Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Original sau piratat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/32463-original-piratat.html)

Opran 19-02-07 19:17

Re: Original sau piratat
 
Pirt in sensu de muzica si jocuri si softuri 40% da cand e vb despre windows clar original

wlady 19-02-07 19:37

Re: Original sau piratat
 
Pentru Windows ar trebui discutat putin ... am Vista dar nu original ! Don't kill me ! Dar decat sa dau 900 - 1000 RON pe Vista ultimate mai bine am stat si l-am luat de pe torrente, si imi iau mai bine niste piese ! Am luat eu un genuine de la Microsoft pentru XP si a fost chiar bun ... asa voi face si cu Vista ! In loc de 900 RON dau 200 - 300 si il am original .... merita mai mult asa :wink:. Vista nu este inca de cumparat, eu sunt foarte multumit de ce poate face DAR m-am mutat inapoi pe XP pana ajunge Vista unpic mai compatibil ...


All times are GMT +2. The time now is 08:12.

- Copyright 2026 4Tuning