Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   O bila/ diverse in week-end ? (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/32462-bila-diverse-week-end.html)

kraven_4_all 04-02-07 23:08

Re: O bila in week-end ?
 
alexa....joc cu tine...dar pe tucsonu` ala...te tzine???

alexa-mrc 04-02-07 23:10

Re: O bila in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by kraven_4_all (Post 731424)
alexa....joc cu tine...dar pe tucsonu` ala...te tzine???

dak ar fi fost al meu dc nu.....dar qm nu este....nu merge......;)

oops-rH 04-02-07 23:13

Re: O bila in week-end ?
 
mdap suna interesant .. :D bag si eu bestia mea ( un traby ) care se baga cu bine la un meci pe actele masini :D ? se risca cineva

kraven_4_all 04-02-07 23:14

Re: O bila in week-end ?
 
gasim noi o miza akolo...;)

oops-rH 04-02-07 23:16

Re: O bila in week-end ?
 
corect mi se pare normal .. vedem acuma daca ma luati si pe mine la o bila sa va e frica :P =))

alexa-mrc 04-02-07 23:19

Re: O bila in week-end ?
 
qm s nu oops......din partea mea nu ar fi nici o problema........:lol:

oops-rH 04-02-07 23:21

Re: O bila in week-end ?
 
dc alexa te risti sa joci cu mine un meci .. un bun trabi`ul la bataie u ce pui .. =)) :D

kraven_4_all 04-02-07 23:23

Re: O bila in week-end ?
 
oops-rH...who the hell R u???...alexa...oferta ramane...ne`om gasi noi sa jukm:)

alexa-mrc 04-02-07 23:24

Re: O bila in week-end ?
 
sincer chiar nu stiu c as putea pune ......km l aceeasi valoare cu trabantul tau da in kzu asta cre k se rezolva:lol: :lol: :lol:

oops-rH 04-02-07 23:28

Re: O bila in week-end ?
 
oops-rH...who the hell R u???... .. te rog frumos tradumi si mie ca eu pui mei nu prea le am cu engleza .. :( ..

oops-rH 04-02-07 23:32

Re: O bila in week-end ?
 
mdap .. din cate se pare nici u nu stii ce ai scris acuma .. banuiesc ca acuma cauti in dictionar cuvintele sa le traduci .. sa vezii ce ai scris si u .. :|

kraven_4_all 04-02-07 23:39

Re: O bila in week-end ?
 
frate u chiar n`ai ce face?...du-te si streseaza pe altii...

oops-rH 04-02-07 23:41

Re: O bila in week-end ?
 
dc ? am facut ceva ce nu era voie am incalcat cumva regulament`ul .. din cate stiu eu asta e un forum public .. pui mei .. vreu si eu sa vin la o bila .. dar cred ca nu am atversar din pacate :| te oferi u . ?

kraven_4_all 04-02-07 23:48

Re: O bila in week-end ?
 
asha o fi ....cum zici u ...n`ai adversar....ia-te cu Ronnie O'Sullivan la un meci ...dak chiar nu ai asha adversar

alexa-mrc 04-02-07 23:49

Re: O bila in week-end ?
 
mei baietzi dup parerea mea cre k e kzu s va calmatzi aman2.....c dq....


All times are GMT +2. The time now is 09:17.

- Copyright 2026 4Tuning