![]() |
Re: Suburbia RacingClub
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...9b58f92be1.jpg
inca 2 poze cu masina lui Laurentiu ! https://forum.4tuning.ro/imagehosting...9b58fbf6d3.jpg |
Re: Suburbia RacingClub
scz caz am rugat un moderator sa stearga post-ul
|
Re: Suburbia RacingClub
felicitari suburbia :D
|
Re: Suburbia RacingClub
super show la viteze mari intre 3 membrii Suburbia ... aiurea postul fara filmuletz... dar ramasesem fara baterie :x ! oricum clasamentul a fost 1.Vis Leon 2.Caz Hyundai:twisted: 3.Cristy Focus
Multumim Gabi Xenon pt prezentza si k ne`a intzeles k testam "caii" de pe masini ! |
Re: Suburbia RacingClub
:) stai ma lin k nu am vrut io k ma tzineam dupa voi :)))) :lol:
:P ce sa ii faci frate...e dacie.... lasa k tot a fost frumos :D |
Re: Suburbia RacingClub
Sarbatori fericite si fara evenimente neplacute !
bafta ! |
Re: Suburbia RacingClub
Craciun Fericit tuturor din club .... PARTY TIME !!!
|
Re: Suburbia RacingClub
La multi ani Suburbia !!! Sarbatori fericite si sa aveti parte numai de impliniri !!!
V-am pupat , ne vedem la anul !!! :-P p.s. partieeeeeeeee :D |
Re: Suburbia RacingClub
LA MULTTI ANI SUBURBIA ...... hăc hăc ce face bautura din om :lol:
|
Re: Suburbia RacingClub
la multi ani tuturor membrilor din surburbia
caz ia zi man veniti si voi vinerea asta la carol? |
Re: Suburbia RacingClub
Frumoasa prezentare , frumoase masini si se pare nu doar frumoase . Multa bafta baieti !
|
Re: Suburbia RacingClub
Multumesc Lucian... dak nu ma insel.. tu ai turbo pe nova aia... nu???
oricum.. multa bafta si voua celor de la SpeedLine si in special tie :) ! |
Re: Suburbia RacingClub
Nu te inseli . Sa fie ! Asemena si tie ! Sa auzim numai de bine !
|
Re: Suburbia RacingClub
1 Attachment(s)
Si...initziez si io un proiect de viitor
Sper k pana in vara maxim sa reusesc macar cu vopseaua si apoi jantele...:rolleyes2 |
Re: Suburbia RacingClub
te complici putin... k tre sa schimbi culoarea initiala a masinii si iar R.A.R. si alte tampenii... dar dak asta vrei... multa bafta ! tuningul ala virtual arata beton ! te pupa tata !
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:00. |
- Copyright 2026 4Tuning