![]() |
Re: Machete in lucru - pro street remus
Bravo bre pentru munca depusa pana aici...best!
|
Re: Machete in lucru - pro street remus
Exceptional.:shock:
|
Re: Machete in lucru - pro street remus
Desi am lipsit de pe forumul asta destul de mult, ma uitam asa la categoria asta de Tuning sa vad ce s-a mai lucrat si am dat peste tine...Extraordinara Dacia pana acum:shock: ...Spor in continuare!
|
Re: Machete in lucru - pro street remus
Bravo, mai ales pentru grila e super, si nici nu zici ca e hand made;))
|
Re: Machete in lucru - pro street remus
imi plac toate lucrarile facute de tine pana acum, dar ce ai facut la Dacia asta, mai ales grila si farurile alea, m-au lasat cu gura cascata... BRAVO!
|
Re: Machete in lucru - pro street remus
Arata perfect grila ;) am ramas asa :shock: cand am vazut ce frumos a iesit ;)
|
Re: Machete in lucru - pro street remus
Salut Remus,
Imi poti spune de unde ai gasit plasticul acela striat pentru stopuri ?! Multumesc:D |
Re: Machete in lucru - pro street remus
6 Attachment(s)
Vopsita (alb-gri)si cateva elemente montate si manerele de la usi si stergatoarele negre,capac rezervor montat in spate si aerisiri stalp spate schimbate.
Pana nu fac rost de roti nu mai montez nimic. |
Re: Machete in lucru - pro street remus
Arata chiar bine.Pacat ca ai ciobit putin vopseaua la usa din dreapta.
Ce jante planiesti sa-i pui...de la ce model ? de pe Renault 5 ? |
Re: Machete in lucru - pro street remus
Quote:
|
Re: Machete in lucru - pro street remus
Quote:
Super atunci ! Apropo...cum ai vopsit chederele ? Ai izolat cu banda si dupaia le-ai vopsit ? dupa ce ai dat albul, nu ? la cat timp dupa vopsire le-ai facut ? |
Re: Machete in lucru - pro street remus
Quote:
|
Re: Machete in lucru - pro street remus
Quote:
|
Re: Machete in lucru - pro street remus
Quote:
|
Re: Machete in lucru - pro street remus
Este SUPERBA! Arata foarte bine vopseaua ! Imi place mult cum a iesit ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:22. |
- Copyright 2026 4Tuning