Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Diverse kitch \"tuning\"-uri (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/3251-diverse-kitch-tuning-uri.html)

fiderzen 02-09-05 14:46

1 Attachment(s)
esti sigur :lol:

aleks 02-09-05 14:49

mi-e mila de ei, sincer, vai de steaua lor...

draculas 02-09-05 18:24

1 Attachment(s)
dacia nici in programe de grafica nu arata bine sa mor io ce mai cine poseda dacia berlina sa`i dea foc

topser 02-09-05 19:24

bai esti nebun ? ce legatura are harbul asta de dacie cu topicul asta ??/
oameni buni ... offf.nu mai zic nik !

MaF|OtU 03-09-05 10:33

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"aleks\"
bai astea-s trucaje
nu se poate sa arate cineva in halul asta

n-are cum :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

fiderzen superba poza :lol: :lol: mai ai ?
am ras la pozele astea de era sa cad de pe scaun . super calumea .

daca si dacia aia se incadreaza in topicul asta eu ma fac popa .

LaMishto 03-09-05 12:12

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"MaF|OtU\"
daca si dacia aia se incadreaza in topicul asta eu ma fac popa .

si traiesti cu impresia ca nu ti`ar sta bine? asa ti`ai face si tu un kitch tuning :lol: :lol:

soricelu 04-09-05 22:44

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"draculas\"
dacia nici in programe de grafica nu arata bine sa mor io ce mai cine poseda dacia berlina sa`i dea foc

cum ma ?ca e super

aleks 05-09-05 09:45

da da, intr-adevar, superba...tiganeala aia :lol: :lol:

Vladutzzz_sv 08-09-05 21:37

as
 
no comment

bogdanelius 10-09-05 09:58

4 Attachment(s)
No comment

mike20 11-09-05 10:46

ce oameni....isi bat joc de masini :!: :evil:

steaua23 11-09-05 13:51

cielo ala l-am vazut live ... deci e de neimaginat. e oribila si e f ridicata pt o masina \"tunata\". da ce sa-i faci ... taranu tot taran ... :P

orlando 11-09-05 13:59

si-a luat ala cu cielo jante :shock: :shock: :shock: ?
ca avea capace vopsite in culoarea mashini :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
oricum e oribila zici ca e mashina neshlefuita la spate...asa dreapta...
doamne cred ca proprietaru a avut o copilarie sbuciumata...
si ptr solentza aia : I BELIVE I CAN FLY :lol: :lol: :lol: :lol:

mike20 11-09-05 14:35

1 Attachment(s)
da orlando..ai dreptate...avea niste capace.. :lol:

aleks 12-09-05 09:31

HEEEEELLLLLLLOOOOOO
aici sunt poze cu diverse vedete, cum ar fi andreea esca :lol: :lol: imbracate ca la piata, sau cu accesorii de tuning specifice, cum ar fi cerceii si lantisoarele tip talanga :twisted: . asteptam cu interes poze de acelasi tip, kiar ar fi indicat sa mai agatati cateva si voi.
off-topic: de ce ai acoperit numarul la solentza, omului nu-i e rusine sa mearga cu ea asa pe strada, d c crezi ca s-ar feri sa o posteze pe net?


All times are GMT +2. The time now is 06:54.

- Copyright 2026 4Tuning