Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   VERSUS AUTO (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto.html)
-   -   dati-va cu parerea , BMW sau CALIBRA (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto/3169-dati-parerea-bmw-calibra.html)

aR99bMw 09-01-05 16:38

1 Attachment(s)
un coupe:

XoRRo 09-01-05 18:41

Calibra clar

aR99bMw 09-01-05 22:30

xorro: poate dupa parrerea ta de 15 ani ....da :))

Bogdan_16v 09-01-05 22:37

Topicul asta risca sa se transforme in fanii Opel vs fanii BMW...ar99BMW, eu te inteleg ca esti fan/proprietar BMW, asta nu inseamna ca tb sa te iei de cei care au alta parere ca tine...totusi, parerea fiecaruia conteaza, si chiar daca are 15 ani nu cred ca a spus vreo aberatie ceva...mai intelegeam in cazul ala, dar...si oameni buni, e vb de o comparatie DOAR CA ASPECT, nu va mai referiti la motorizari si posibilitati de tuning motor...

GKoo 09-01-05 23:49

INTREBAREA ERA : !!! ASPECT! CARE DIN ASTEA 2??? MODEL STANDARD !!!

E vorba exclusiv de aspectul masinii standard. Nu posibilitati de tuning exterior sau motor sau nustiu mai ce. sincer o calibra standard arata mult mai bine decat o pisica!

alexutzu 10-01-05 09:47

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"aR99bMw\"
xorro: poate dupa parrerea ta de 15 ani ....da :))

ce ai cu el? am pus eu vreo conditie? e parerea lui , eu am pus topicul asta sa isi dea toti cu parerea , indiferent ca are 10-11 ani sau 60-70 ani , ti-ai dat si tu cu parerea...gata , lasa-i pe restu sa zica si ei

Ford_V6 10-01-05 14:48

editati numele topicului pentru ca ne facem de ras cu gramatica asta...

DATI-VA !!!!

alexutzu 10-01-05 16:13

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
sa mor daca mi-am dat seama!!

MY BAD

aR99bMw 10-01-05 17:05

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"alexutzu\"
Quote:

Originally Posted by \"aR99bMw\"
xorro: poate dupa parrerea ta de 15 ani ....da :))

ce ai cu el? am pus eu vreo conditie? e parerea lui , eu am pus topicul asta sa isi dea toti cu parerea , indiferent ca are 10-11 ani sau 60-70 ani , ti-ai dat si tu cu parerea...gata , lasa-i pe restu sa zica si ei


nu am nimic cu nimeni..ziceam si io asa la misto :) :lol:

TEKIN 10-01-05 19:42

nu are rost sa va certati mie imi place mai mult bmw dar daca vorbe de aspect e HONDA si la motor tot HONDA 8) 8)

Bogdan_16v 10-01-05 19:48

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TEKIN\"
nu are rost sa va certati mie imi place mai mult bmw dar daca vorbe de aspect e HONDA si la motor tot HONDA 8) 8)

RESPECT!!! 8)

Ovidiu 10-01-05 21:03

Nu credeti ca raspunsul e concret?

Calibra e mai bun cu sau fara tuning la motor

Ganditi-va la cati caluti ajunge un BMW cu motorul lui pe langa Calibra cu motorul ei; BMW poate mai mult de 280? nu prea cred

Si in plus e mai aerodinamica si mai usoara

Va multumesc

aR99bMw 11-01-05 00:52

mda...calibra 4X4 turbo e beton..ca motor.....dar aici e vorba de aspect :)

teddy 11-01-05 12:22

tocmai :twisted:

B 68 VLD 11-01-05 14:46

Votez cu pisicuta! Mie calibra chiar nu-mi place la design!


All times are GMT +2. The time now is 23:28.

- Copyright 2026 4Tuning