Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arad (https://forum.4tuning.ro/85-arad.html)
-   -   DragRacingEvents - etapa a V-a - 31 iulie 2011 - ARAD (https://forum.4tuning.ro/85-arad/269025-dragracingevents-etapa-31-iulie-2011-arad.html)

ar75gti 11-08-11 18:40

Re: DragRacingEvents - etapa a V-a - 31 iulie 2011 - ARAD
 
Quote:

Originally Posted by AR88JRK (Post 4521222)
Idem :-) ,merci man. Vezi ca am 2 poze cu wob-ul la mine pe facebook: jurik paul. Da-mi add... sanatate!8)

cupla man..:)..faine poze ai p-acol;)..numa bine!!

Iojy 13-08-11 11:04

Re: DragRacingEvents - etapa a V-a - 31 iulie 2011 - ARAD
 
Quote:

Originally Posted by morghen (Post 4511476)
adevaru e ca n-are rost cu voi...dar e distractiv totusi :)

...offtopic clar...dar ceva nu se leaga aici...adica......eu m-am luat de aia care scuipau seminte pe jos....surprinzator, as putea spune, voi v-ati atacat...si o dati in diverse...

cat despre faptul ca eu i-as fi cautat pe aia sa ii pozez...nu veicule...eu vroiam sa fac poza la masina...insa s-a impins "dhibolu" in fata sa vaza si el....si il intreaba pe colegu...ce motor ii?
colegu ii raspunde 1.8....si dhibolu: V8? aaa..fain ! :lol:

Nu fiti rautaciosi mai, a gresit omul cu 2 cilindrii si radeti de el......pfffffff...mwuuhahahaha, 1.8 V8 =)))), poate 1.8 8V. Dar fac o paranteza....si eu am aflat recent ca exista 1.8 V6.

NEo007 13-08-11 11:25

Re: DragRacingEvents - etapa a V-a - 31 iulie 2011 - ARAD
 
Exista mai demult si 2.0 V12 :-)

ralphmandl 13-08-11 18:23

Re: DragRacingEvents - etapa a V-a - 31 iulie 2011 - ARAD
 
parca vad niste pistoane dinalea de scuter \m/


All times are GMT +2. The time now is 07:50.

- Copyright 2026 4Tuning