![]() |
Re: Orice pana in 110 cp
fac eu un sumar....ia busit tasu masina :P
|
Re: Orice pana in 110 cp
ce caterinca modul de explicare d.p.d.v. al aerodinamicitatii :lol:
vreau si eu poze sa vad cam cat de apropiata e relatia cu mercedesul de la plescari |
Re: Orice pana in 110 cp
2 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Orice pana in 110 cp
ramaneti si voi ontopic...pentru poze din accidente mai exista si PM
|
Re: Orice pana in 110 cp
Cand masina o sa fie ok m-as baga si eu ;)
|
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
|
Re: Orice pana in 110 cp
Salutare,
Caut si eu un Clio II symbol 1,4 16v 98cp pt un " Friendly Race si No hard feelings" doar fun! am aceasi masina doar ca umblat putin pe la motor, filtru de aer si hopefuly evacuare de la fata pana'n spate pe innox si vreau sa vad cat de mult e diferenta, oricum daca e cineva va astept, prefer clio 1,4 16v dar daca nu e astept orice masina! Salutare :) |
Re: Orice pana in 110 cp
un pug 206 2.0 hdi 90cp...STOCK...astept pe orice la linie de start...
|
Re: Orice pana in 110 cp
59AFA ....daca te intereseaza...307 hdi 1,6 16v 109cai
|
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
|
Re: Orice pana in 110 cp
un 307 benzinar merge? 1.6 16v
|
Re: Orice pana in 110 cp
Vedeti ca hdi-urile sunt intepate rau, nu va faceti prea mari sperante...:twisted:
|
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
|
Re: Orice pana in 110 cp
Sambata ai plecat....poate sapt asta...
|
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:55. |
- Copyright 2026 4Tuning