Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Un Cielo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/33023-cielo.html)

MaTzA 23-05-07 16:56

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
2 Attachment(s)
nu am avut cu , ce sa inregistrez sunetul la o calitate buna....si am folosit camera...recomandarea mea este sa tineti ochii inchisi si sa ascultati :D

P.S. stiu ca imi bat tachetii :D

DACIA-Wrc 23-05-07 21:16

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
ca la mine :P de altfel :P

DACIA-Wrc 23-05-07 21:19

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
da daca`i accelerat de ce`ai pus frana?
sau de ce ai accelerat daca urma dupa 100 de metrii sa pui frana?
telefonu`ti era la gat?

MaTzA 23-05-07 23:03

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
am pus frana pt ca era un mare santz acolo...si deja e rupta directia in 2... si cu telefonu'??? nu prea am inteles :D

DACIA-Wrc 24-05-07 08:36

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
ai filmat de pe telefon?
iti era atarnat la gat?
ca asa se misca imaginea ca tot ametit cand m`am uiotat

Fast_wheels 24-05-07 09:52

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
Filtru se aude tot asa si la mine...:P cu tubulatura de cauciuc

DACIA-Wrc 24-05-07 13:42

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
acuma ma chinui sa mi`o fac tubulatura din aluminiu :P o sa va zic daca suna altfel fata de cauciuc :P

MaTzA 24-05-07 15:09

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
am filmat cu o camera...dar : incearca sa conduci si sa filmezi in acelasi timp...sa vezi ce interesant e...mai ales cand bagi piciorul in ea...deh...sa se auda filtrul :D

DACIA-Wrc 24-05-07 16:07

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
aia`i drept

Fast_wheels 24-05-07 16:10

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
Gata am rezolvat si cu blitzurile.....am cumparat nishte proiectoare rotunde si mici si le-am bagat in ele.Se vad super!! sa fac o filmare si sa o pun aici.

Fast_wheels 24-05-07 16:11

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
Aaaaa problema este cu politzia daca te-a prins cu astea ala esti....hy cu folia mai trece cate odata cu vederea dar cu astea......le folosesc si eu numai cand stau p loc la un showoff ceva.

Fast_wheels 29-05-07 00:42

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
Uitati si filmarea cu blitzurile.....:D.Scuzati partzile mai nasoale dar cameramanul avea chef de mistouri.Si ultima mea achizitie ...cotiera :D.

PH-04-WPD 29-05-07 00:57

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
unde-i filmarea?

Fast_wheels 29-05-07 01:00

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
Mai frate...pur si simplu nu vrea sa imi incarce filamarile....o sa mai incerc si maine daca nu le bag in arhiva.Pace

nick_nasta 05-06-07 12:47

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
Quote:

Originally Posted by Fast_wheels (Post 923037)
Mai frate...pur si simplu nu vrea sa imi incarce filamarile....o sa mai incerc si maine daca nu le bag in arhiva.Pace

poate e prea mare


All times are GMT +2. The time now is 15:57.

- Copyright 2026 4Tuning