![]() |
Re: Oltcit Trs
bara.. iti dau un nr de telefon.. si pleoapele.. de aici de pe 4 tuning.. de la protuning. baiatul care se ocupa cu fibra. 500.000 costa. + transoport
|
Re: Oltcit Trs
mersi .. sa`mi zici marca berii :)
|
Re: Oltcit Trs
masina este lovita ! am pus alta capota. alte faruri. traverse... maine intra la vopsit. 2 culori. capota plafon haion negre. restu masinii. cu tot cu praguri lipite de caroserie.. Bleu magnetic
|
Re: Oltcit Trs
bafta satzi iese treaba
|
Re: Oltcit Trs
vopseaua s-a schimbat. este blue stelar cu perla
maine poze.. praguri finisate. lipite de masina. aripa noua dreapta. |
Re: Oltcit Trs
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
5 Attachment(s)
maine pozele cu pragurile.. aripa noua si toate alea.. astea sunt de azi.. inainte sa pun pragurile
|
Re: Oltcit Trs
in conditiile alea vrei sa vopsesti masina?
|
Re: Oltcit Trs
da... am incredere ca o sa iasa bine ;)
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
ati crezut ?:D aici doar o pregatesc de vopsit.. si o duc intr-o hala cu caldura de o vopseste
|
Re: Oltcit Trs
pai bine ca decat ai glumit daca vrei calitate ?
|
Re: Oltcit Trs
1 Attachment(s)
pragurile sunt ca astea. doar ca ale mele or sa fie lipite de caroserie. si vopsite odata cu masina. oltcitu asta alb tot eu l-am facut. praguri spoilere. roti. folii.
|
Re: Oltcit Trs
ma nu stiu sincer sa fiu mie numi place s afie lipite de caroserie
|
Re: Oltcit Trs
6 Attachment(s)
am pus gume pe spate.. 175 50 r13.. sunt super late. mai late si ca 185 Pireli. flanse de rm.. jante de dacia
si spoiler spate.. maine il montez:P |
| All times are GMT +2. The time now is 01:05. |
- Copyright 2026 4Tuning