![]() |
Citesc de vreo jumatate de ora pe forum si in toate topicurile vad aceeasi atitudine.
Peste tot se cauta samanta de scandal. Cum face unu ceva gata sare cineva cu gura \"iote si pala face rotocoale\". Daca intra unul nou prima impresie (si aia care dureaza) ar fi ca nu ne leaga aceeasi pasiune. Nu va mai saturati de cearta. Va cautati nod in papura unul la altul. Unii va laudati ca aveti 18 ani altii ca 25 altii ca 30. RUSINE !!! |
Toate ca toate, dar cainele in mod sigur facea parte din avangarda politiei...agent infiltrat... :lol: ce \"cashcheta\" mea :lol:
|
Bogdan_16v are dreptate cainele era undercover :) si pun pariu ca in campul din spate erau stransi in brigada sub forma de gramada :lol:
|
Re:
Quote:
aici ai dreptate,cedez eu primul....imi pare rau ca am stricat bucuria copiilor :wink: :twisted: |
Normal ar fi sa nu mai existe aceste certuri si sa nu mai existe aceste replici ,,tu ai 18 ani eu am 20 si'' pt k acela de 20 poa sa fie mai incuiat decat ala de 18.Acesta este un forum al pasionatilor de curse si masini indiferent de varsta sau sex , nu este un forum unde au drept la replica doar aia care au carnet sau doar aia care se cred veterani.Sper sa va lasati toate aceste figuri si impresii unde vreti voi in afara de acest forum.
Dak va credeti mai destepti si mai smecheri prin cea ce scrieti si prin faptul k va luati de lumea aiurea,inseamna k nu aveti creier nici cat o gaina |
In principiu, nu se ia nimeni de persoane de 15-16-17 ani doar pt ca vor sa se dea \"aia mari\" mai smecheri...dar mai intervine si balanta \"cat de smecher ma dau vs. am carnet/experienta sau nu\"...aici e buba majora...
Quote:
Glumesc, evident, sper ca nu se supara nimeni... :wink: |
Ne e asa Bogdane.Exista discriminarile intre pers care detin permis de conducere si cele care nu.Dar nimeni nu se gandeste k ala ar vrea sa-l aibe dar nu il ajuta varsta sau momentan nu are puterea financiara pt a o face.Si mai vine cate un ,,veteran'' dasta de 26 de ani si incepe cu glume idioate de care probabil e mandru.Deci faza cu mintea de gaine se repeta.
|
Te rog, citeste mai atent ce am scris...am mentionat balanta \"cat de smecher/cunoscator/talentat ma dau vs. inca nu am carnet/experienta\"...nu critica nimeni ca unii s-au nascut mai tarziu si aspira si ei, daca asta a fost soarta, asta e...insa, tb si putina modestie...despre asta era vorba...
Oricum, suntem offtopic grav... Apropos, unde ati gasit \"actritele\" alea? Sau a fost cu buget mic? :lol: |
Re:
Quote:
credeti-ma ca teribilismul asta de care dati voi dovada nu duce la nimik bun |
Re:
Quote:
un punct de vedere cu care foarte greu se obisnuiesc unii... :wink: |
Re:
Quote:
PARCA ZICEAI CA NU MAI URMARESTI POSTUL ASTA, mai du-te ba la tiganii tai cu masinile lor cu tractiune pe spate si mai scuteste-ne 1 ca ne plictisesti rau de tot, nu stiu daca observi dar deja topicu` asta e dat deja in altele, mai lasa-ne daca nu ai ceva de spus despre SUBIECTUL acestui topic :!: :!: :!: :!: :!: :!: |
Re:
Quote:
|
:)
Nu cred ca este bine sa va certati.Noi,impatimitii de motoare ar trebui sa fim uniti.Nu sa ne certam,mai ales acuma intr-un moment greu...cel cu Legal Racing.Poate ajungem si noi ca si in Ucraina.\"Toti pentru unul,unul pentru toti.\"
|
:lol:
este o manie, si nu este OFF-topic peste tot a devenit ontopic cearta, disputele, intepaturile... deci, e ONTOPIC !!!! BRAVO BAIETZI.... IN CONTIUNARE SUNTETZI ONTOPIC PE TOT FORUMUL... DACA E CEARTA, E MISTO, CE ROST MAI ARES A VEDEM DESPRE CE SE VORBESTE???? :wink: NU MA DERANJEAZA ATAT OFFTOPICUL... CA SA FIU MAI TRANSPARENT.... CI DISPUTELE, SI \"SMECHERIA\" |
pfaaaa....fetele alea...frate...atat.....de......proaste...frate... .cum sa arunci shapca omului.....shi cum dreaq sa dai cu usha de la bmw in halu ala...
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:43. |
- Copyright 2026 4Tuning