Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4Tuning International (https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international.html)
-   -   Propuneri (https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international/25419-propuneri.html)

vnool 14-11-06 13:12

Re: Propuneri
 
Quote:

Originally Posted by CJ-01-WOB (Post 621716)
EDIT : update !
subi lui dracu
si mk2 lui Vnool

frate buna alegere ai facut-o , dar sa ia seama ca am 75 de caluti sub capota si o Iapa .... asa ca cine prinde primul startul ? :D

draculas 15-11-06 17:38

Re: Propuneri
 
eu cu spatele si tu cu fata si sa vedem cine trece primu finishu :)

CJ-01-WOB 15-11-06 23:56

Re: Propuneri
 
2 Attachment(s)
EDIT
alexxx25 twingo
27flo -golf 3


pozele propuse mai sunt valabile pt schimbare pana in weekend daca aveti sa mai adaugati ceva sau vreun user care nu si-a prezentat masina .. vrea sa o faca .. acum e momentul!mersi

f1anatic 17-11-06 03:42

Re: Propuneri
 
2 Attachment(s)
Un photoshop jalnic se poate ?

Fixius 17-11-06 18:46

Re: Propuneri
 
si pe cand incepe vb vine concursul ala.. ptr cea mai frumoasa masina... ???

vnool 17-11-06 20:30

Re: Propuneri
 
f1anatic sper ca ii a ta ... frumoasa masina ..ce reprezinta?

f1anatic 19-11-06 17:17

Re: Propuneri
 
Quote:

Originally Posted by vnool (Post 626800)
f1anatic sper ca ii a ta ... frumoasa masina ..ce reprezinta?

Da man...Daca te uiti pe forum, vei vedea mai multe poze cu masina mea...chiar si in "thread-ul" asta e una. E o masina ca toate celelalte si reprezinta "my baby". Singura "fata" care nu ma supara niciodata...este ascultatoare si cuminte.

vnool 19-11-06 18:56

Re: Propuneri
 
:P scuze ma uitam la creieri ..... superba masina

BogdanNZ 21-11-06 10:46

Re: Propuneri
 
Quote:

Originally Posted by f1anatic (Post 628891)
Da man...Daca te uiti pe forum, vei vedea mai multe poze cu masina mea...chiar si in "thread-ul" asta e una. E o masina ca toate celelalte si reprezinta "my baby". Singura "fata" care nu ma supara niciodata...este ascultatoare si cuminte.

Mi-ai luat cuvintele de la gura...dar cred ca toti simt la fel pt bebelusii sau bebelusele lor :lol:

Fixius 22-11-06 21:16

Re: Propuneri
 
pe cand incepe... ???

CJ-01-WOB 22-11-06 21:28

Re: Propuneri
 
Vineri.......

georges14 23-11-06 23:21

Re: Propuneri
 
Ca tot suntem la propuneri, nu am putea creea ficare cate un topic cu masinile noastre, sa fie la zi, cu noutati aduse si cu poze multe?

Fixius 24-11-06 22:22

Re: Propuneri
 
.... poate... dar dupa aceea.. din atea poze.. s-ar putea sa nu mai stie saracu sebi ce sa aleaga.. nu ???

CJ-01-WOB 24-11-06 23:23

Re: Propuneri
 
@jorj ! majoritatea celor de aici si-au prezentat masinile mai detailat pe sectiunea forumului MASINA MEA : opel , vw,honda samd!
nu am vrut sa se creeze o <dublura> a acelor threaduri ! dar daca cineva vrea sa o faca aici , nu am nimik impotriva!

@fixi - pozele pt concurs le aleg care cred ca sunt mai reprezentative (mai placute ochiului ) si de aceea v=-am rugat pe fiecare daca aveti vreo preferinta , nu ezitati sa o spuneti!

intarziu cu 1 zi 2 pt ca am un weekend incarcat!

alte PROPUNERI ?
mai am niste idei dar le las pe mai incolo!

georges14 24-11-06 23:42

Re: Propuneri
 
Nu am stiut ca v-ati prezentat masinile la MASINA MEA


All times are GMT +2. The time now is 10:39.

- Copyright 2026 4Tuning