Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   FEMEI + MASINI = FILMARE ! (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/2835-femei-masini-filmare.html)

COObra 07-12-04 22:18

Citesc de vreo jumatate de ora pe forum si in toate topicurile vad aceeasi atitudine.
Peste tot se cauta samanta de scandal.
Cum face unu ceva gata sare cineva cu gura \"iote si pala face rotocoale\".
Daca intra unul nou prima impresie (si aia care dureaza) ar fi ca nu ne leaga aceeasi pasiune.
Nu va mai saturati de cearta. Va cautati nod in papura unul la altul.
Unii va laudati ca aveti 18 ani altii ca 25 altii ca 30.
RUSINE !!!

Bogdan_16v 07-12-04 23:01

Toate ca toate, dar cainele in mod sigur facea parte din avangarda politiei...agent infiltrat... :lol: ce \"cashcheta\" mea :lol:

Ali G 08-12-04 12:07

Bogdan_16v are dreptate cainele era undercover :) si pun pariu ca in campul din spate erau stransi in brigada sub forma de gramada :lol:

bobbyadr 08-12-04 12:50

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"COObra\"
Citesc de vreo jumatate de ora pe forum si in toate topicurile vad aceeasi atitudine.
Peste tot se cauta samanta de scandal.
Cum face unu ceva gata sare cineva cu gura \"iote si pala face rotocoale\".
Daca intra unul nou prima impresie (si aia care dureaza) ar fi ca nu ne leaga aceeasi pasiune.
Nu va mai saturati de cearta. Va cautati nod in papura unul la altul.
Unii va laudati ca aveti 18 ani altii ca 25 altii ca 30.
RUSINE !!!


aici ai dreptate,cedez eu primul....imi pare rau ca am stricat bucuria copiilor :wink:

:twisted:

MC Mate 08-12-04 13:40

Normal ar fi sa nu mai existe aceste certuri si sa nu mai existe aceste replici ,,tu ai 18 ani eu am 20 si'' pt k acela de 20 poa sa fie mai incuiat decat ala de 18.Acesta este un forum al pasionatilor de curse si masini indiferent de varsta sau sex , nu este un forum unde au drept la replica doar aia care au carnet sau doar aia care se cred veterani.Sper sa va lasati toate aceste figuri si impresii unde vreti voi in afara de acest forum.
Dak va credeti mai destepti si mai smecheri prin cea ce scrieti si prin faptul k va luati de lumea aiurea,inseamna k nu aveti creier nici cat o gaina

Bogdan_16v 08-12-04 13:53

In principiu, nu se ia nimeni de persoane de 15-16-17 ani doar pt ca vor sa se dea \"aia mari\" mai smecheri...dar mai intervine si balanta \"cat de smecher ma dau vs. am carnet/experienta sau nu\"...aici e buba majora...

Quote:

imi pare rau ca am stricat bucuria copiilor
Tare :lol: :lol: ...le-ai luat lopatzicile, rusine sa-ti fie... :lol:

Glumesc, evident, sper ca nu se supara nimeni... :wink:

MC Mate 08-12-04 14:13

Ne e asa Bogdane.Exista discriminarile intre pers care detin permis de conducere si cele care nu.Dar nimeni nu se gandeste k ala ar vrea sa-l aibe dar nu il ajuta varsta sau momentan nu are puterea financiara pt a o face.Si mai vine cate un ,,veteran'' dasta de 26 de ani si incepe cu glume idioate de care probabil e mandru.Deci faza cu mintea de gaine se repeta.

Bogdan_16v 08-12-04 14:27

Te rog, citeste mai atent ce am scris...am mentionat balanta \"cat de smecher/cunoscator/talentat ma dau vs. inca nu am carnet/experienta\"...nu critica nimeni ca unii s-au nascut mai tarziu si aspira si ei, daca asta a fost soarta, asta e...insa, tb si putina modestie...despre asta era vorba...
Oricum, suntem offtopic grav...
Apropos, unde ati gasit \"actritele\" alea? Sau a fost cu buget mic? :lol:

bobbyadr 08-12-04 18:34

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"MC Mate\"
Ne e asa Bogdane.Exista discriminarile intre pers care detin permis de conducere si cele care nu.Dar nimeni nu se gandeste k ala ar vrea sa-l aibe dar nu il ajuta varsta sau momentan nu are puterea financiara pt a o face.Si mai vine cate un ,,veteran'' dasta de 26 de ani si incepe cu glume idioate de care probabil e mandru.Deci faza cu mintea de gaine se repeta.

pe mine singurul lucru care ma \"deranjeaza\" este faptul ca voi astia mai mici ca varsta si nu numai va credeti zmei si destepti,dovada facand-o chiar postul tau,lucru care duce la nenumarate intampari neplacute.

credeti-ma ca teribilismul asta de care dati voi dovada nu duce la nimik bun

bobbyadr 08-12-04 18:37

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Bogdan_16v\"
Te rog, citeste mai atent ce am scris...am mentionat balanta \"cat de smecher/cunoscator/talentat ma dau vs. inca nu am carnet/experienta\"...nu critica nimeni ca unii s-au nascut mai tarziu si aspira si ei, daca asta a fost soarta, asta e...insa, tb si putina modestie...despre asta era vorba...



un punct de vedere cu care foarte greu se obisnuiesc unii... :wink:

alexutzu 08-12-04 19:33

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"bobbyadr\"
Quote:

Originally Posted by \"Bogdan_16v\"
Te rog, citeste mai atent ce am scris...am mentionat balanta \"cat de smecher/cunoscator/talentat ma dau vs. inca nu am carnet/experienta\"...nu critica nimeni ca unii s-au nascut mai tarziu si aspira si ei, daca asta a fost soarta, asta e...insa, tb si putina modestie...despre asta era vorba...



un punct de vedere cu care foarte greu se obisnuiesc unii... :wink:

ba da` nu mai SUFERII atata de tine mare smecher, adevarat si matur ce esti tu.....

PARCA ZICEAI CA NU MAI URMARESTI POSTUL ASTA, mai du-te ba la tiganii tai cu masinile lor cu tractiune pe spate si mai scuteste-ne 1 ca ne plictisesti rau de tot, nu stiu daca observi dar deja topicu` asta e dat deja in altele, mai lasa-ne daca nu ai ceva de spus despre SUBIECTUL acestui topic :!: :!: :!: :!: :!: :!:

EvLSant0S 08-12-04 20:35

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Bogdan_16v\"
Apropos, unde ati gasit \"actritele\" alea? Sau a fost cu buget mic? :lol:

bogdan a venit cu o intrebare ontopic.. ce-ar fi sa-i raspundeti lui si sa-l lasati pe bobbyadr in treaba lui ? ;) ia incercati asa.. ca oricum ultima pagina e strict offtopic ;)

DonHacker 08-12-04 20:50

:)
 
Nu cred ca este bine sa va certati.Noi,impatimitii de motoare ar trebui sa fim uniti.Nu sa ne certam,mai ales acuma intr-un moment greu...cel cu Legal Racing.Poate ajungem si noi ca si in Ucraina.\"Toti pentru unul,unul pentru toti.\"

Gratzian 08-12-04 21:27

:lol:

este o manie, si nu este OFF-topic
peste tot a devenit ontopic cearta, disputele, intepaturile...

deci, e ONTOPIC !!!!
BRAVO BAIETZI.... IN CONTIUNARE SUNTETZI ONTOPIC PE TOT FORUMUL... DACA E CEARTA, E MISTO, CE ROST MAI ARES A VEDEM DESPRE CE SE VORBESTE????

:wink:
NU MA DERANJEAZA ATAT OFFTOPICUL... CA SA FIU MAI TRANSPARENT....
CI DISPUTELE, SI \"SMECHERIA\"

morghen 08-12-04 21:51

pfaaaa....fetele alea...frate...atat.....de......proaste...frate... .cum sa arunci shapca omului.....shi cum dreaq sa dai cu usha de la bmw in halu ala...


All times are GMT +2. The time now is 03:43.

- Copyright 2026 4Tuning