Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Masini vazute in Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33605-masini-vazute-tulcea.html)

Cosmin255 26-03-07 15:44

Re: Masini vazute in Tulcea
 
ce an e ? cati km ce motor?

Naitzu 27-03-07 00:20

Re: Masini vazute in Tulcea
 
mama...ati mutata masinile din LA in Tulcea?..super tari...macar la voi se mai plima..si alte masini..

webcathos 01-04-07 12:59

Re: Masini vazute in Tulcea
 
1 Attachment(s)
Am vazut una ieri langa spital in care s-au suit 3 fete dar nu am putut sa-mi dau seama ce era!Dupa triple parea audi dar....am reusit sa fac o poza,slab calitativ ca e facuta cu tel.

Eugen_TL 01-04-07 13:10

Re: Masini vazute in Tulcea
 
da stiu masina...am mai spus de ea aici.... o conduce o tipa... masina arata bine m-am uitat la ea ..cum e facuta ii sta super ...este audi .

webcathos 01-04-07 13:16

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Da am vazut ca la volanul s-a suit o tipa dragutza si am ramas masca! :)
Cand aplecat de akolo din spatele ei gonea unul cu un Golf 4 sa o ajunga din urma...dar din cate am observat si tipa ii dadea...

P.S.Saptamana viitoare promit sa aduc poze cu 206 ala mov daca se intoarce baiatul cu el de la satu-mare!Incerc sa fac cat mai multe....

Eugen_TL 01-04-07 13:18

Re: Masini vazute in Tulcea
 
da ...si ieri pe babadag la centrala ce e acolo... oprite de politie =))) prinse cu radarul probabil :)

webcathos 01-04-07 13:19

Re: Masini vazute in Tulcea
 
lol !Le-o fi dat amenda sau...!:D

Cosmin255 01-04-07 22:48

Re: Masini vazute in Tulcea
 
lol in poza cu audi apar si eu:):):)...fordul ala dintre taxiuri cred ca eu sunt ... cand i-ai facut poza nu era langa spital masina ?

Eugen_TL 04-04-07 20:49

Re: Masini vazute in Tulcea
 
azi am vazut ceva chira f misto ! DOUA H2 din care unul tunat super si unul stock dar cu o barca f mare si misto in spate! cel tunat avea spinere bodykit era mai jos chira arata super..l-am prins in 2 poze le voi pune cand bag usb-ul in pc

B 10 TNG 04-04-07 22:59

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by alextutunaru (Post 793494)
Abia acum am vazut ca este un topic cu masini din Tulcea...FLY: se aude bine...;)

pacat ca nu i a ta alexule!

Eugen_TL 05-04-07 17:15

Re: Masini vazute in Tulcea
 
4 Attachment(s)
dupa cum v-am promis :

DaViD TL 05-04-07 20:00

Re: Masini vazute in Tulcea
 
frumoase masinute,pacat ca nus din oras,sau cel putin sa ramana in oras asta e,noi sa fim sanatosi !!!

webcathos 05-04-07 20:12

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Din pacate peugeotul s-a vandut inainte sa apuc sa ii fac poze!S-a dat la schimb cu un Passat!!!

Eugen_TL 05-04-07 21:26

Re: Masini vazute in Tulcea
 
nu l-as fi dat :|

Eugen_TL 17-04-07 22:01

Re: Masini vazute in Tulcea
 
am vazut un hyundai coupe rosu destul de dragutz dar are mult de reparat la el (ma refer la exterior) eleronul sta ca dracu prea mare ,masa de calcat! beculete prostii nu-si au rostul ! mi-a placut cum se aude in schimb! poate o prind in niste poze ;)


All times are GMT +2. The time now is 10:39.

- Copyright 2026 4Tuning