Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - 13 DUM coupe (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/256905-e36-13-dum-coupe.html)

[email protected] 18-05-11 20:31

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 4334307)
Ne place place place cum arata in pozele de mai sus.Insa ce nu imi place si sper sa nu supere pe nimeni, nu sunt de acord cu ce s-a facut in privinta compartimentului motor si anume vopsite plasticele.:sad:

ms omu,nu-i nici o problema,orice parere este binevenita:D numai bine si bafta:)

Maniak22 18-05-11 21:16

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by [email protected] (Post 4334501)
ms omu,nu-i nici o problema,orice parere este binevenita:D numai bine si bafta:)

Eu a-si fi facut si admisia albastra ca sunt mai patriot de felul meu:lol::lol:
Hai bafta cu ea:)

[email protected] 18-05-11 21:23

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by Maniak22 (Post 4334645)
Eu a-si fi facut si admisia albastra ca sunt mai patriot de felul meu:lol::lol:
Hai bafta cu ea:)

:)) poate pe viitor:))

Fantomel4u 18-05-11 23:05

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by [email protected] (Post 4334484)
jantele au fost 1300 de dolarii,luate din America,ele sunt originale beyern,si capacele sunt de la ele,asa vin cand le cumperi:D

aisss mai ars la suflet :))

[email protected] 05-08-11 08:08

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
5 Attachment(s)
cateva poze k noua toba montata pe masina:D

[email protected] 17-02-13 13:12

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
8 Attachment(s)
salut la toata lumea,mai pun si eu cateva poze cu masina mea,pe care am reusit sa mai pun cate ceva,ce ii lipsea,am renuntat la angel eyes,am pus faruri normale,dar cu pozitii galbene,am pus si proiectoare galbene,am achizitionat bandourii de M,oglinzi M oem,volan raid cu airbag,si jantele le-am vopsit miezu galben,attacama yelow,culoarea de pe Z4 2012,sper sa va placa:D

melinte_gaby 18-02-13 12:03

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by [email protected] (Post 5366319)
salut la toata lumea,mai pun si eu cateva poze cu masina mea,pe care am reusit sa mai pun cate ceva,ce ii lipsea,am renuntat la angel eyes,am pus faruri normale,dar cu pozitii galbene,am pus si proiectoare galbene,am achizitionat bandourii de M,oglinzi M oem,volan raid cu airbag,si jantele le-am vopsit miezu galben,attacama yelow,culoarea de pe Z4 2012,sper sa va placa:D

foarte frumoasa masina,au iesit bomba jantele!! sa o stapanesti sanatos! :D

[email protected] 18-02-13 12:43

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
ms omu,bafta si tie cu a ta,imi place ce ai facut cu ea,numai bine:D

[email protected] 09-03-13 12:09

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
6 Attachment(s)
cateva poze dupa ce am dat jos bocancii:D

Wilgax 09-03-13 12:35

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Senzatie a iesit.Contrastul dintre cul jantelor si cul masinii se potriveste de minune.O idee...pune niste splittere de GT.Doar o parere sper sa nu deranjeze.

[email protected] 09-03-13 18:28

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
ms,ma bucur k iti place,ideea cu spliterele este f buna,si eu m-am gandit dar am niste speed bump's in oras de juma de metru....dar oricum cred ca o sa pun:D

mihayruncanu 09-03-13 19:02

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Frumoasa rau , imi place cum arata capacul la chiuloasa :twisted:

Wilgax 09-03-13 21:26

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Ce model sunt jantele?Inca odata repet demential si dupa ce pui splittere va fi nebunie curata.

L.E-Poate pare haios dar ai in plan pe viitor un swap de motor?

[email protected] 10-03-13 11:55

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
ms inca o data:D jantele sunt beyern mesh 8,5 cu 9,5

florineluspr 10-03-13 13:01

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Piesa masina!!


All times are GMT +2. The time now is 02:06.

- Copyright 2026 4Tuning