![]() |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Pe atunci eram prea mic da imi aduc aminte ca treceau si prin Isaccea (eu acolo m-am nascut si crescut), ar fi o idee interesanta dar avand in vedere ca toata lumea se plange de lipsa de fonduri (participantii la raliuri) nu cred ca s-ar abroba ceva...
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
e chiar tare ce spui tu aici ! si mie tata mi-a vorbit despre ! ar fi misto sa mai vedem asa ceva |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Slabe sanse sa se realizeze Raliul Deltei Dunarii......era candva de mult.NU sunt bani.....nu e initiativa......nimeni nu coopereaza.Si mai ales nu sunt sponsori....
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
FLY-ule te-am vazut la meci Spiru - Moisil , de fapt ti-am remarcat intai BMW-ul :) ti-am facut cu mana sa ma bag in seama da nu m-ai vazut,in momentul in care plecai de la sala
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
da ma si eu te`am vazut ca am fost si eu la meci
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Scuze ca nu v-am vazut.....ma grabeam.......si de aia probabil....data viitoare sariti in fatza masinii ca sigur va vad......
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
poate ne vezi prea tarziu si ne calci :lol: cum ai dat peste bietele animale :(
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
la inceput e mai greu..pana te obisnuiesti ;) =))))))
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
FLY-ule mi-a placut sound-ul BMW-ului tau , stateam la sens , ti-am facut flashuri cand ai trecut dar nu m-ai vaz
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
Sau asta in alt episod? |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
la sens la delta , in aceeasi seara:)
|
Quote:
PS: Imi place foarte mult initiativa voastra de a introduce Tulcea la orase. Incet, incet o sa ne facem si noi o comunitate. Si apropo, dak doriti sau ati auzit pe cineva care doreste sa achizitioneze un subaru eu sunt persoana care poate oferi consiliere. Numai bine! |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
bine ai venit printre noi ;) RAMAI APROAPE
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
Nu va faceti ganduri si sperante aiurea....nu o sa se faca nici un raliu in urmatorii 10 ani la Tulcea......cat despre organizare...nici nu se pune problema...inseamna ca nu stiti ce implica asa ceva. Aprobari...asistenta....si cel mai nasol...un buget. La o amarata de competitie pe 402 metrii este nevoie de aprobari si hartii la greu....si de un buget considerabil. Ia ganditi-vva pt un raliu care nu are 402 m..are vreo 100 km minim.....sunt costuri uriase.....iar lumea din Tulcea,ma refer la conducere la autoritati...au in frunte niste comunisti necooperanti. La raliu sunt sectiuni de drum inchise traficului ....cine iti da aprobare sa inchizi un drum ..mai ales cum e cel spre Cataloi?......sau spre Somova. M-am interesat din proprie initiativa pt desfasurarea unei competitii de accelerare pe 402 m in Tulcea.Am primit numai batjocura,si dezinteres. Chiar am fost intrebat "Ce ma?,curse aa?...las ca va aranjez eu pe voi" Cat timp la conducere o sa fie dinozauri comunisti si redusi mintal....nimic nu o sa mearga bine....nu numai in automobilism...peste tot. |
| All times are GMT +2. The time now is 22:59. |
- Copyright 2026 4Tuning