![]() |
Pierdut gagica in zona Stefan cel Mare. O declar nula.
|
Cedez \"Plecat la facultate de dimineata\" GRATIS!! Doar un singur apel telefonic si poate fi al tau!!
|
Vand una ( 1 ) bucata peste fatza, doritorilor li se ofera una pentru testare!
PEACE :peace: |
inchiriez coji seminte ambalate!
|
.............................
|
vand ochelari cu dezaburisire
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
eu chiar sunt interesat.... cand puteam sa facem tranzactia.. ?
|
Santos tu esti deja ocupat, ia vezi k acum chem pe domnu' POLETIST!!!!!DOMNU' POLETIST, ASTA MI-A FURAT CAII DE LA MASINA!!!!HAOLEUUU!!!!!
PEACE :peace: |
eu nu vreau decat sa aflu cine e aceasta femeie , atata tot...... ;) atat ma intereseaza.... ;) nu am ce sa fac cu ea.... ;)
|
vand parola lui santos de pe yahoo :peace:
|
vand curiosi care isi baga nasu unde nu le fierbe oala! super oferta!.. la 3 cumparati primiti gratuit din partea casei si un meniu cu specialitati de barfe!!!
|
Cumpar informatii in legatura cu faza de la padure . si tot odata , imi vand curiozitatea asta prea mare.... ;) un schimb daca vreti....
Si Vand o parte din cerceii lui TheSinner Ca are destui :P :P :P :P |
ai ratat oferta santose! ele au fost vandute!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:07. |
- Copyright 2026 4Tuning