![]() |
sa vedem daca am facut bine ca deja disper :D :D :D
|
Pai trebuie sa pui o imagine.... ce ai tu acolo e php...
mai simplu zis trebuie sa ai ceva de genul http:\\\\www.ceva.xxx\\xxx\\xxx.jpg sau .Gif adica link adresa imaginii nu a paginii care o contine. dar sper ca nu ai de gand sa pui poza de la link-ul ala... care are 1024x768.... ( http://img1.imageuploader.net/show.p...stem.jpg&d=152 ) |
De ce nu cititi si voi paginile anterioare ? S-a explicat de cateva ori in mai multe topicuri. Chiar trebuie sa se explice pentru fiecare in parte? :evil:
Avatar: Profile --> Avatar control panel -->Upload Avatar from a URL: La \"Upload Avatar from a URL:\", introduceti URL-ul (adresa) pozei de pe alt site. ATENTIE! Poza nu trebuie sa depasasca 80x80 pixeli! Semnatura: Profile --> Profile Information --> Signature: [img]adresa pozei, de pe alt site[/url] Poza nu trebuie sa depasasca 140 pixeli inaltime !!! |
zicetim atunci ceva adrese unde se gasesc poze faine
acuma nu va suparati pe mine ca nu am alt topic pe care sa incerc sa vad daca am facut bine :lol: :lol: in sfarsit ca am reusit si eu daca are cineva masina aia sami ziceti ca sa pun alta :D :D :D :D 3 mesaje intr-unu' - Gabi |
pai are cineva dar nush cine..
|
Re:
Quote:
|
mai sunt o gramada care au ....
|
sper ca asta nu o are nimeni sicetimi ceva sturi unde gasesc ceva poze faine :D
|
vezi ca e un site misto , www.4tuning.ro ;)
au o galerie bogata , btw , vezi ca nu iti apare nici o semnatura ;) [img] ... link ... [/img] ai inteles , dap ? |
2 Attachment(s)
Parchez si eu o imagine :D
|
2 Attachment(s)
Golf Power :P
|
2 Attachment(s)
le urk aici k nu reushesk in alta parte
|
cine ma poate ajuta si pe mine sa imi pun urmatoarea semnatura: http://terror.theterror.ro/drive2 ....sau mai bine zis se poatea sa pun o imagine modificata si cu php?
|
nu pote fi pusa la semnatura .. e format PNG si nici sa o modifici cu Photoshopu nu merge
merge decat .jpg sau .gif |
Re:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:34. |
- Copyright 2026 4Tuning