![]() |
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Aha fain la ei si nasol la noi:rolleyes2
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Quote:
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
1 Attachment(s)
Quote:
in stilu asta o sa ne dea in judecata aia din UE de o sa ne falimenteze :))) asa cum au facut shi cu taxa de prima inmatriculare . |
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
bravo omule... ai facut o poza super... vedeti cum trudeste Romanul ...?? se chinuie pentru noi sa termine drumuriile si noi suntem nemultumiti ... of of.. in stilul asta ..... trebuie sa ne urcam cu masian pe trotuar .. in fine ... Noroc..;)
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Quote:
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Lada Niva este optiunea castigatoare.
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Quote:
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Ieftina, simpla, 4*4, solida ca un tanc, te urci cu ea pe pereti daca vrei, ieftin de intretinut.Nu are moarte.
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Am vazut ca romanii o au la inima......
Quote:
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Quote:
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Man stati calmi k Nic UE nu ne face noua strazile k la kat fura romana le furam in 5 ani lu aia toti bani si dau aia faliment noi furam tot ce prindem . Mah stii cva sa fure nu zik k nu da macar sa fure si ei cu demnitate si dak fura barem dak angajeaza o firma cum a zis si bogdan macar dupa ce ii angajeaza sa munceasca frate :mad:
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Macar muncitorii de rand ar trebui sa intzeleaga ca de fapt fura de la ei.... ca pana la urma si ei conduc pe aceleashi drumuri ca si noi:rolleyes2
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
nk ai dreptate da majoritatea de pe santier sunt oameni de la sate si aia 20.000.000 pe luna sunt bani grei si ei oricum nu isi cumpara masina si ii doare da pe noi ne omoara :rolleyes2:
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Ati fost vreodata .. in germania... sa mergeti pe 300 000 de km de autostrada fara limita de viteza .. si sa poti sa-i dai in gusala masina pana .. dai "acul peste cap" :P!!! cele mai multe accidente care le-am vazut live in germania au fost ca le puscau pneurile la viteza acea... in fine.. cand o sa avem si noi asemenea autostrazi ...??? Noroc.. si astept raspuns !!!??
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
:x :x ma da ashtea nici carutzi nu au:?::?::?: cu aia e mai nasol sa dai in gropi.... sau ce ...si'au pus suspensii:?::?::?:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:41. |
- Copyright 2026 4Tuning