Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Daewoo (https://forum.4tuning.ro/313-discutii-daewoo.html)
-   -   Top speed - Espero (https://forum.4tuning.ro/313-discutii-daewoo/33639-top-speed-espero.html)

D_M_X 08-03-07 16:21

Re: top SPEED ESPERO
 
b0gdan4you ...ala nu este espero....seamana ..dar nu este ... masina aia este in 2 usi si daca te uiti cu atentie farul este cu tot cu semnalizare.....am acasa o poza cu masina de-aintregu...am s-o pun cand o gasesc

M|cutz^ 08-03-07 22:43

Re: top SPEED ESPERO
 
SIncer sa fiu pare suspect acum depinde de ce kit are pe la motor

Alex Stelea 09-03-07 20:14

Re: top SPEED ESPERO
 
Cred ca turatia ii cam mica pt viteza aia. da poate te inseala kilometrajul..

bulldog_cox 09-03-07 23:23

Re: top SPEED ESPERO
 
Quote:

Originally Posted by M|cutz^ (Post 788775)
SIncer sa fiu pare suspect acum depinde de ce kit are pe la motor

urmareste topicul:D
e foarte rapida masina.....e la misto.dar baiatul a dovedit ca e baiat de treaba a recunoscut adevarul

vLLLad 14-03-07 19:55

Re: top SPEED ESPERO
 
Bogdan ....tu nu ai viteza reala nici 180.....stiu ce se intampla.....asa patesc si eo iarna.....imi arata in plus multa viteza...:P am si eo poze daca vrei....vitezometrul la 220 si turometrul la 3000 rotatii :)))

cj_14_zeu 18-03-07 16:03

Re: top SPEED ESPERO
 
Quote:

Originally Posted by b0gdan4you (Post 754581)
o parere vreau si eu!! va place?

da si spune-mi cum ai reusit!?
am si eu un espero si oricat l-as scorboci chiar si in jos nu prinde atat!

geti 18-03-07 16:43

Re: top SPEED ESPERO
 
Urmareste topicul.Omul dezvaluie pan la urma ca e o minciuna

Rasputin 24-03-07 11:48

Re: top SPEED ESPERO
 
Cam dubioase pozele alea(parerea mea),ceva nu este in regula cu vitezometrul ala.

sacal19 29-03-07 22:14

Re: top SPEED ESPERO
 
auzi o mica obs.. aveai u peste 200 la ora dar al dracu ceas nu indica nimic la apa..era motorul prea rece la peste 200 :)) nu cumva ai u acul dat peste cap si turai motorul ?? din poza se obs ca stai pe marginea drumuli nu pe drum . si la peste 200 sa fim serios mergi cu o mana...? la 170 .. te ti cu ambele maine..

b0gdan4you 29-03-07 22:47

Re: top SPEED ESPERO
 
In primul rand .. bai sacal19..urmareste tot topicul :shock: :D - motorul era rece k deabia plecasem.....benzina putina k intotdeauna..:D si nu aia era viteza....erau cam 150 reali ....asa k nu stateam pe loc...si da, eu merg mai mult cu o mana.....chiar si la viteza aia... si in al doilea rand pt D_M_X ... omule dar u te-ai uitat la OGLINZI(uita-te bine)? si la faruri am vazut ..... da poate le-au pus galbejitii dintr-o bucata...nush acum...

PH-04-WPD 04-04-07 20:05

Re: top SPEED ESPERO
 
tare :)) si pt. sacal19 ... eu la 175 mergeam cu o singura mana pe volan. la spita stanga a volanului ( de cielo ) k sa pot sa dau flash. daca tin dreapta pe volan ... mai am putin si fac accident

vazilro 11-04-07 19:30

Re: top SPEED ESPERO
 
Ok, daca tot am citit TOT topicul, am aflat multe despre niste supermotoare (si cam cat ar costa sa bagi unu' in espero), am aflat ca aici pe 4tuning nu prea merge minciuna pt. ca sunt membrii care chiar se pricep la motoare, as fi avut ocazia sa dau sfaturi cum sa tunezi un espero (dar cum ca habar n-am mai bine tac),si multe altele.......... dar domnilor, daca tot am citit topicul "Top speed espero" poate sa-mi spuna si mie cineva care-i viteza maxima care o "prinde" masina asta? Mersi.

69WRX 11-04-07 19:45

Re: top SPEED ESPERO
 
nu am citit tot topicul decat primele 3 posturi...da io cred ca e masina pusa pe cric...altceva...nush...poate vreo eroare...

T-Bone 13-04-07 21:44

Re: top SPEED ESPERO
 
ce motor are masina aia?nu prea imi vine sa cred ca ai ajuns la viteza aia cu numai 4000rpm!!!!!!!!!!sunt si eu proprietar de espero, 1.5 intradevar , dar nu cred ca nici 1.8 nu ar ajunge la viteza aia cu numai 4000 de ture!!!!

bulldog_cox 23-04-07 00:28

Re: top SPEED ESPERO
 
cititi ultimele postari:D
e amuzant...toata lumea posteaza dar nimeni nu crede:D


All times are GMT +2. The time now is 10:56.

- Copyright 2026 4Tuning