![]() |
Re: interior oltcit
...merge ... mai ales ca eu stau la Unirii!!!
|
Re: interior oltcit
loool. eu in tg mures cart tot unirii se numeste :D. oricum idei pt u nu cred ca mai am. tie ti-ar trebui racoarea din masina de iara vara si caldura de vara iarna :D
|
Re: interior oltcit
... imi instalez un panou solar .. :P am glumit... hai ca deja o dam off topic... deci... un sigur lucru va dezvalui... va avea culoarea champagne... :P
|
Re: interior oltcit
u ziceai ceva de o alta masina o alta victima ? ramai la oltcit si il modifici sau faci doar planuri? as vrea sa vad o fata cu un oltcit modificat :D. oricum ca u nu cred ca mai este nu doar impatimita de masini ci si dupa oltcit :D very nice very very nice. gata cu off topicul ca ma evacueaza astia pt u :D ca tot o ard in povesti cu u pe threadu asta :D.
|
Re: interior oltcit
p.s. nu, masina care vine e pt drumurile all day
mai mult ca sg un diesel dar cit'ul e iubirea mea cea mare :X:X :P si am idei multe pentru el..!! ;) |
Re: interior oltcit
Daca ai putina imaginatie si sunt convins ca ai, poti face orice.
|
Re: interior oltcit
dep... asa e
|
Re: interior oltcit
Quote:
|
Re: interior oltcit
Quote:
deci nu e saptamana sa nu le spal... si dany -pmd.. idem... el are un fel de champagne so......... |
Re: interior oltcit
mie imi pare rau ca le-am facut bej in tara asta si mai ales in jegul asta de buc se face un bej infect asa ca mai gindestete
|
Re: interior oltcit
... OOOPS... chiar asa?? :-S
.. Sincer ma gandeam si eu ca o sa am de suferit , dar chiar asa?? Daca ma ma gandesc mai bine, o fac un bleu ciel , ca sa nu treb sa schimb culoarea si in talon =)) sa fie perfect legala .. :P Macar asa merge? Iar interiorul tot bej.. Dar decat sa imi fac abonament la spalatorie... Mai bine,... Schimb culoarea :"> |
Re: interior oltcit
pai da.... daca nu pui un maro frumos cu stil....desi interiorul alb sau bej e superb. ala sta cel mai biine la o masina ca si interior. dar ai auzit ce ai de facut :D
|
Re: interior oltcit
:)) da... sa stii ca la maro ma gandeam si eu, mai ales ca e la moda anu asta ;;) :D
(vezi ce inseamna totusi sa fi fata?? =)) ) |
Re: interior oltcit
vorba lunga saracia omului ,fapte?
|
Re: interior oltcit
Quote:
dupa cum am spus si la inceput, pentru mom adun pareri si idei, partea cu finantele e un pic mai finuta :)) oricum, sper sa pot sa incep deja sa ma ocup de ea... pentru mom, am probleme cu actele, asa ca inchipuie-ti ca ma tin destul de busy... si pentru o studenta nu e asa easy sa faca rost de bani... :)) fff curand voi incepe sa imi pun planul in aplicare, pana at nu cred ca strica putina imaginatie aici pe forum, nu? ca doar toti avem din plin... si daca mai si combinam ideile... e super ok! |
| All times are GMT +2. The time now is 14:33. |
- Copyright 2026 4Tuning