![]() |
Re: Propuneri
Quote:
|
Re: Propuneri
eu cu spatele si tu cu fata si sa vedem cine trece primu finishu :)
|
Re: Propuneri
2 Attachment(s)
EDIT
alexxx25 twingo 27flo -golf 3 pozele propuse mai sunt valabile pt schimbare pana in weekend daca aveti sa mai adaugati ceva sau vreun user care nu si-a prezentat masina .. vrea sa o faca .. acum e momentul!mersi |
Re: Propuneri
2 Attachment(s)
Un photoshop jalnic se poate ?
|
Re: Propuneri
si pe cand incepe vb vine concursul ala.. ptr cea mai frumoasa masina... ???
|
Re: Propuneri
f1anatic sper ca ii a ta ... frumoasa masina ..ce reprezinta?
|
Re: Propuneri
Quote:
|
Re: Propuneri
:P scuze ma uitam la creieri ..... superba masina
|
Re: Propuneri
Quote:
|
Re: Propuneri
pe cand incepe... ???
|
Re: Propuneri
Vineri.......
|
Re: Propuneri
Ca tot suntem la propuneri, nu am putea creea ficare cate un topic cu masinile noastre, sa fie la zi, cu noutati aduse si cu poze multe?
|
Re: Propuneri
.... poate... dar dupa aceea.. din atea poze.. s-ar putea sa nu mai stie saracu sebi ce sa aleaga.. nu ???
|
Re: Propuneri
@jorj ! majoritatea celor de aici si-au prezentat masinile mai detailat pe sectiunea forumului MASINA MEA : opel , vw,honda samd!
nu am vrut sa se creeze o <dublura> a acelor threaduri ! dar daca cineva vrea sa o faca aici , nu am nimik impotriva! @fixi - pozele pt concurs le aleg care cred ca sunt mai reprezentative (mai placute ochiului ) si de aceea v=-am rugat pe fiecare daca aveti vreo preferinta , nu ezitati sa o spuneti! intarziu cu 1 zi 2 pt ca am un weekend incarcat! alte PROPUNERI ? mai am niste idei dar le las pe mai incolo! |
Re: Propuneri
Nu am stiut ca v-ati prezentat masinile la MASINA MEA
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:39. |
- Copyright 2026 4Tuning