![]() |
Re: O bila in week-end ?
alexa....joc cu tine...dar pe tucsonu` ala...te tzine???
|
Re: O bila in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila in week-end ?
mdap suna interesant .. :D bag si eu bestia mea ( un traby ) care se baga cu bine la un meci pe actele masini :D ? se risca cineva
|
Re: O bila in week-end ?
gasim noi o miza akolo...;)
|
Re: O bila in week-end ?
corect mi se pare normal .. vedem acuma daca ma luati si pe mine la o bila sa va e frica :P =))
|
Re: O bila in week-end ?
qm s nu oops......din partea mea nu ar fi nici o problema........:lol:
|
Re: O bila in week-end ?
dc alexa te risti sa joci cu mine un meci .. un bun trabi`ul la bataie u ce pui .. =)) :D
|
Re: O bila in week-end ?
oops-rH...who the hell R u???...alexa...oferta ramane...ne`om gasi noi sa jukm:)
|
Re: O bila in week-end ?
sincer chiar nu stiu c as putea pune ......km l aceeasi valoare cu trabantul tau da in kzu asta cre k se rezolva:lol: :lol: :lol:
|
Re: O bila in week-end ?
oops-rH...who the hell R u???... .. te rog frumos tradumi si mie ca eu pui mei nu prea le am cu engleza .. :( ..
|
Re: O bila in week-end ?
mdap .. din cate se pare nici u nu stii ce ai scris acuma .. banuiesc ca acuma cauti in dictionar cuvintele sa le traduci .. sa vezii ce ai scris si u .. :|
|
Re: O bila in week-end ?
frate u chiar n`ai ce face?...du-te si streseaza pe altii...
|
Re: O bila in week-end ?
dc ? am facut ceva ce nu era voie am incalcat cumva regulament`ul .. din cate stiu eu asta e un forum public .. pui mei .. vreu si eu sa vin la o bila .. dar cred ca nu am atversar din pacate :| te oferi u . ?
|
Re: O bila in week-end ?
asha o fi ....cum zici u ...n`ai adversar....ia-te cu Ronnie O'Sullivan la un meci ...dak chiar nu ai asha adversar
|
Re: O bila in week-end ?
mei baietzi dup parerea mea cre k e kzu s va calmatzi aman2.....c dq....
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:39. |
- Copyright 2026 4Tuning