Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   SARBATORI FERICITE! (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/295528-sarbatori-fericite.html)

2010 24-12-14 05:02

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Fie ca sarbatorile de anul acesta sa va umple sufletul de bucurie, incredere, speranta si iubire. Iar Mosul sa va aduca cele mai dorite si neasteptate cadouri voua si celor apropiati.
SARBATORI CU BINE!!!

Reme 24-12-14 12:54

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Urez la toata lumea, un Craciun Fericit, plin de bucurii si fericire!

model collector 24-12-14 13:44

Re: SARBATORI FERICITE!
 
1 Attachment(s)
Craciun fericit, tuturor!

paulg 24-12-14 13:53

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Sarbatori fericite la toti colectionarii si cat mai multe machete frumoase de care sa va bucurati!

icelord24 24-12-14 16:26

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Sarbatori Fericite la toti !!!

ramonski 24-12-14 20:58

Re: SARBATORI FERICITE!
 
1 Attachment(s)
Ho Ho Ho!!

14cat 26-12-14 11:54

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Sarbatori fericite si multe ganduri bune implinite!!!

edward4cars 26-12-14 13:35

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Sarbatori fericite !! si spor la colectionat in continuare !!

ramonski 31-12-14 16:53

Re: SARBATORI FERICITE!
 
1 Attachment(s)
La multi ani! Anul nou sa fie inzecit mai bun si plin de machete! :)

2010 31-12-14 17:04

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Tare poza asta!
La multi ani cu bine si din partea mea!!!

neamtu07 31-12-14 17:28

Re: SARBATORI FERICITE!
 
La multi ani mahetistilor! Va urez in noul an multe impliniri,sanatate si tot ce va doriti! Spor la strans cat mai multe machete (premium) !

D Florin 31-12-14 18:54

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Quote:

Originally Posted by ramonski (Post 5769599)
La multi ani! Anul nou sa fie inzecit mai bun si plin de machete! :)

ASA Da.

D Florin 31-12-14 20:58

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Quote:

Originally Posted by ramonski (Post 5769599)
La multi ani! Anul nou sa fie inzecit mai bun si plin de machete! :)

La anul ... mai multe machete....si
La mulți ani.:D

Reme 01-01-15 10:39

Re: SARBATORI FERICITE!
 
La multi ani!!! Tot ce va doriti sa se intample in 2015! Va doresc numai bucurii, fericire, realizari in orice domeniu si normal multa sanatate!!!

77licu 01-01-15 13:46

Re: SARBATORI FERICITE!
 
La multi ani!


All times are GMT +2. The time now is 02:41.

- Copyright 2026 4Tuning