Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Dacia (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia.html)
-   -   Intalnirea saptamanala a daciistilor (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia/25695-intalnirea-saptamanala-daciistilor.html)

yntisar24 08-02-07 15:39

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Din care faci si u parte:)) hahaha!!!!u esti un ZMEU mai mic!

dragos_wfd 08-02-07 15:43

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
eu sunt un zmeu mai puturos un zmeu pe GPL

caphonne 08-02-07 19:39

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
veniti dar stati cumintei :)

dragos_wfd 08-02-07 19:59

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
sa inteleg ca au fost si incidente?????????????

morcov_ssl 08-02-07 20:42

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
iti dai seama daca nu vrem incidente k au tot fost si am fost luati la intrebari tot noi astia care stam cuminti

dragos_wfd 08-02-07 20:47

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
pai nu prea este frumos cu incidente

caphonne 08-02-07 21:13

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
tu vino stai linistit si tu te gandii la cine stie ce incidente neplacute au fost unele mici mici :) oricum e bine sa nu fie deloc.

dragos_wfd 08-02-07 21:35

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
oricum aveam de gand sa vin

caphonne 08-02-07 21:49

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
dragos da boss add la id ala :) sau nu vrei sa vrb cu mine?

dragos_wfd 08-02-07 21:52

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
scuze acum am vazut si am dat accept id-ului tau

AAlpine1 09-02-07 13:49

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by dragos_wfd (Post 738351)
cu dacia chiar nu putem fi zmei

cunosc eu cativa ...... :P

-Caz- 09-02-07 17:07

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
;)) am auzit si io de certurile aferente... stati linistitzi , nu e cazul in dreptul meu . Bafta !

Magos 12-02-07 00:04

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
.... de cand tot promiss ca ajung si eu... dar vad ca nu mai apuc... :D lasa, ca noi ne vedem sambata in pesca... ;))

caphonne 12-02-07 18:08

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 744662)
.... de cand tot promiss ca ajung si eu... dar vad ca nu mai apuc... :D lasa, ca noi ne vedem sambata in pesca... ;))

mdaaa vrajeala e greu sqa vi sa stai acolo si tu macar 10 minute mai bine zi ca nu vrei sau poate ai nevoie de invitatie speciala :))

caphonne 12-02-07 18:10

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
CAZ parca tu ai venit sau ma insel ?? nu esti baiatul cu coupeul verde ???


All times are GMT +2. The time now is 05:17.

- Copyright 2026 4Tuning