Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   Suburbia RacingClub (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/29150-suburbia-racingclub.html)

-Caz- 20-12-06 23:15

Re: Suburbia RacingClub
 
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...9b58f92be1.jpg

inca 2 poze cu masina lui Laurentiu !

https://forum.4tuning.ro/imagehosting...9b58fbf6d3.jpg

Gabriel_xenon 21-12-06 12:29

Re: Suburbia RacingClub
 
scz caz am rugat un moderator sa stearga post-ul

arzoiu 21-12-06 12:41

Re: Suburbia RacingClub
 
felicitari suburbia :D

-Caz- 23-12-06 12:59

Re: Suburbia RacingClub
 
super show la viteze mari intre 3 membrii Suburbia ... aiurea postul fara filmuletz... dar ramasesem fara baterie :x ! oricum clasamentul a fost 1.Vis Leon 2.Caz Hyundai:twisted: 3.Cristy Focus


Multumim Gabi Xenon pt prezentza si k ne`a intzeles k testam "caii" de pe masini !

Gabriel_xenon 23-12-06 15:57

Re: Suburbia RacingClub
 
:) stai ma lin k nu am vrut io k ma tzineam dupa voi :)))) :lol:
:P ce sa ii faci frate...e dacie....
lasa k tot a fost frumos :D

-Caz- 25-12-06 15:07

Re: Suburbia RacingClub
 
Sarbatori fericite si fara evenimente neplacute !

bafta !

Gabriel_xenon 25-12-06 16:33

Re: Suburbia RacingClub
 
Craciun Fericit tuturor din club .... PARTY TIME !!!

59AFA 28-12-06 22:16

Re: Suburbia RacingClub
 
La multi ani Suburbia !!! Sarbatori fericite si sa aveti parte numai de impliniri !!!
V-am pupat , ne vedem la anul !!! :-P
p.s. partieeeeeeeee :D

Gabriel_xenon 01-01-07 03:15

Re: Suburbia RacingClub
 
LA MULTTI ANI SUBURBIA ...... hăc hăc ce face bautura din om :lol:

cioky 03-01-07 14:03

Re: Suburbia RacingClub
 
la multi ani tuturor membrilor din surburbia
caz ia zi man veniti si voi vinerea asta la carol?

Lucian 14-01-07 02:30

Re: Suburbia RacingClub
 
Frumoasa prezentare , frumoase masini si se pare nu doar frumoase . Multa bafta baieti !

-Caz- 14-01-07 11:42

Re: Suburbia RacingClub
 
Multumesc Lucian... dak nu ma insel.. tu ai turbo pe nova aia... nu???
oricum.. multa bafta si voua celor de la SpeedLine si in special tie :) !

Lucian 14-01-07 11:59

Re: Suburbia RacingClub
 
Nu te inseli . Sa fie ! Asemena si tie ! Sa auzim numai de bine !

Gabriel_xenon 29-01-07 08:35

Re: Suburbia RacingClub
 
1 Attachment(s)
Si...initziez si io un proiect de viitor
Sper k pana in vara maxim sa reusesc macar cu vopseaua
si apoi jantele...:rolleyes2

-Caz- 29-01-07 22:54

Re: Suburbia RacingClub
 
te complici putin... k tre sa schimbi culoarea initiala a masinii si iar R.A.R. si alte tampenii... dar dak asta vrei... multa bafta ! tuningul ala virtual arata beton ! te pupa tata !


All times are GMT +2. The time now is 11:00.

- Copyright 2026 4Tuning