![]() |
Re: Un Matiz Oradean
ai idee ce dimensiuni intra maxim pe micutz fara s fak modificari ??
|
Re: Un Matiz Oradean
Tavisor man zi-mi si mie dak stii vreo firma sau pe cineva care sa aduca kit exterior pt. Micul Gigant , k m-as baga mai repede la un kit decat sa stau sa fac yo din bucati. Bafta:idea:
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
am avut bara fata,praguri si bara spate acuma sunt pe matizul rosu din craiova |
Re: Un Matiz Oradean
am gasit jante 5.5X14 ET 35-49 crezi k intra k tu ai mai multa experienta ca mine :P ??? msi
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
eu am avut si nu am modificat nimic,dar la viraj maxim imi freca in interior spre motor(doar atata) daca vrei mai late trebuie sa-ti indoi tabla de la aripa spate(dublura aia) |
Re: Un Matiz Oradean
dak l iau p astea intra 5.5X14 ??? :|
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
Aham si unde pot sa-mi fac si yo dak e praguri si barele fata si spate si cu cat ? Stii cumva ? |
Re: Un Matiz Oradean
tavisor, am vazut ca m-ai sunat mai devreme. nu aveam tel la mine si deabea acum am vazut... suna-ma maine daca vrei sa vb. bafta!
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
iar jantele pana pe 15 iti merg doar sa-ti fie perul mai mic intra aici (http://www.miata.net/garage/tirecalc.html Aici poti calcula)si vezi ce cauciucuri iti trebuie ca sa nu te fure la km. |
Re: Un Matiz Oradean
Frumos imi place! muzika suna ff bine la fel si motorul! ce filtru ii ma refer marca?;)
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
mai am de lucrat la masina pana in Mai sper ca e gata interior exterior |
Re: Un Matiz Oradean
azi mi-am pus dvd cu tv tuner in masina,iar monitorul e in parasolar,mai trebuie sa-i fac mici modificari ca sa iasa cum vreau eu.poze maine ))))))))
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
:-) |
Re: Un Matiz Oradean
3 Attachment(s)
Quote:
mai vb |
Re: Un Matiz Oradean
mai ce sa zic ...fura ochii cand treci pe langa el ......mai ales cu ce ai de gand sa ii faci .....iti pun si tie acceasi intrebare care am puso la mai multi ...
DC MATIZ? |
| All times are GMT +2. The time now is 00:00. |
- Copyright 2026 4Tuning