Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Trs (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/25945-oltcit-trs.html)

B-14-BYE 10-11-06 18:14

Re: Oltcit Trs
 
bara.. iti dau un nr de telefon.. si pleoapele.. de aici de pe 4 tuning.. de la protuning. baiatul care se ocupa cu fibra. 500.000 costa. + transoport

Ja_Rule 15-11-06 11:55

Re: Oltcit Trs
 
mersi .. sa`mi zici marca berii :)

B-14-BYE 15-11-06 12:27

Re: Oltcit Trs
 
masina este lovita ! am pus alta capota. alte faruri. traverse... maine intra la vopsit. 2 culori. capota plafon haion negre. restu masinii. cu tot cu praguri lipite de caroserie.. Bleu magnetic

e_Max 15-11-06 13:18

Re: Oltcit Trs
 
bafta satzi iese treaba

B-14-BYE 17-11-06 17:47

Re: Oltcit Trs
 
vopseaua s-a schimbat. este blue stelar cu perla

maine poze.. praguri finisate. lipite de masina. aripa noua dreapta.

e_Max 17-11-06 18:14

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by doarr4u17 (Post 626610)
vopseaua s-a schimbat. este blue stelar cu perla

maine poze.. praguri finisate. lipite de masina. aripa noua dreapta.

he he :D suna misto bafta sunt curios cum o sa arate bleu ala stelar cu negru

B-14-BYE 17-11-06 18:30

Re: Oltcit Trs
 
5 Attachment(s)
maine pozele cu pragurile.. aripa noua si toate alea.. astea sunt de azi.. inainte sa pun pragurile

bogdanlascu 17-11-06 19:13

Re: Oltcit Trs
 
in conditiile alea vrei sa vopsesti masina?

B-14-BYE 17-11-06 19:16

Re: Oltcit Trs
 
da... am incredere ca o sa iasa bine ;)

e_Max 17-11-06 19:41

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by doarr4u17 (Post 626709)
da... am incredere ca o sa iasa bine ;)

omule fi serios du masina la un service bago in cabina de vopsit si acolo vopsestio daca ai vopsitor cat tiar putea lua pt cabina

B-14-BYE 17-11-06 19:48

Re: Oltcit Trs
 
ati crezut ?:D aici doar o pregatesc de vopsit.. si o duc intr-o hala cu caldura de o vopseste

e_Max 17-11-06 19:52

Re: Oltcit Trs
 
pai bine ca decat ai glumit daca vrei calitate ?

B-14-BYE 17-11-06 20:08

Re: Oltcit Trs
 
1 Attachment(s)
pragurile sunt ca astea. doar ca ale mele or sa fie lipite de caroserie. si vopsite odata cu masina. oltcitu asta alb tot eu l-am facut. praguri spoilere. roti. folii.

e_Max 17-11-06 20:19

Re: Oltcit Trs
 
ma nu stiu sincer sa fiu mie numi place s afie lipite de caroserie

B-14-BYE 20-11-06 13:43

Re: Oltcit Trs
 
6 Attachment(s)
am pus gume pe spate.. 175 50 r13.. sunt super late. mai late si ca 185 Pireli. flanse de rm.. jante de dacia
si spoiler spate.. maine il montez:P


All times are GMT +2. The time now is 01:05.

- Copyright 2026 4Tuning