Re: DragRacingEvents - etapa a V-a - 31 iulie 2011 - ARAD
Quote:
Originally Posted by morghen
(Post 4511476)
adevaru e ca n-are rost cu voi...dar e distractiv totusi :)
...offtopic clar...dar ceva nu se leaga aici...adica......eu m-am luat de aia care scuipau seminte pe jos....surprinzator, as putea spune, voi v-ati atacat...si o dati in diverse...
cat despre faptul ca eu i-as fi cautat pe aia sa ii pozez...nu veicule...eu vroiam sa fac poza la masina...insa s-a impins "dhibolu" in fata sa vaza si el....si il intreaba pe colegu...ce motor ii?
colegu ii raspunde 1.8....si dhibolu: V8? aaa..fain ! :lol:
|
Nu fiti rautaciosi mai, a gresit omul cu 2 cilindrii si radeti de el......pfffffff...mwuuhahahaha, 1.8 V8 =)))), poate 1.8 8V. Dar fac o paranteza....si eu am aflat recent ca exista 1.8 V6.
|