Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/26531-potrivita-masina-strazile-romania.html)

nk_12321 27-01-07 09:47

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Aha fain la ei si nasol la noi:rolleyes2

Bogdan_ozzy 27-01-07 11:06

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Quote:

Originally Posted by Pastiluta (Post 717331)
:evil: :evil: Flamer are dreptate adica frate au aderat odata cu noi da ei chiar si asa au strazi mai bune ptr k la ei parlamentari nu fak k la noi din Bugetu ptr strazi de 10.000.000 . 9.500.000 sunt furati si 500.000 la strazi:evil: :evil:

asa este cu furatul din banii pentru straziile noastre....si inca ceva .. munca din romania care este depusa este de pomana.... .. si cu siguranta ati vazut si voi .. cand se lucreaza.... toti stau sprijiniti in lopata .... si cum se mai termina drumul??,... au termen de 7 luni sa termine o portiune si ei termina in 2 ani .. asa ca ... politica si gandirea din Romanie ... este de vina!!!Noroc.. si va urez .. masini mai bune si drumuri la fel de bune....;)

d3spinul 27-01-07 11:12

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Bogdan_ozzy (Post 717513)
asa este cu furatul din banii pentru straziile noastre....si inca ceva .. munca din romania care este depusa este de pomana.... .. si cu siguranta ati vazut si voi .. cand se lucreaza.... toti stau sprijiniti in lopata .... si cum se mai termina drumul??,... au termen de 7 luni sa termine o portiune si ei termina in 2 ani .. asa ca ... politica si gandirea din Romanie ... este de vina!!!Noroc.. si va urez .. masini mai bune si drumuri la fel de bune....;)

daaaa..ai mare dreptate.. uite am prins eu o poza super...

in stilu asta o sa ne dea in judecata aia din UE de o sa ne falimenteze :)))

asa cum au facut shi cu taxa de prima inmatriculare .

Bogdan_ozzy 27-01-07 11:14

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
bravo omule... ai facut o poza super... vedeti cum trudeste Romanul ...?? se chinuie pentru noi sa termine drumuriile si noi suntem nemultumiti ... of of.. in stilul asta ..... trebuie sa ne urcam cu masian pe trotuar .. in fine ... Noroc..;)

nk_12321 27-01-07 11:25

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Quote:

Originally Posted by d3spinul (Post 717522)
daaaa..ai mare dreptate.. uite am prins eu o poza super...

in stilu asta o sa ne dea in judecata aia din UE de o sa ne falimenteze :)))

asa cum au facut shi cu taxa de prima inmatriculare .

zuper poza;) somn ushor aluia care trudeshte..... ma totushi yo cred ca el incerca sa traga de volan:lol: ..... shtitzi voi cum e fara SERVO:cry:

V6Turbo2.0 27-01-07 11:28

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Lada Niva este optiunea castigatoare.

nk_12321 27-01-07 11:31

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Quote:

Originally Posted by V6Turbo2.0 (Post 717540)
Lada Niva este optiunea castigatoare.

Interesanta optziune.... explica shi tu de ce :?::?::?: ideia e destul de interesanta;)

V6Turbo2.0 27-01-07 11:32

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Ieftina, simpla, 4*4, solida ca un tanc, te urci cu ea pe pereti daca vrei, ieftin de intretinut.Nu are moarte.

nk_12321 27-01-07 11:36

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Am vazut ca romanii o au la inima......
Quote:

Nu are moarte.
.... shi chiar daca ar muri nu ai plange dupa ea;)

d3spinul 27-01-07 11:47

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Quote:

Originally Posted by nk_12321 (Post 717536)
zuper poza;) somn ushor aluia care trudeshte..... ma totushi yo cred ca el incerca sa traga de volan:lol: ..... shtitzi voi cum e fara SERVO:cry:

a tras de volan vreo 1-2 ore mama mama.. shi nici nu s a mishcat :))))

Pastiluta 27-01-07 12:19

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Man stati calmi k Nic UE nu ne face noua strazile k la kat fura romana le furam in 5 ani lu aia toti bani si dau aia faliment noi furam tot ce prindem . Mah stii cva sa fure nu zik k nu da macar sa fure si ei cu demnitate si dak fura barem dak angajeaza o firma cum a zis si bogdan macar dupa ce ii angajeaza sa munceasca frate :mad:

nk_12321 27-01-07 12:36

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Macar muncitorii de rand ar trebui sa intzeleaga ca de fapt fura de la ei.... ca pana la urma si ei conduc pe aceleashi drumuri ca si noi:rolleyes2

Pastiluta 27-01-07 12:38

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
nk ai dreptate da majoritatea de pe santier sunt oameni de la sate si aia 20.000.000 pe luna sunt bani grei si ei oricum nu isi cumpara masina si ii doare da pe noi ne omoara :rolleyes2:

Bogdan_ozzy 27-01-07 12:44

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Ati fost vreodata .. in germania... sa mergeti pe 300 000 de km de autostrada fara limita de viteza .. si sa poti sa-i dai in gusala masina pana .. dai "acul peste cap" :P!!! cele mai multe accidente care le-am vazut live in germania au fost ca le puscau pneurile la viteza acea... in fine.. cand o sa avem si noi asemenea autostrazi ...??? Noroc.. si astept raspuns !!!??

nk_12321 27-01-07 13:00

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
:x :x ma da ashtea nici carutzi nu au:?::?::?: cu aia e mai nasol sa dai in gropi.... sau ce ...si'au pus suspensii:?::?::?:


All times are GMT +2. The time now is 09:41.

- Copyright 2026 4Tuning