![]() |
Re: Tico BH-81-SLY
arata bine cu lambo :D dar nu imi place ca nu e finista mai nimic la ea daca ar lucra la exterior la finisaje ar iesi cu adevarat ceva special!!
|
Re: Tico BH-81-SLY
pai nu este gata inca...;)
oricum interiorul dupa parerea mea este MULT PREA INCARCAT ptr.tico..multe brizbrizuri care nu isi au rostul.. |
Re: Tico BH-81-SLY
Frumusica masinutza . o stiu de la 4tuning day de anul trecut:-)
|
Re: Tico BH-81-SLY
eu acum nu mai sunt in oradea ...nu mai pot da nici o informatie despre ea.....
cineva zicea ca lambo dors nu sunt fiabile ...stai calm ....ca daca le vezi no sa mai zici asta ...sunt sanatoase tun ...... ce pot sa mai zic e ca ......acum mai trebuie doar vopsita ..... |
Re: Tico BH-81-SLY
16 Attachment(s)
no comment ;)
|
Re: Tico BH-81-SLY
mi se pare ca e ceva in neregula cu linia negru-alb si la capota apoi pe la cabina.... bine forma masinii e de vina...apoi eleronu nu imi place ! concluzie - masina e ok se putea si mai bine :)
|
Re: Tico BH-81-SLY
dragutza rau masina ...chiar marfa ..dar eleronul ala e naspa ..mie unu nu imi place ..;)
|
Re: Tico BH-81-SLY
eleronu ala si paravanturile nu prea au ce cauta...in rest...foarte taree frate
|
Re: Tico BH-81-SLY
e aceeasi care mai demult avea numere de sm sau asa ceva? si avea alt paint parca.
misto, pt un tico, chiar misto. |
Re: Tico BH-81-SLY
Doamne, in ce hal arata aripile alea ! :shock:
|
Re: Tico BH-81-SLY
nu mai are nici o linie masina asta :|:|:|
ma abtin la alte comentarii... |
Re: Tico BH-81-SLY
ma bucur sa vad ca schuly se apropie de final .......imi pare rau ca nu am fost acolo sa o vad gata ....dar ne vedem la 4 tuning day .....
|
Re: Tico BH-81-SLY
Mi se pare mie sau parca usile nu prea se mai inchid cum ar trebui :?:
|
Re: Tico BH-81-SLY
Ma acuma fara suparare da....voua,cei kre ati facut-o, va place cum arata?:| .... spatii de 3 cm intre capota si aripa... la fel intre port fata si aripa st fata.
Proiectul in sine mi s-a parut ceva f deosebit si interesant dar...rezultatul final da dovada de graba si poate neprofesionalism ?? sorry boys da asta ii prima impresie...bafta mi departe si la cat mai multe si mai bune :D |
Re: Tico BH-81-SLY
Nu le poti avea pe toate odata...se pare ca lambo doors prezinta si ele niste mici dezavantaje, dar castigul e mult mai mare decat acestea...
In legatura cu vopseaua, nota discordanta e data de bara fata, care e prea proeminenta...de-asta apare efectul ala nedorit al culorii negre. Poate veti lua in calcul un alt model de bara pentru 4tuning day, ar fi pacat... Proiectul merita totusi un "JOS PALARIA!" din partea oricui! este un Tico echipat cu lambo doors, ceea ce nu vedem decat pe ....sa zicem, 10 masini in Romania! iar sistemul de deschidere al usilor din spate nu l-am mai vazut pe alta masina in Romania. In masina s-au bagat multi bani, fara discutie, insa ar trebui regandite strategia si ordinea lucrarilor. per total, APLAUZE! e o cutie de chibrituri care a consumat multe resurse si mult efort+timp! |
| All times are GMT +2. The time now is 19:02. |
- Copyright 2026 4Tuning