![]() |
Re: Nume club - sugestii
corect!....lasati snoop dog...road runners....strom racers...darck vader...and shit...
|
Re: Nume club - sugestii
:(
hmm... si eu care credeam ca a inteles toata lumea de ce renuntam la URC... NO more COMMENTs |
Re: Nume club - sugestii
Si apropo de Underground....
Fara suparare, dar numele e cam "fumat" de acum... Acum 2 ani sigur ca era tare, dar astazi... Dupa NFS Underground 1, si 2, dupa x cluburi care sigur exista cu UNDERGROUND in cadrul numelui, mai la inceput sau mai la sfarsit.... Gata fratilor, hai sa gasim ceva nou. Un pic de originalitate.... |
Re: Nume club - sugestii
eu totusi nu inteleg de ce esti tu atat de impotriva acestui nume??????????
Deci..............nu pot sa inteleg neam de ce?!?!?!??! Exact num a spus si perikolos noi am fost la curse cu logo-ul asta pe masini asa k intr-o oarecare masura avem si tot dreptul sa cerem numele asta.......... Prima data cand s-a vorbit de club asta a fost numele care s-a dat si eu spun k asta ar trebui sa ramana.........eu nu sunt de acord sa participe la vot niste oameni cu absolut nici un fel de experianta in lumea curselor auto care nu au vazut in viata lor o cursa nu stiu sa desfaca sau sa strnga un surub .......s.a.m.d.!!!!!!!!!!!!! Nu stiu care dintr-e voi , cei care ati participat la curse , sunt-eti de acord cu asa ceva!!!!!!!!! |
Re: Nume club - sugestii
Frate, nu ma intelege gresit...
Din partea mea puteti alege si numele tampitzii din Galati, ca eu oricum vreau in club. Pentru mine personal mai putin conteaza numele, numai ca asta e primul pas care trebuie facut. Daca lumea decide sa punem numele UNDERGROUND, foarte bine. Pe asta il punem. Daca de la judecatorie ni se comunica ca este liber. Daca nu ii schimam un cuvant, ii scoatem unul, ii adaugam altul, vedem noi... Parerea mea e ca putem gasi un alt nume, care sa nu creeze confuzii. Tu de ce tii neaparat sa fie asta numele? |
Re: Nume club - sugestii
1.pt k am fost la competitii cu numele asta
2.la Cursa de la :Galati,Buzau,Braila au fost masini care au avut insemnul UNERGROUND 3.pt k acum 3 ani de zile knd mi-a venit ideea de a face un club cu specific auto asta a fost numele ales de mai multa lume...........se stiu ei care!!! |
Re: Nume club - sugestii
ok
cum decide majoritatea ne intalnim sambata si discutam problema numelui sper sa stabilim un nume sambata, ca sa trecem la etapa urmatoare ciudat e ca suntem doar 9 pana acum...desi TOATA lumea vrea club... E ochestie pe care nu pot sa o intaleg, dar pana la urma mai bine mai putini si devatatii ideii, decat multi oar cu numele... www.clubauto.modic.ro |
Re: Nume club - sugestii
are o oarecare dreptate bgd :)
|
Re: Nume club - sugestii
pai, bgd, care sa fi deci numele?
|
Re: Nume club - sugestii
man unde trimit mail ca vreau sa intru shi eu:)....daca nu e prea tarziu
|
Re: Nume club - sugestii
|
Re: Nume club - sugestii
brailenii nu pot fi membri acestui club?
|
Re: Nume club - sugestii
Nu:D Only Galati :-)
|
Re: Nume club - sugestii
Quote:
|
Re: Nume club - sugestii
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:36. |
- Copyright 2026 4Tuning