Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/27339-intalnire-4tuning-ro-reloaded-bacau-19-noiembrie.html)

aleks 20-11-06 16:03

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
sa stiti ca una peste alta evenimentul a iesit bine, si sa fiti convinsi ca urmatoarele vor iesi si mai bine...
apropo de asta, unde se va organiza urmatoarea intalnire?

frminlov 20-11-06 16:41

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
din greseli se invata... din cate am inteles nu s-au mai facut de foarta multa vreme astfel de adunari deci n-as prea crede ca organizatorii au o mare experineta in spate in ce priveste astfel de inatlniri ca sa li se poate bate obrazul pt ce nu a iesit bine. cred ca cel mai mult conteaza initiativa, ca cineva s-a zbatut sa faca ceva bun. presupun si sper ca datile viitoare vor fi din ce in ce mai putin nemultumiti.
bravo tuturor, si organizatorilor si participantilor!
este vreo persoana dintre cei nemultumiti de organizare careia sa nu-i convina ca s-a inceput serios sa se organizeze astfel de evenimete?
... inceputul e mai greu.

aleks 20-11-06 22:52

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
apreciez punctul tau de vedere...

Raz 20-11-06 23:27

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Felicitari baietilor din Bacau care au facut eforturi mari pt a face acest eveniment, destul de reusit dupa parerea mea, iar daca sunt si anumite persoane care au fost nemultumite asta cred ca este un lucru bun pt ca sunt sigur ca data viitoare se vor implica si ei pt a face unul si mai reusit ))))). FELICITARI BAIETI........

giovanni_homies 21-11-06 00:29

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
edit:
puna aici filmele, nu da linkuri

Skillzu 21-11-06 12:58

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
6 Attachment(s)
...........

ESPinoza 21-11-06 13:08

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by madskilz (Post 631208)
...........

supeer :) nu degeaba m`am bagat eu in fatza ta :)))

aleks 21-11-06 14:21

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
multumiri pentru poze skilzule ;)

adibose 21-11-06 16:01

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
la bancau a fost frumos! drumul nostru spre si dinspre bacau a fost frumos!
noi cei din anonymous ne-am simtit bine, ne cerem scuze ca am venit atat de tarziu dar am avut probleme cu politia romana, am mers tare ca sa ajungem si ne-am llaut cateva radare bune :) unde se presupune opriri ale coloanei. numarati timpul petrecut la o amenda si luati in calcul 6 amenzi d radar :)

in fine, acolo mersul in coloana a fost frumos si destul de bine organizat, felicitari si politistilor bacauani si motociclistilor care au tinut cap de coloana.

mersul la Magura nu-l stiam nici noi (stiam k mergem la un restaurant dar nu stiam care)

Organizatorii nu au absolut nici o vina ca masa a costat 42 d ron de caciula, restaurantul a umflat nota nu organizatorii....deci nu mai invinuiti aiurea.
a tinut putin, sincer, am ajuns si tarziu s-au cheltuit muuuulti bani pe benzina d la buc la BC si inapoi..sunt 600 km cu un consum d 13-15% ca daor avem "cai" vb unui invidios :) si ce rost mai avea sa ne mai plangem de nota d plata d la rest....? ( aaa si radarele! + taloane luate si etc...)

per total a fost frumos, si asteptam si noi urmatoarele evenimente.

Burnout18 21-11-06 20:25

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Adibose daca nu va vandut nimeni pontul ca la Focsani sunt radare pe Loganuri normale!!! de fapt ti le zic pe toate trei care sunt!!! Un logan rosu unu alb si parca unu verde sau albastru!!!! In fine Imposibil sa nu fi dat de unul dintre alea de la buzau pana la Focsanii!!!Mai ales la maracineni la ramnicul sarat si la Dumbravenii la Focsani sunt mereu prezente!!!! ;)) Am facut toata vara drumul asta de la bacau la bucuresti cu matusa Tamara! in fine nu conteaza asta pacat ca in alea 2 judete sunt cei mai jegosii politisti de la rutier!!! Imi pare rau ca nu am fost si eu!!! :(

Burnout18 21-11-06 20:28

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Apropo si scuze ca postez iar dar acel 206 portocaliu din Bacau a fost !!!! Era inainte negru cu 2 litere chinezesti pe el!!!!! Super masinutza!!!!

Ernest 21-11-06 20:28

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
idem adibose

TOBA^ 22-11-06 00:49

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
A.C.S ANONYMOUS motorsport bucuresti ,am fost prezenti la acest eveniment,pt lansarea filialei BACAU... noi am fost multumiti cum am fost primiti de cei din bacau...dupa parerea mea organizatorii au fost ok... traseul a fost foarte bine tinut in frau...(pt ca stim si noi ca se pot intampla multe..)
Am vazut mai sus ca un baiat ironic zicea ceva de anonymuos aia cu ,,cai''...imi doresc sa stiu si eu din ce club face parte...si daca face parte dintr-un club -anonymous bucuresti provoaca cea mai puternica masina din acel club ...daca nu face parte din niciun club atunci il provocam pe el cu masina lui cu o masina de acceasi cai ca a lui .... VENIM NOI IN CE ORAS ESTE EL...si daca o sa castige atunci sa vb despre ASOCIATIA CLUB SPORTIV ANONYMOUS MOTORSPORT...nu stie el prin cate am trecut noi si ce am facut noi ca sa ajungem aici ... si nu permitem sa vb ironic la adresa noastra... au mai incercat multi dar ... au ramas cu vb ...

OviDIU M 22-11-06 09:41

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Se pare ca intalnirea voastra a fost o reusita !!! Felicitari ! Pacat ca nu ati beneficiat de un spatiu ceva mai mare...sunt sigur ca rezolvati problema data viitoare ! Bravo din nou!
Sa creasca comunitatea auto !
Cand va deplasati la Bacau din nou dinspre Bucuresti...dati-mi de stire ca va fac o harta cu locatiile radarelor de pe E85:lol: Asta daca nu va luati intre timp detectoare ?!

B39738 22-11-06 10:09

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
TOBA,as fi vrut sa avem sansa unui sprint paralel acum la Bacau,dar asta e,a fost doar o intalnire.Mi-a placut masina ta si nu am auzit decat cuvinte de bine de ea.Poate vom avea ocazia in primavara.

Numai bine.


All times are GMT +2. The time now is 09:45.

- Copyright 2026 4Tuning