Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/33523-piatra-neamt-intalnire-4tuning-moldova.html)

catalos 18-02-07 21:13

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Felicitari, a fost superOK. Cu toate ca nu am reusit sa stau decat in reprize, cred ca am prins momentele cele mai faine (sosirea si turul orasului). Felicitari inca o data si poate data viitoare o sa fie si mai si.

cristi_407 18-02-07 21:31

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Quote:

Originally Posted by Aaronnel^ (Post 757225)
Audiul lui SFW si 407`le lui cristi au facut tot show de pe acolo .. chiar k sunt show car ... bvo baieti

Altii trebuie laudatii..nu noi..noi am venit pt ca stiu ca si Piatra a venit la Bc si de aia suntem o comunitate..

Ali_ump 18-02-07 21:33

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Quote:

Originally Posted by cristi_407 (Post 757316)
Altii trebuie laudatii..nu noi..noi am venit pt ca stiu ca si Piatra a venit la Bc si de aia suntem o comunitate..

Si vom mai merge de cate ori ni se va oferi ocazia!!!;)

Aaronnel^ 18-02-07 22:00

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
@cristi_407: Eu nu zik ca ati venit acolo :) zik k din toate pozele alea masinile voastre sunt cele mai de salon ..

respect ptr munca,pasiunea si banii bagati in ele

mariusD 18-02-07 22:06

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
deci 406-ele a rupt gura targului! cel mai misto dintre toate parerea mea!

mariusD 18-02-07 22:07

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
407 pardon :D

Aaronnel^ 18-02-07 22:22

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
poi eu cred ca e singurul peugeot 407 tunat de la noi din tara ... pe bune ...

cristi_407 18-02-07 22:30

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Quote:

Originally Posted by Aaronnel^ (Post 757434)
poi eu cred ca e singurul peugeot 407 tunat de la noi din tara ... pe bune ...

Sau sunt sigurul nebun care si-a tunat 407-le..Hai sa nu mai vorbim pe topicul asta..Au fost multe masini frumoase si performante..

mariusD 18-02-07 22:38

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
corect! toate au fost frumoase!

SHOGUN-A8 18-02-07 22:58

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
A fost frumos de tot...SFW-ule..audi-ul ala e :shock: foarte frumos
Si spun inca o data...coloana a fost super...:D

Bontzay 19-02-07 01:44

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
a fost super :D si belea mare fu si cu coloana :) bv alin si bv organizatorilor :D abia astept sa mai merg la o intrunire

ESPinoza 19-02-07 10:31

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
chiar a fost misto si un drum plin de peripetzii pt unii :D

buddy_lexx 19-02-07 13:17

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
ce ma bucur cand vad atata lume multumita de cum a iesit :) ...imi dau seama ce mandru e alin :P !

CRyS` 19-02-07 13:31

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Quote:

Originally Posted by ESPinoza (Post 758045)
chiar a fost misto si un drum plin de peripetzii pt unii :D

Cand mai dam un cox asa nebun !:lol:

ESPinoza 19-02-07 13:35

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
oricand e ocazia eu`s prezent.. ia spunetzi la bucuresti vine careva? eu daca am progam liber nu vreau sa ratez
ps. vreau dvd`ul :)


All times are GMT +2. The time now is 07:59.

- Copyright 2026 4Tuning