Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Orice pana in 110 cp (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/33768-pana-110-cp.html)

mirciu 15-04-07 00:53

Re: Orice pana in 110 cp
 
fac eu un sumar....ia busit tasu masina :P

alexutzu 19-04-07 09:43

Re: Orice pana in 110 cp
 
ce caterinca modul de explicare d.p.d.v. al aerodinamicitatii :lol:
vreau si eu poze sa vad cam cat de apropiata e relatia cu mercedesul de la plescari

59AFA 22-04-07 13:27

Re: Orice pana in 110 cp
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by alexutzu (Post 859762)
ce caterinca modul de explicare d.p.d.v. al aerodinamicitatii :lol:
vreau si eu poze sa vad cam cat de apropiata e relatia cu mercedesul de la plescari

cam asa arata :cry:

CT-82-PWR 23-04-07 23:17

Re: Orice pana in 110 cp
 
ramaneti si voi ontopic...pentru poze din accidente mai exista si PM

shaid-kid 11-05-07 20:18

Re: Orice pana in 110 cp
 
Cand masina o sa fie ok m-as baga si eu ;)

59AFA 15-05-07 19:49

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by shaid-kid (Post 896597)
Cand masina o sa fie ok m-as baga si eu ;)

masina e ok de cateva zile...:D

Markenstein 15-05-07 21:52

Re: Orice pana in 110 cp
 
Salutare,
Caut si eu un Clio II symbol 1,4 16v 98cp pt un " Friendly Race si No hard feelings" doar fun!
am aceasi masina doar ca umblat putin pe la motor, filtru de aer si hopefuly evacuare de la fata pana'n spate pe innox si vreau sa vad cat de mult e diferenta,
oricum daca e cineva va astept,
prefer clio 1,4 16v dar daca nu e astept orice masina!
Salutare :)

Z L R 15-05-07 21:56

Re: Orice pana in 110 cp
 
un pug 206 2.0 hdi 90cp...STOCK...astept pe orice la linie de start...

shaid-kid 17-05-07 17:21

Re: Orice pana in 110 cp
 
59AFA ....daca te intereseaza...307 hdi 1,6 16v 109cai

59AFA 17-05-07 18:38

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by shaid-kid (Post 906087)
59AFA ....daca te intereseaza...307 hdi 1,6 16v 109cai

vezi ca ai un pm :-P

Y O B 18-05-07 17:15

Re: Orice pana in 110 cp
 
un 307 benzinar merge? 1.6 16v

George_P. 21-05-07 00:32

Re: Orice pana in 110 cp
 
Vedeti ca hdi-urile sunt intepate rau, nu va faceti prea mari sperante...:twisted:

59AFA 21-05-07 18:57

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by George_P. (Post 911423)
Vedeti ca hdi-urile sunt intepate rau, nu va faceti prea mari sperante...:twisted:

hdi'u de 2000 de pe 206 nu'mi sta in cale....:rolleyes2

shaid-kid 21-05-07 20:05

Re: Orice pana in 110 cp
 
Sambata ai plecat....poate sapt asta...

59AFA 21-05-07 21:58

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by shaid-kid (Post 912688)
Sambata ai plecat....poate sapt asta...

sambata a fost super super super show....:-P


All times are GMT +2. The time now is 18:55.

- Copyright 2026 4Tuning