce rost ar avea sa va mint doar nu ne dam pe bani .....nu am facut-o si nu o voi face ...si totusi exista o masina care ne_a batut tot 2000 16 v ....u respect

Catalyn 06-04-05 17:54

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"vec\"
va dau cuvintul meu ca masina este stoc ....motor si electronica este stoc
..da sunt ceva ...ceva.....dar nu la motor sau electronica ..nu are axe.....ESTE STOC ....sunt niste chitibusuru dar nu la ce credeti voi ....tot timpul credeti ca eu modific masinile su nu va spun ...asa spunea lumea si de B-09-NSL adica BMW ...ce rost ar avea sa va mint doar nu ne dam pe bani .....nu am facut-o si nu o voi face ...si totusi exista o masina care ne_a batut tot 2000 16 v ....u respect

am mai ramas citiva pe lista nebatuti...vedem ce ne rezerva viitoarele curse...provocarea ramine valabila si in cazul meu...din pacate nu am reusit sa ajung la cursa din 03 din cauza Raliului Brasovului dar sper sa am si eu placerea sa ma dau cu Opel-ul

D_M_X 13-04-05 10:21

Quote:

...si totusi exista o masina care ne_a batut tot 2000 16 v ....u respect
care este aia?

mara 14-04-05 17:14

Sa fie cumva vectra WAY!??

ffocus 14-04-05 17:17

cu un tiburon V6 te bagi?

Turbo110 14-04-05 21:37

nu este un kadet alb
2 l 16v :))


All times are GMT +2. The time now is 09:13.

- Copyright 2026 4Tuning