![]() |
a spus cineva ca tot ce e scris aici e katerinka? :lol: :lol:
|
Quote:
Quote:
|
Eu vand oameni batrani! Sunt reciclabili! Ii iei ii speli, le dai niste vitamine si sunt ca noi! Pot sa faca orice! Pretul este derizoriu dar merge bine treaba! :lol:
|
Re:
Quote:
|
eu am fost procuror (procuram de toate ) dar acum m-am reprofilat m-am facut tamplar (castig mai bine) ... stau la colt shi dau la TAMPLA :twisted: :twisted: :twisted:
|
De vanzare aer & timp
!!!! =)) =)) =)) =)) ..acu` cred ca ma reprofilez pe 'dvd-uri porno cu profii` si colegii din scoala.. =))' |
i oatata zik mai mult nu spun .. io dau la pompa pa Rompetrol Downstream .. yeah yeah .....
in rest .. ashtept sa pice vre`o minune :) |
de umflat baloane a auzit cineva?se castiga cam 100mii $ pe sapt...
|
Ganduri si nu numai .........
Sincer nu ma asteptam sa aiba asa de mult succes topicu meu !!!
Fiti sinceri !! nu e mai bine asa !! acum putem face si noi vreu joint venture !!! o mafie ceva (un sindicat ) sau cel putin putem oferi noi servicii si celor din zonele noastre(mai defavorizate din anumite puncte de vedere) care ar avea nevoie de: org de curse \"legale\" de dat cu presu procurori :: de toate Impresari de fufe etc .. Sau de ex : uni zic ca impresariaza parasute alti zic ca fac filme porno !! pai ultimii pot procura marfa noua de la primii !!!! si daca au nevoie de niste personal iau si ei vreo doi pensionari \"RECICLABILI\" sii pun la munca !!! Cine se ocupa de aranjat examene ?? am nevoie !!! anu asta am bac !!! Help ME PLS!!!! I am to young to die !! :twisted: :twisted: |
Re: Ganduri si nu numai .........
Quote:
hiiiiiii. f#ck! mi-am desconspirat identitatea! nu-i problema Alah ma va salva, stiu din Coran ca e bun si milostiv cu noi. Tot ce trebuie sa fac e sa imi leg 10 kg de trinitrotoluen si trei focoase atomice si sa le declansez in fata parlamentului |
Re:
Quote:
Cik Moldoveanu sunt eu :peace:!!! |
Re:
Quote:
auzi daca ai mashini d cusut imi dai si mie una sa conduk ... da poate ma dau dreaq peste cap cu ea :) |
Eu conduc un sir de firme ce functioneaza in sistemul suveica, procesul este foarte simplu, spre exemplu eu, cumpar casete audio le sterg si le vand mai departe ca blankuri, daca vand caseta cu 15.000 lei (1,5 lei grei), la 1000 de casete, ganditi-va la profit 15000000 lei ( 1500 lei grei) si procesul continua la ceilalti membrii vrooom pana mi se pierde urma, urmatorul membru cumpara casetele de la mine, inregistreaza casete cu mp3-uri, le vinde, urmatorul le sterge si le vinde.... si asa mai departe, procedeul se mai numeste si efectul de piramida daca vinzi cat mai multe setrui de casete, si cumperi cat mai putine, iesi in profit. :D :wink:
Sper ca nu credeti ca am vreo legatura cu caritas, bancorex sau fni |
yo mai dau cate o ghiara ... mai dau pe la ruleta ... ma descurc ... mere treaba in general cu fraierii faci banu gros :D
|
Io am doua firme: Droguri, arme si munitii pe nashpa S.R.L si
Fete de inchiriat de tot S.R.L. CAUT DISTRIBUITORI IN TOATA TARA !!! |
| All times are GMT +2. The time now is 19:50. |
- Copyright 2026 4Tuning