![]() |
1 Attachment(s)
un coupe:
|
Calibra clar
|
xorro: poate dupa parrerea ta de 15 ani ....da :))
|
Topicul asta risca sa se transforme in fanii Opel vs fanii BMW...ar99BMW, eu te inteleg ca esti fan/proprietar BMW, asta nu inseamna ca tb sa te iei de cei care au alta parere ca tine...totusi, parerea fiecaruia conteaza, si chiar daca are 15 ani nu cred ca a spus vreo aberatie ceva...mai intelegeam in cazul ala, dar...si oameni buni, e vb de o comparatie DOAR CA ASPECT, nu va mai referiti la motorizari si posibilitati de tuning motor...
|
INTREBAREA ERA : !!! ASPECT! CARE DIN ASTEA 2??? MODEL STANDARD !!!
E vorba exclusiv de aspectul masinii standard. Nu posibilitati de tuning exterior sau motor sau nustiu mai ce. sincer o calibra standard arata mult mai bine decat o pisica! |
Re:
Quote:
|
editati numele topicului pentru ca ne facem de ras cu gramatica asta...
DATI-VA !!!! |
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
sa mor daca mi-am dat seama!! MY BAD |
Re:
Quote:
nu am nimic cu nimeni..ziceam si io asa la misto :) :lol: |
nu are rost sa va certati mie imi place mai mult bmw dar daca vorbe de aspect e HONDA si la motor tot HONDA 8) 8)
|
Re:
Quote:
|
Nu credeti ca raspunsul e concret?
Calibra e mai bun cu sau fara tuning la motor Ganditi-va la cati caluti ajunge un BMW cu motorul lui pe langa Calibra cu motorul ei; BMW poate mai mult de 280? nu prea cred Si in plus e mai aerodinamica si mai usoara Va multumesc |
mda...calibra 4X4 turbo e beton..ca motor.....dar aici e vorba de aspect :)
|
tocmai :twisted:
|
Votez cu pisicuta! Mie calibra chiar nu-mi place la design!
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:28. |
- Copyright 2026 4Tuning