Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   ANUNTURI ... Vanzari,cumparari,matrimoniale,etc.(caterinca) (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/2942-anunturi-vanzari-cumparari-matrimoniale-etc-caterinca.html)

iasi_drifter 16-12-04 01:03

Pierdut gagica in zona Stefan cel Mare. O declar nula.

B|shOp-VR6 16-12-04 07:18

Cedez \"Plecat la facultate de dimineata\" GRATIS!! Doar un singur apel telefonic si poate fi al tau!!

Mr.Nice 16-12-04 08:42

Vand una ( 1 ) bucata peste fatza, doritorilor li se ofera una pentru testare!


PEACE
:peace:

Anami 16-12-04 10:20

inchiriez coji seminte ambalate!

NSL_M3CABRIO 16-12-04 10:21

.............................

Anami 16-12-04 10:32

vand ochelari cu dezaburisire

EvLSant0S 16-12-04 10:59

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"NSL_M3CABRIO\"
Cedez una bukata fumeie stresata si nervoasa pe o cafea cu cianura...
doritorii o pot gasi facand autostopul in drum spre mare pe dn1 la padure......

detaliii ceva ??? cine e ? ... astept ... multumesc

ffocus 16-12-04 11:56

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
Quote:

Originally Posted by \"NSL_M3CABRIO\"
Cedez una bukata fumeie stresata si nervoasa pe o cafea cu cianura...
doritorii o pot gasi facand autostopul in drum spre mare pe dn1 la padure......

detaliii ceva ??? cine e ? ... astept ... multumesc

subscriu :roll:

EvLSant0S 16-12-04 14:12

eu chiar sunt interesat.... cand puteam sa facem tranzactia.. ?

Mr.Nice 16-12-04 14:20

Santos tu esti deja ocupat, ia vezi k acum chem pe domnu' POLETIST!!!!!DOMNU' POLETIST, ASTA MI-A FURAT CAII DE LA MASINA!!!!HAOLEUUU!!!!!




PEACE
:peace:

EvLSant0S 16-12-04 14:24

eu nu vreau decat sa aflu cine e aceasta femeie , atata tot...... ;) atat ma intereseaza.... ;) nu am ce sa fac cu ea.... ;)

TheSinner2 16-12-04 15:02

vand parola lui santos de pe yahoo :peace:

Anami 16-12-04 15:18

vand curiosi care isi baga nasu unde nu le fierbe oala! super oferta!.. la 3 cumparati primiti gratuit din partea casei si un meniu cu specialitati de barfe!!!

EvLSant0S 16-12-04 15:21

Cumpar informatii in legatura cu faza de la padure . si tot odata , imi vand curiozitatea asta prea mare.... ;) un schimb daca vreti....



Si


Vand o parte din cerceii lui TheSinner Ca are destui :P :P :P :P

Anami 16-12-04 15:23

ai ratat oferta santose! ele au fost vandute!!


All times are GMT +2. The time now is 15:07.

- Copyright 2026 4Tuning