Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Pe o straduta in Bucuresti, amarata si plina de gunoi ... (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/2776-straduta-bucuresti-amarata-plina-gunoi.html)

HolySoul 13-01-05 10:40

masina ... ciudata .. frumoasa .. ciudata .. dar fff . frumoasa. .. :)
toate ca toate dar de ce are toba aia super urata pe mijloc ? da urat cu masina ...
ori o luat toba din Vitan de dacie si o pus pe masina ?

Zep 15-01-05 09:39

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Ad3lina\"
daca nimereshte vro groapa, s-a dus... numa` slalomuri face asta prin Ro... io zic ca bijuterii din-astea, sau orice mashinutza cu garda mai joasa, n-au ce cauta in tzarishoara noastra:D

Ai cea mai mare dreptate !
Oricum masina e super belea ! Pacat de ea ! :cry:

GolfuletzS 15-01-05 09:42

bey da pana la urma ce masina e?

@Nos@ 15-01-05 09:51

mi se pare ca Gilet Vertigo

madfish 15-01-05 13:54

sincer e prea exagerata si chiar urata.

Ad3lina 20-01-05 17:32

da` scrie shi pe ea, sus pe parbriz, in caz ca n-atzi observat, Gillet Vertigo:) anyway, parca lasase cineva shi un link la un site cu avionashul asta...

Bogdan_16v 21-01-05 11:39

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Bogdan_16v\"
http://www.gilletvertigo.com/frb/history.htm ... http://www.chez.com/gillet/fmain.htm ...ma intreb cati din Ro ar cumpara asa ceva...porneste de la peste 100.000 E...


SpeedeR 23-01-05 14:19

chill man :D :D :D

te iau eu la o tura anti stress :D uiti de toate problemele :P :P

oricum, super masina... sper sa apara si ea pe la o legala ceva sa ne incante si noua ochii :D

izvorani69 26-01-05 03:38

nu minte omu' :)

http://www.sarmis.ro/DSC00514.jpg

EvLSant0S 03-03-05 10:42

:lol: :lol: mai are careva ceva de comentat? :) :) :)

am vazut`o de2 ori, o data pe o straduta pe la buzesti :)

o data pe magheru ,masina fura ochiul...pur si simplu...

cristi_ubs 22-03-05 19:18

am si eu o intrebare:la cum arata masinuta aia stiti cumva cat costa?si ce performante are?
PLZ!
poate imi cumpar si eu una

Psycho 24-03-05 13:27

unde`i batman ??? pfooaii e incredibila mashina acum am vazut`o .. nu shtiam k exista asa ceva .. n`am vazut in viatza mea ... pff doamneee ce om ...

mad_oviddiu 28-03-05 00:35

mdea.......... intervin si io
Mashiuta aia pe care ati tot pozat-o voi nu mai exista de cca. 2 saptamanci cand s-a storcit undeva pe dn1 parca. Nu mai stiu unde dar cert e ca am vazut-o urcata pe o remorca, facut praf.......... asa ca adios gillet vertigo. Oricum, nu e prea scumpa si nici performante demne de laudat nu are.

Sc0OTeR 28-03-05 01:56

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"mad_oviddiu\"
mdea.......... intervin si io
Mashiuta aia pe care ati tot pozat-o voi nu mai exista de cca. 2 saptamanci cand s-a storcit undeva pe dn1 parca. Nu mai stiu unde dar cert e ca am vazut-o urcata pe o remorca, facut praf.......... asa ca adios gillet vertigo. Oricum, nu e prea scumpa si nici performante demne de laudat nu are.

Mdea, ai dreptate, 0-100 in 3,2 e chiar slab :?

mad_oviddiu 28-03-05 11:59

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Sc0OTeR\"
Quote:

Originally Posted by \"mad_oviddiu\"
mdea.......... intervin si io
Mashiuta aia pe care ati tot pozat-o voi nu mai exista de cca. 2 saptamanci cand s-a storcit undeva pe dn1 parca. Nu mai stiu unde dar cert e ca am vazut-o urcata pe o remorca, facut praf.......... asa ca adios gillet vertigo. Oricum, nu e prea scumpa si nici performante demne de laudat nu are.

Mdea, ai dreptate, 0-100 in 3,2 e chiar slab :?

no offence: in nici un caz nu are 0 -100 3.2 secunde. Cred ca nu ai citit tu bine pe unde te-ai interesat sau te-ai uitat la alt model care e aproximativ la fel la design numai ca pretu difera.... GILET VERTIGO care a fost la noi in tara costa cam 40.000 euro pe cand modelul celalalt, care probabil ca scoate vreo 4.3 sec 0 -100 km/h costa undeva in jurul a 140.000 euro. asa ca documanteaza-te mai bine.


All times are GMT +2. The time now is 20:31.

- Copyright 2026 4Tuning