![]() |
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
1 Attachment(s)
o noua poza cu masina :D
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Superba....vin foarte bine stopurile vopsite asa!!!!!
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Arata intr-un mare fel...acest jaguar felicitari!. si eu sper la unul dar cu cutie automata...si un 2.5 benzina..am avut placerea sa il conduc si este o adevarata placere...consumul este cam mare dar fatsa de stilo-u meu nu e cine stie ce diferenta:)).
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Culoarea e :shock:!!! Foarte frumoasa masina!!!
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
1 Attachment(s)
O noua poza ... au int mai nulte probleme dar in urmatoarea saptamana va fii gata.
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Da e marfa 2,5 ul dar consumul nu e asa marfa:))
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
1 Attachment(s)
Ma gandeam sa i iau niste jante oe 19 si sa renunt la ale mele pe 18 deoarce mi se par prea sport pt masina mea... unele de xf sau de xj am sa pun o poza voi ce parere aveti ?
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
CLAR cele de XJ fara nici o discutie :D. ce probleme ai mai intampinat?? apropo cat iti consuma 2.5-ul??? sunt curios sa fac comparatie cu 4.0 dupa xj:)))
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Eu am 2.0 diesel :)) ... baluu vorbea de un 2,5 probabil vreo 16 consuma xj tau cat consuma ?
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:14. |
- Copyright 2026 4Tuning