Re: Original sau piratat
Pentru Windows ar trebui discutat putin ... am Vista dar nu original ! Don't kill me ! Dar decat sa dau 900 - 1000 RON pe Vista ultimate mai bine am stat si l-am luat de pe torrente, si imi iau mai bine niste piese ! Am luat eu un genuine de la Microsoft pentru XP si a fost chiar bun ... asa voi face si cu Vista ! In loc de 900 RON dau 200 - 300 si il am original .... merita mai mult asa :wink:. Vista nu este inca de cumparat, eu sunt foarte multumit de ce poate face DAR m-am mutat inapoi pe XP pana ajunge Vista unpic mai compatibil ...
|