![]() |
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Felicitari, a fost superOK. Cu toate ca nu am reusit sa stau decat in reprize, cred ca am prins momentele cele mai faine (sosirea si turul orasului). Felicitari inca o data si poate data viitoare o sa fie si mai si.
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Quote:
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Quote:
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
@cristi_407: Eu nu zik ca ati venit acolo :) zik k din toate pozele alea masinile voastre sunt cele mai de salon ..
respect ptr munca,pasiunea si banii bagati in ele |
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
deci 406-ele a rupt gura targului! cel mai misto dintre toate parerea mea!
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
407 pardon :D
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
poi eu cred ca e singurul peugeot 407 tunat de la noi din tara ... pe bune ...
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Quote:
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
corect! toate au fost frumoase!
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
A fost frumos de tot...SFW-ule..audi-ul ala e :shock: foarte frumos
Si spun inca o data...coloana a fost super...:D |
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
a fost super :D si belea mare fu si cu coloana :) bv alin si bv organizatorilor :D abia astept sa mai merg la o intrunire
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
chiar a fost misto si un drum plin de peripetzii pt unii :D
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
ce ma bucur cand vad atata lume multumita de cum a iesit :) ...imi dau seama ce mandru e alin :P !
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Quote:
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
oricand e ocazia eu`s prezent.. ia spunetzi la bucuresti vine careva? eu daca am progam liber nu vreau sa ratez
ps. vreau dvd`ul :) |
| All times are GMT +2. The time now is 07:59. |
- Copyright 2026 4Tuning