![]() |
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Din care faci si u parte:)) hahaha!!!!u esti un ZMEU mai mic!
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
eu sunt un zmeu mai puturos un zmeu pe GPL
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
veniti dar stati cumintei :)
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
sa inteleg ca au fost si incidente?????????????
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
iti dai seama daca nu vrem incidente k au tot fost si am fost luati la intrebari tot noi astia care stam cuminti
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
pai nu prea este frumos cu incidente
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
tu vino stai linistit si tu te gandii la cine stie ce incidente neplacute au fost unele mici mici :) oricum e bine sa nu fie deloc.
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
oricum aveam de gand sa vin
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
dragos da boss add la id ala :) sau nu vrei sa vrb cu mine?
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
scuze acum am vazut si am dat accept id-ului tau
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Quote:
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
;)) am auzit si io de certurile aferente... stati linistitzi , nu e cazul in dreptul meu . Bafta !
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
.... de cand tot promiss ca ajung si eu... dar vad ca nu mai apuc... :D lasa, ca noi ne vedem sambata in pesca... ;))
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Quote:
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
CAZ parca tu ai venit sau ma insel ?? nu esti baiatul cu coupeul verde ???
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:17. |
- Copyright 2026 4Tuning