Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   interior oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/27808-interior-oltcit.html)

Magos 27-11-06 21:15

Re: interior oltcit
 
...merge ... mai ales ca eu stau la Unirii!!!

vali-tgm 27-11-06 21:22

Re: interior oltcit
 
loool. eu in tg mures cart tot unirii se numeste :D. oricum idei pt u nu cred ca mai am. tie ti-ar trebui racoarea din masina de iara vara si caldura de vara iarna :D

Magos 27-11-06 21:34

Re: interior oltcit
 
... imi instalez un panou solar .. :P am glumit... hai ca deja o dam off topic... deci... un sigur lucru va dezvalui... va avea culoarea champagne... :P

vali-tgm 27-11-06 21:39

Re: interior oltcit
 
u ziceai ceva de o alta masina o alta victima ? ramai la oltcit si il modifici sau faci doar planuri? as vrea sa vad o fata cu un oltcit modificat :D. oricum ca u nu cred ca mai este nu doar impatimita de masini ci si dupa oltcit :D very nice very very nice. gata cu off topicul ca ma evacueaza astia pt u :D ca tot o ard in povesti cu u pe threadu asta :D.

Magos 28-11-06 00:56

Re: interior oltcit
 
p.s. nu, masina care vine e pt drumurile all day
mai mult ca sg un diesel
dar cit'ul e iubirea mea cea mare :X:X :P si am idei multe pentru el..!! ;)

darck_angel64 28-11-06 14:23

Re: interior oltcit
 
Daca ai putina imaginatie si sunt convins ca ai, poti face orice.

Magos 28-11-06 16:17

Re: interior oltcit
 
dep... asa e

Ja_Rule 29-11-06 12:16

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 639118)
deci... un sigur lucru va dezvalui... va avea culoarea champagne... :P

prezidential pentru impresie totală .. o sa`mi fac pe comandă interior din piele albă

bodyspeed 29-11-06 18:49

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 639118)
... un sigur lucru va dezvalui... va avea culoarea champagne... :P

de pe acum.. sa iti iei in masina..... una bucata perie... un cif lemon... spray pentru tapiterie.... .... carpe... si rabdare...;)
deci nu e saptamana sa nu le spal... si dany -pmd.. idem... el are un fel de champagne
so.........

bogdanlascu 29-11-06 18:53

Re: interior oltcit
 
mie imi pare rau ca le-am facut bej in tara asta si mai ales in jegul asta de buc se face un bej infect asa ca mai gindestete

Magos 30-11-06 09:11

Re: interior oltcit
 
... OOOPS... chiar asa?? :-S
.. Sincer ma gandeam si eu ca o sa am de suferit , dar chiar asa?? Daca ma ma gandesc mai bine, o fac un bleu ciel , ca sa nu treb sa schimb culoarea si in talon =)) sa fie perfect legala .. :P

Macar asa merge?

Iar interiorul tot bej.. Dar decat sa imi fac abonament la spalatorie... Mai bine,... Schimb culoarea :">

vali-tgm 30-11-06 13:28

Re: interior oltcit
 
pai da.... daca nu pui un maro frumos cu stil....desi interiorul alb sau bej e superb. ala sta cel mai biine la o masina ca si interior. dar ai auzit ce ai de facut :D

Magos 30-11-06 22:05

Re: interior oltcit
 
:)) da... sa stii ca la maro ma gandeam si eu, mai ales ca e la moda anu asta ;;) :D

(vezi ce inseamna totusi sa fi fata?? =)) )

bogdanlascu 30-11-06 22:08

Re: interior oltcit
 
vorba lunga saracia omului ,fapte?

Magos 30-11-06 22:19

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by bogdanlascu (Post 643624)
vorba lunga saracia omului ,fapte?


dupa cum am spus si la inceput, pentru mom adun pareri si idei, partea cu finantele e un pic mai finuta :)) oricum, sper sa pot sa incep deja sa ma ocup de ea... pentru mom, am probleme cu actele, asa ca inchipuie-ti ca ma tin destul de busy... si pentru o studenta nu e asa easy sa faca rost de bani... :)) fff curand voi incepe sa imi pun planul in aplicare, pana at nu cred ca strica putina imaginatie aici pe forum, nu? ca doar toti avem din plin... si daca mai si combinam ideile... e super ok!


All times are GMT +2. The time now is 14:33.

- Copyright 2026 4Tuning