![]() |
masina ... ciudata .. frumoasa .. ciudata .. dar fff . frumoasa. .. :)
toate ca toate dar de ce are toba aia super urata pe mijloc ? da urat cu masina ... ori o luat toba din Vitan de dacie si o pus pe masina ? |
Re:
Quote:
Oricum masina e super belea ! Pacat de ea ! :cry: |
bey da pana la urma ce masina e?
|
mi se pare ca Gilet Vertigo
|
sincer e prea exagerata si chiar urata.
|
da` scrie shi pe ea, sus pe parbriz, in caz ca n-atzi observat, Gillet Vertigo:) anyway, parca lasase cineva shi un link la un site cu avionashul asta...
|
Re:
Quote:
|
chill man :D :D :D
te iau eu la o tura anti stress :D uiti de toate problemele :P :P oricum, super masina... sper sa apara si ea pe la o legala ceva sa ne incante si noua ochii :D |
|
:lol: :lol: mai are careva ceva de comentat? :) :) :)
am vazut`o de2 ori, o data pe o straduta pe la buzesti :) o data pe magheru ,masina fura ochiul...pur si simplu... |
am si eu o intrebare:la cum arata masinuta aia stiti cumva cat costa?si ce performante are?
PLZ! poate imi cumpar si eu una |
unde`i batman ??? pfooaii e incredibila mashina acum am vazut`o .. nu shtiam k exista asa ceva .. n`am vazut in viatza mea ... pff doamneee ce om ...
|
mdea.......... intervin si io
Mashiuta aia pe care ati tot pozat-o voi nu mai exista de cca. 2 saptamanci cand s-a storcit undeva pe dn1 parca. Nu mai stiu unde dar cert e ca am vazut-o urcata pe o remorca, facut praf.......... asa ca adios gillet vertigo. Oricum, nu e prea scumpa si nici performante demne de laudat nu are. |
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:31. |
- Copyright 2026 4Tuning