![]() |
Re: E36`le meu !!!
-scrisul cu M3 l`am gasit pe la munk intr`o cautare dupa un scris de e46 cu 323I si m`am gandit ca nu o sa arate tocmai naspa..(app tzigan nu sunt :D )
-proiectoarele, semnalele , lukas-urile si sticlele la faza lunga sunt facute cu folie..initzial am vrut sa le fac cu un sprei galben cum este cel de stopuri fumuriu(am gasit si cu galben si rosu) problema a fost ca spreiul acela este foarte mic ,mi`ar fi ajuns doar pt 2 sticle si eu aveam nev si pt celelalte si costa 40 ron...si am optat pt varianta asta.... -cu telefonul este mai complicat...ink sper sa gasesc unul original cu tot cu suport si de aceea nu m`am ocupat de el... |
Re: E36`le meu !!!
1 Attachment(s)
100 de poze
|
Re: E36`le meu !!!
frumoasa masina ,nasol numele tau.
|
Re: E36`le meu !!!
:D:D:D am id u de cand aveam si ursu....si asha a ramas....(amintire)
|
Re: E36`le meu !!!
4 Attachment(s)
din capitolu romanu da si fuge ...avem urmatoarele...
|
Re: E36`le meu !!!
naspa cand se intampla asemena lucruri....esti mai ghinionist decat mine....eu am scapat doar cu aripa spate si bara zgariate dar la tine e paguba mult mai mare.....ce vrei dak asta e romania vd k nu e nimeni prin preajma se urca si pleaca....dar ce e cu tine de ai lasat-o afara k stiu k o tineai in garaj?
|
Re: E36`le meu !!!
am eu telefon complet pt bmw e36 , cu cabluri si tot ce trebuie , l-am luat de la teo_vl acum ceva timp si am renuntat la idee , da-mi un semn daca esti interesat , 250 ron fix ,,,,
|
Re: E36`le meu !!!
Florian-masina nu o tzin afara sta numai in garaj ..am gasit`o lovita in parcare la IDM....
-am rezolvat patzial reparatzia...am indreptat aripa,masca de fatza,iam luat semnal nou (l`am facut galben) mai am de reparat si vopsit bara de fatza... Riko-sunt interesat de car kitt..(desi momentan sunt in pom cu banii) problema mea este ca pe masina am toata instalatzia mai putzin suportul de pe cal si telu(care tre sa fie ca cel de cotiera de e39-cred sper sa nu vb aiurea) instalatzia de pe masina mea este Nokia dar mai mult nu stiu...(si sunt in dubiu pt ca la tel`u de pe cal nu stiu unde`i bagi cartela pt ca nu este cu unitatea aia separata de vine in torpedo`)..as vrea sa imi pun telef cu suport de cal si nu cel care vine sub cotiera(loc rezervat cup-holder`ului)....pune`mi niste poze te rog cu car kittul care il ai u..ms mult... |
Re: E36`le meu !!!
1 Attachment(s)
uite eu asta il am ....
|
Re: E36`le meu !!!
ms de poza ...il caut pe cel cu suport de cal..pt ca urmeaza sa mi iau cup-holderul si acolo ar fi locul lui..ms mult..
|
Re: E36 - `le meu !!!
10 Attachment(s)
dupa lovitura si reparatzia....+ scule necesare pt folia galbena :D:D:D ++nasuc negru(scuzati claritatea-poze facute cu telef la munk in graba)
|
Re: E36 - `le meu !!!
Ti-a dat de te-a julit :)
Bine ca ai facut-o deja, |
Re: E36 - `le meu !!!
mi`a dat de m`a crapat.. :D
nu m`a lasa sufletu` s`o vad asha lovita .. cu atat mai mult cu cat lucrez si in domeniu..:D |
| All times are GMT +2. The time now is 14:56. |
- Copyright 2026 4Tuning