Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov.html)
-   -   Radare in Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov/29752-radare-brasov.html)

FreaK_Bv 07-02-07 12:01

Re: Radare in Brasov
 
Quote:

Originally Posted by Fi@tz3l (Post 736218)
mersii mult....navea...era mashina proprie+geamuri fumuri ilegale...atat ete....bafta in traffic...ah...da..stiu ca e off topic da aseara team vazut...toba aia rulzzzzzzz:D

mersi mersi...;) da nush....aseara mai vazut pe mine sau pe sormea...in fine..;));));)) :D.deci stai chill...ca din masinile personale nau ce sati faca:D

Bigu 07-02-07 16:21

Re: Radare in Brasov
 
si daca treci pe langa ei cu mai mult nu au ce-ti face, tb sa te inregistreze intr-un fel (nu cu telefonu :)) )

T-OVIDIU 07-04-07 12:36

Re: Radare in Brasov
 
Va zic eu unde sunt radarele in bv. Da mai usor e sa va zic unde gasiti detectoare de radar ca e mai simplu.daca da-ti vreo tura prin bucuresti mergeti pana in cartierul Vitan unde e targul auto.Gasiti tot ce vreti acolo de la cele mai ieftine pana la cele care valoreaza o masina la mana a doua a.cu factura,garantie....la 150-200 4 gasiti ceva bun care sa va multumeasca.Eu am optat pentru un cobra si sincer isi face treaba.

sorymeg 23-06-07 14:49

Re: Radare in Brasov
 
Stie cineva ce este cu cele doua camere amplasate pe fiecare sens, pe calea Bucuresti la trecerea de pietoni din fata postei din fata fabrici de bere Aurora inainte de podul spre Predeal ? Ca mie detectorul de radar mi le semnaleaza exact ca radar si care functioneaza non-stop.

lucitopspeed 13-08-07 22:47

Re: Radare in Brasov
 
sunt camere de supraveghere nu au radar
si mie imi face la fel ca la radar

Quote:

Originally Posted by sorymeg (Post 963017)
Stie cineva ce este cu cele doua camere amplasate pe fiecare sens, pe calea Bucuresti la trecerea de pietoni din fata postei din fata fabrici de bere Aurora inainte de podul spre Predeal ? Ca mie detectorul de radar mi le semnaleaza exact ca radar si care functioneaza non-stop.


sorymeg 13-08-07 23:32

Re: Radare in Brasov
 
Quote:

Originally Posted by lucitopspeed (Post 1045275)
sunt camere de supraveghere nu au radar
si mie imi face la fel ca la radar

De unde sti ca sunt camere de supraveghere?

blondu_glf 2 14-08-07 00:08

Re: Radare in Brasov
 
camerele din cate stiu sunt cu radar dar oricum......detectorul nu va indica camerele

tuner 14-08-07 01:17

Re: Radare in Brasov
 
mie imi place ledul rosu de la camere care se aprinde daca am peste 50 la ora (:)) eu cel putin asa am observat

FreaK_Bv 14-08-07 01:30

Re: Radare in Brasov
 
Quote:

Originally Posted by blondu_glf 2 (Post 1045437)
camerele din cate stiu sunt cu radar dar oricum......detectorul nu va indica camerele

sunt cu radar...si daca stai sa te uiti la masinile din fata ta...poti vedea cum lucreaza ..;))) si BTW: unele detectoare/antiradare le detecteaza;)) la fel ca si pe cea de la judetean...care mai nou este la fel ca cea din noua;))aveti grija ca primarul ne pregateste o surpriza de 50 de camere:(:(:(:(:(

blondu_glf 2 14-08-07 11:20

Re: Radare in Brasov
 
primarul e cam nesimntit.....da-o'n colo de treaba........:lol::lol::lol:

tuner 16-08-07 01:35

Re: Radare in Brasov
 
cam multe nu face si el o reducere...

BascaBV 21-08-07 16:52

Re: Radare in Brasov
 
Bah primaru asta m-a inebunit cu rondurile lui pascat pe masa ... :| Era sa mi-o arda unu cu sensu ca nu stie regulile din sens ... si ma troznea ... plus ca ala din livada ... e de tot ***u' . Dak vi dinspre poiana in timpu zilei e o aglomertie si astepti ca nah e si semafor la pietoni catre muresenilor si sta lumea sa intre pe muresenilor si tu staaaaaiii ca prostu dupa ei ... kkmash :D

sika. 07-09-07 21:30

Re: Radare in Brasov
 
mie mi sa spus de cineva care lucreaza la semafoare ca camerele de la fabrica de bere sunt in probe si ca inca nu sau dat in functiune normal sar fi anuntzat ceva si nu cred ca ma mintzit ca el trece pe akolo cat il tzine masina dar oricum e mai bine so lasam moale pana il trag bine de tot de limba cu camerele si astea ;)

BascaBV 09-09-07 17:40

Re: Radare in Brasov
 
Radar pe Strada lunga azi ... m-am ars de 4 puncte :D

Horatiu 10-09-07 14:49

Re: Radare in Brasov
 
si ? ai facut totalu pana la urma ? :lol: cate sunt ? :P


All times are GMT +2. The time now is 03:57.

- Copyright 2026 4Tuning