![]() |
Re: De toate pentru toti ...
mei derbedeiilor...chem militia...criminala faza;) :lol: :lol: :lol:
|
Re: De toate pentru toti ...
Masturbarea linistii publice baietzii :D Super tare......
|
Re: De toate pentru toti ...
sunteti nebuni ... mare distractie pe la voi 8)
tare rau 5`ul cu motor TDI ::lol: :lol: |
Re: De toate pentru toti ...
Ehh...ce sa facem si noi?....ne plictisim......nu stiu de ce cred ca sigur urmeaza episodul 3......stay tuned...
Sa speram ca nu plictisim pe nimeni..... |
Re: De toate pentru toti ...
Spilberg !
|
Re: De toate pentru toti ...
fly-ul daca vrei sa facem partea 3 hai sa mergem pe plaja sa ***em un drift show ,,, sa-l chemam si pe cios cu dacia ca ala se rastoarna:)))))
|
Re: De toate pentru toti ...
Neah...nu ti-ai gasit omul cu drifturile...mai ales cu dacia...
Cand iau masina lu maica-mea...sa vezi atunci drift show.Lasa ca ne vin noua idei.....asta sa fie problema |
Re: De toate pentru toti ...
|
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
Un tablagiu cam amator .....oricum e de aplaudat initiativa...... |
Re: De toate pentru toti ...
:D super tare....un fel de armata e cu noi, numa ca e vb de politie ha ha ha
|
Re: De toate pentru toti ...
e slaba chestia...acu 2 luni am vazut un logan de police cum ii dadea drifturi pe camp....imi pare rau ca nu am filmat da am ramas masca cand am vazut, am si uitat ca am telefon k sa filmez
|
Re: De toate pentru toti ...
boule!!! bwahahahaha :D
|
Re: De toate pentru toti ...
Lool!!.....eu am vazut liniutza intre 2 vento de police.....ieseau din oras din Tulcea.....si nici unu nu vroia sa se lase.....turau la ele ca nebunii.
|
Re: De toate pentru toti ...
app ... care veniti mei la raliu???;)
|
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:00. |
- Copyright 2026 4Tuning