Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Diverse, evenimente, discutii, pareri (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33602-diverse-evenimente-discutii-pareri.html)

Bogyciu 25-02-07 12:39

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Pe atunci eram prea mic da imi aduc aminte ca treceau si prin Isaccea (eu acolo m-am nascut si crescut), ar fi o idee interesanta dar avand in vedere ca toata lumea se plange de lipsa de fonduri (participantii la raliuri) nu cred ca s-ar abroba ceva...

Eugen_TL 25-02-07 13:05

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by mishaRS (Post 770051)
nu stiu daca mai tineti minte, dar prin '92 se organiza la noi la tl o etapa din CNR - traseu sindicat-cataloi-telita-somova-tulcea ... asa ca m-am gandit si am vb cu niste oameni de al acr, politie si eventuali sponsori despre o revenire la tl a raliului Romaniei. Ce parere aveti ???



e chiar tare ce spui tu aici ! si mie tata mi-a vorbit despre ! ar fi misto sa mai vedem asa ceva

mikafly 25-02-07 13:17

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Slabe sanse sa se realizeze Raliul Deltei Dunarii......era candva de mult.NU sunt bani.....nu e initiativa......nimeni nu coopereaza.Si mai ales nu sunt sponsori....

Cosmin255 26-02-07 21:30

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
FLY-ule te-am vazut la meci Spiru - Moisil , de fapt ti-am remarcat intai BMW-ul :) ti-am facut cu mana sa ma bag in seama da nu m-ai vazut,in momentul in care plecai de la sala

vlad_Mafiotu 27-02-07 12:49

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
da ma si eu te`am vazut ca am fost si eu la meci

mikafly 27-02-07 20:25

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Scuze ca nu v-am vazut.....ma grabeam.......si de aia probabil....data viitoare sariti in fatza masinii ca sigur va vad......

vlad_Mafiotu 27-02-07 20:26

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
poate ne vezi prea tarziu si ne calci :lol: cum ai dat peste bietele animale :(

mikafly 28-02-07 07:15

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by vlad_Mafiotu (Post 774401)
poate ne vezi prea tarziu si ne calci :lol: cum ai dat peste bietele animale :(

Offf imediat sariti in sus...am zis ca am lovit si eu cateva animale....voi nu sunteti animale.....va evit(daca pot)..daca nu....ghips...vanatai....

Eugen_TL 28-02-07 13:51

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
la inceput e mai greu..pana te obisnuiesti ;) =))))))

Cosmin255 28-02-07 15:00

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
FLY-ule mi-a placut sound-ul BMW-ului tau , stateam la sens , ti-am facut flashuri cand ai trecut dar nu m-ai vaz

mikafly 28-02-07 15:25

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by obrazNICK (Post 775436)
FLY-ule mi-a placut sound-ul BMW-ului tau , stateam la sens , ti-am facut flashuri cand ai trecut dar nu m-ai vaz

Care sens mai?.......parca ziceai ca m-ai vazut la sala...e vreun sens acolo?
Sau asta in alt episod?

Cosmin255 01-03-07 14:53

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
la sens la delta , in aceeasi seara:)

KAB 02-03-07 16:46

Quote:

Originally Posted by mishaRS (Post 770051)
nu stiu daca mai tineti minte, dar prin '92 se organiza la noi la tl o etapa din CNR - traseu sindicat-cataloi-telita-somova-tulcea ... asa ca m-am gandit si am vb cu niste oameni de al acr, politie si eventuali sponsori despre o revenire la tl a raliului Romaniei. Ce parere aveti ???

E foarte buna ideea ta, si trebuie sa recunosc k m-am gandit si eu impreuna cu cativa prieteni sa reorganizam raliul Tulcei. Eu sunt dealer Subaru in cta si o sa te ajut si io cum pot.

PS: Imi place foarte mult initiativa voastra de a introduce Tulcea la orase. Incet, incet o sa ne facem si noi o comunitate. Si apropo, dak doriti sau ati auzit pe cineva care doreste sa achizitioneze un subaru eu sunt persoana care poate oferi consiliere. Numai bine!

Eugen_TL 02-03-07 17:49

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
bine ai venit printre noi ;) RAMAI APROAPE

mikafly 02-03-07 19:56

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by Alecu_2fast (Post 777934)
E foarte buna ideea ta, si trebuie sa recunosc k m-am gandit si eu impreuna cu cativa prieteni sa reorganizam raliul Tulcei. Eu sunt dealer Subaru in cta si o sa te ajut si io cum pot.

PS: Imi place foarte mult initiativa voastra de a introduce Tulcea la orase. Incet, incet o sa ne facem si noi o comunitate. Si apropo, dak doriti sau ati auzit pe cineva care doreste sa achizitioneze un subaru eu sunt persoana care poate oferi consiliere. Numai bine!

Consiliere......poate doar de parte financiara....ca de altceva nu vad cu ce m-ai putea ajuta.
Nu va faceti ganduri si sperante aiurea....nu o sa se faca nici un raliu in urmatorii 10 ani la Tulcea......cat despre organizare...nici nu se pune problema...inseamna ca nu stiti ce implica asa ceva.
Aprobari...asistenta....si cel mai nasol...un buget.
La o amarata de competitie pe 402 metrii este nevoie de aprobari si hartii la greu....si de un buget considerabil.
Ia ganditi-vva pt un raliu care nu are 402 m..are vreo 100 km minim.....sunt costuri uriase.....iar lumea din Tulcea,ma refer la conducere la autoritati...au in frunte niste comunisti necooperanti.
La raliu sunt sectiuni de drum inchise traficului ....cine iti da aprobare sa inchizi un drum ..mai ales cum e cel spre Cataloi?......sau spre Somova.
M-am interesat din proprie initiativa pt desfasurarea unei competitii de accelerare pe 402 m in Tulcea.Am primit numai batjocura,si dezinteres.
Chiar am fost intrebat "Ce ma?,curse aa?...las ca va aranjez eu pe voi"
Cat timp la conducere o sa fie dinozauri comunisti si redusi mintal....nimic nu o sa mearga bine....nu numai in automobilism...peste tot.


All times are GMT +2. The time now is 13:21.

- Copyright 2026 4Tuning