Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 5 (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5.html)
-   -   e34.BBB. (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5/321865-e34-bbb.html)

golfgti838 23-08-12 16:19

Re: e34.BBB.
 
frumos batranul :)like

frantz1983 24-08-12 09:45

Re: e34.BBB.
 
:bong:
ne vedem pe sosele...
grija si atentie la condus ....:rolleyes2

Bury M5 13-11-12 22:42

Re: e34.BBB.
 
BBB:X:X:X:X::X:X:X:X:

dragomir_tibi 15-11-12 18:24

Re: e34.BBB.
 
se vede fain angeleyes-u ce bec ai la pozitie? mi sau parut a fi farurile depo!!

bmw_motorsport 15-11-12 18:42

Re: e34.BBB.
 
sa ai grija de el ca arata bn;)

frantz1983 15-11-12 21:14

Re: e34.BBB.
 
mersi mult
acum e la hibernare pana la anu:P

frantz1983 15-11-12 21:18

Re: e34.BBB.
 
e angeleyes...nu mai stiu ce firma e...
nu se vede ff puternic...ca cele puse separat...
dar se merita le am de ceva timp si sunt ok e sticla nu plastic si nu sau zgariat deloc.e problema cu pietricele care sar dar asta e norocu

dragomir_tibi 15-11-12 21:54

Re: e34.BBB.
 
io am pe a mea DEPO tot cu sticla si ale mele au 4 becuri mici ca alea de bord puse sus,jos ,stanga si dreapta si fac lumina destul de slaba adica abia se vad....la tine am vazut ca aveai o poza mai pe intuneric si se vedeau destul de fain...sunt cu becuri care se pot schimba sau cu led???

frantz1983 15-11-12 23:55

Re: e34.BBB.
 
este led
se vede fain :)
e lumina uniform..am vazut si pe becuri,dar am inteles ca se desfac farurile si se schimba....incearca sa pui tu altele;)

frantz1983 16-11-12 00:07

Re: e34.BBB.
 
3 Attachment(s)
:D...
hmm cand era cald:P

dragomir_tibi 16-11-12 12:37

Re: e34.BBB.
 
da intradevar se pot schimba becurile alea ca au soclu am sa incerc niste leduri sa vad ce iese mersi de info:D

Cipri_GTI 06-12-12 23:02

Re: e34.BBB.
 
dupa cum zicea un coleg cam cel mai frumos E34 de la noi,sa ai grija de ea si la cat mai multi km fara neplaceri

frantz1983 07-12-12 16:18

Re: e34.BBB.
 
mersi de aprecieri
ma bucur ca al meu e la Braila si al tau la Baia Mare :-)
nu era loc de amandou in acelasi oras :)))))

frantz1983 05-01-13 20:15

Re: e34.BBB.
 
la hibernare:)

tmDNSe30 31-01-13 02:00

Re: e34.BBB.
 
Am citit tot topicul si pot zice cu mana pe inima ca asta este singuru e34 de pe forum care imi place...este doar parerea mea!!!mai pune ceva poze ms si bafta multa in continuare cu el;)


All times are GMT +2. The time now is 15:44.

- Copyright 2026 4Tuning