![]() |
Re: Machete in lucru - dog99
Quote:
o sa vina o sedinta foto cam in 3 sapt,vreau sa fac un papuc la fel ca asta alba + remorca pt berlina ;) |
Re: Machete in lucru - dog99
Foarte tare ceea ce faci tu acolo!
Dacia 1300 "cromată", seamănă perfect cu brelocul Dacia 1300, oferit cadou abonaţilor DeAgostini! |
Re: Machete in lucru - dog99
Quote:
|
Re: Machete in lucru - dog99
Bravo Dog.!..Chiar imi place ce faci tu cu machetele..Felicitari...Paste Fericit!
|
Re: Machete in lucru - dog99
Quote:
|
Re: Machete in lucru - dog99
2 Attachment(s)
aproape gata
|
Re: Machete in lucru - dog99
:shock: Arata bine :shock: asteptam mai multe poze
|
Re: Machete in lucru - dog99
Macheta arata bine chair astept sa vad cum v-a arata la final.
Abtibildurile cum le faci? |
| All times are GMT +2. The time now is 23:24. |
- Copyright 2026 4Tuning