Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul Incepatorului (https://forum.4tuning.ro/29-coltul-incepatorului.html)
-   -   Cum pun foto la semnatura? (https://forum.4tuning.ro/29-coltul-incepatorului/2554-pun-foto-semnatura.html)

no_excess 10-05-05 14:53

sa vedem daca am facut bine ca deja disper :D :D :D

RoSonic 10-05-05 15:02

Pai trebuie sa pui o imagine.... ce ai tu acolo e php...

mai simplu zis trebuie sa ai ceva de genul http:\\\\www.ceva.xxx\\xxx\\xxx.jpg sau .Gif adica link adresa imaginii nu a paginii care o contine.

dar sper ca nu ai de gand sa pui poza de la link-ul ala... care are 1024x768.... ( http://img1.imageuploader.net/show.p...stem.jpg&d=152 )

Gabi 10-05-05 18:52

De ce nu cititi si voi paginile anterioare ? S-a explicat de cateva ori in mai multe topicuri. Chiar trebuie sa se explice pentru fiecare in parte? :evil:

Avatar: Profile --> Avatar control panel -->Upload Avatar from a URL:

La \"Upload Avatar from a URL:\", introduceti URL-ul (adresa) pozei de pe alt site. ATENTIE! Poza nu trebuie sa depasasca 80x80 pixeli!

Semnatura: Profile --> Profile Information --> Signature:

[img]adresa pozei, de pe alt site[/url]

Poza nu trebuie sa depasasca 140 pixeli inaltime !!!

no_excess 10-05-05 20:05

zicetim atunci ceva adrese unde se gasesc poze faine

acuma nu va suparati pe mine ca nu am alt topic pe care sa incerc sa vad daca am facut bine :lol: :lol:

in sfarsit ca am reusit si eu daca are cineva masina aia sami ziceti ca sa pun alta :D :D :D :D

3 mesaje intr-unu' - Gabi

florin_cars 10-05-05 22:35

pai are cineva dar nush cine..

Grecu 10-05-05 22:51

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"no_excess\"
in sfarsit ca am reusit si eu daca are cineva masina aia sami ziceti ca sa pun alta :D :D :D :D

O are Doggydog de la noi din club, no hard feelings

RoSonic 10-05-05 23:13

mai sunt o gramada care au ....

no_excess 11-05-05 08:55

sper ca asta nu o are nimeni sicetimi ceva sturi unde gasesc ceva poze faine :D

EvLSant0S 11-05-05 09:41

vezi ca e un site misto , www.4tuning.ro ;)
au o galerie bogata , btw , vezi ca nu iti apare nici o semnatura ;)
[img] ... link ... [/img] ai inteles , dap ?

Ciro_zel 16-05-05 23:11

2 Attachment(s)
Parchez si eu o imagine :D

tng 18-07-05 16:10

2 Attachment(s)
Golf Power :P

Psycho 29-10-05 01:27

2 Attachment(s)
le urk aici k nu reushesk in alta parte

RA_2fast4u 29-10-05 10:38

cine ma poate ajuta si pe mine sa imi pun urmatoarea semnatura: http://terror.theterror.ro/drive2 ....sau mai bine zis se poatea sa pun o imagine modificata si cu php?

tng 29-10-05 10:58

nu pote fi pusa la semnatura .. e format PNG si nici sa o modifici cu Photoshopu nu merge
merge decat .jpg sau .gif

RA_2fast4u 29-10-05 15:16

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"tng\"
nu pote fi pusa la semnatura .. e format PNG si nici sa o modifici cu Photoshopu nu merge
merge decat .jpg sau .gif

chiar m-am gandit la faza asta de la bun inceput...dar speram ca este o modalitate ca sa o pot pune aicea....eh asta este \":( oacat ca m-am chinuit putzin pe ea.... :?


All times are GMT +2. The time now is 05:34.

- Copyright 2026 4Tuning