![]() |
Re: E36 - 13 DUM coupe
Quote:
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
Quote:
Hai bafta cu ea:) |
Re: E36 - 13 DUM coupe
Quote:
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
Quote:
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
5 Attachment(s)
cateva poze k noua toba montata pe masina:D
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
8 Attachment(s)
salut la toata lumea,mai pun si eu cateva poze cu masina mea,pe care am reusit sa mai pun cate ceva,ce ii lipsea,am renuntat la angel eyes,am pus faruri normale,dar cu pozitii galbene,am pus si proiectoare galbene,am achizitionat bandourii de M,oglinzi M oem,volan raid cu airbag,si jantele le-am vopsit miezu galben,attacama yelow,culoarea de pe Z4 2012,sper sa va placa:D
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
Quote:
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
ms omu,bafta si tie cu a ta,imi place ce ai facut cu ea,numai bine:D
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
6 Attachment(s)
cateva poze dupa ce am dat jos bocancii:D
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
Senzatie a iesit.Contrastul dintre cul jantelor si cul masinii se potriveste de minune.O idee...pune niste splittere de GT.Doar o parere sper sa nu deranjeze.
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
ms,ma bucur k iti place,ideea cu spliterele este f buna,si eu m-am gandit dar am niste speed bump's in oras de juma de metru....dar oricum cred ca o sa pun:D
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
Frumoasa rau , imi place cum arata capacul la chiuloasa :twisted:
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
Ce model sunt jantele?Inca odata repet demential si dupa ce pui splittere va fi nebunie curata.
L.E-Poate pare haios dar ai in plan pe viitor un swap de motor? |
Re: E36 - 13 DUM coupe
ms inca o data:D jantele sunt beyern mesh 8,5 cu 9,5
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
Piesa masina!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:06. |
- Copyright 2026 4Tuning