Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Starea curselor auto (https://forum.4tuning.ro/53-starea-curselor-auto.html)
-   -   \"Noi 2 Racing Club\" (https://forum.4tuning.ro/53-starea-curselor-auto/2573-2-racing-club.html)

Gabi 18-11-04 12:49

Doar daca se face pe ascuns :lol:

Morro 18-11-04 12:55

Re:
 
Se pare ca dorinta noastra de a nu accepta membrii este fondata. In Clubul \"N2Oi R.C.\" REGULILE SUNT REGULI, si se pare ca nu toata lumea doreste sa respecte asta.
Exista un precedent.
Va rog sa nu se mai repete.
Lista neagra este in constructie si va fi supusa unei motiuni in cadrul sedintei din aceasta dupa amiaza a A.G.A.M.N.R.C.

Membru fondator si copresedinte
Morro

Quote:

Originally Posted by \"Morro\"
Quote:

Originally Posted by \"Al3xius\"
Puteti adauga ca regula :


Membrii clubului Noi 2 Racing care intretin raporturi sexuale cu persoane din alte cluburi(la ce mi-a zburat mie gandu... :lol: :lol: :lol: ) sunt obligati sa poarte prezervative cu insemnele clubului pentru a-si \"insemna\" \"victimele\" pe interior ! :lol: :lol: :lol:

Va reiesi destul de clar din declaratia noastra de intentie ca nu avem in plan astfel de practici.
Va rugam sa nu mai faceti afirmatii cu tenta sexuala.


Gabi 18-11-04 13:02

Si cu cei din \"lista neagra\" ce se va intampla ? Ce pedepse li se vor aplica ? :lol:

Daca, Doamne fereste, ma regasesc si eu in \"lista neagra\", cu maxim respect va rog sa ma instiintati pentru a trimite din timp un fax catre R.C.N.2.R.C.

Va foarte multumesc! :lol:

Morro 18-11-04 13:59

1 Attachment(s)
In lipsa purtatorului de cuvant SYNKRO Consiliul director m-a nominalizat ca fiind cel mai in masura sa fac urmatorul comunicat:


COMUNICAT OFICIAL:

Clubul N2Oi R.C. are placerea sa va anunte ca, desi este de-abia infiintat, si inca nu are actele in regula, sambata aceasta vom organiza deja prima cursa. Ati zis ca vreti curse? Luati de-aici curse de sa nu mai puteti!
Locatie:Prisma Town
Tip traseu:Viteza printre jaloane si printre alte trasee.
Descriere traseu:Plecare din panta abrupta pe care o ia relatia intercluburi, cu linia de start intre roata stanga fata si dreapta spate, ocolire cu atentie a obstacolelor (eventual mers in marsarier atunci cand traseul permite), si sosire pe doua roti aflate perpendicular pe axa de rotatie a coclenderului sprijinit de linia de sosire.

Toata lumea este invitata sa asiste de pe margine, inscrierile fiind strict interzise de Regulamentul de Ordine Interioara (R.O.I.), exceptie facand doar cei care inainteaza un memoriu oficial redactat si autentificat la notariat public catre Consiliul director.

Vrem sa subliniem ca celelalte cluburi organizatoare trebuie sa vada aceasta actiune ca pe o intindere de mana, noi nedorind sa incurcam pe nimeni, fapt ce reiese destul de evident din schita traseului.

Legenda a schitei:
C verde este traseul nostru.
Celelalte culori descriu traseele celorlalte curse organizate in acelasi timp in acelasi loc ca noi.

Gabi 18-11-04 14:02

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Eryka 18-11-04 14:04

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Al3xius 18-11-04 14:08

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nu sunteti normali :lol: :lol: :lol: :lol:

Morro 18-11-04 14:10

Comunicat oficial:

Multumim RoSonic pentru sugestie ... Clubul N2Oi R.C. iti ofera titlul de membru onorific in FAN-Clubul care speram ca se va deschide in curand.

RoSonic 18-11-04 14:12

:peace:

hotsauce 18-11-04 14:15

In NICI o calitate de membru al [Ag(NH2)3]OH adica al N2Oi mentionez ca traseul propus este foarte bine pus la punct si sunt intru totul de acord cu linia verde

DnI 18-11-04 14:16

bai sunteti beeeton.
un fel de DIVERTIS al 4tuning`ului. bafta in continuare si spor la cat mai multe curse.

EvLSant0S 18-11-04 14:18

APLAUZEEE APLAUZEEEE (si multimea e in delir) !!! marfa ideea :D GG RoSonic

hotsauce 18-11-04 14:19

Daca stau bine sa ma gandesc tot in NICI o calitate de membru a CH3-CH2-CH-OH mi se pare mai frumos traseul albastru spre final la curbele de 360

Eryka 18-11-04 14:23

as avea vre'o sansa sa particip la aceasta cursa ?

bogdandragos 18-11-04 14:29

In eventualitatea in care as dori sa particip la cursa organizata de dumneavoastra va rog sa imi comunicati urmatoarele :
1. Taxa de inscriere masina, respectiv bicileta (nu de alta dar cred ca as castiga mai repede cu asa ceva)
2. Taxa pentru aflarea timpului confidential obtinut (nu de alta dar nu as vrea sa stie si altcineva ce timp am reusit sa scot)
3. In ce constau premiile
Va multumesc pentru timpul acordat si sper ca in cel mai scurt timp consiliul director sa provoace o sedinta pentru a da raspuns intrebarilor.


All times are GMT +2. The time now is 14:53.

- Copyright 2026 4Tuning