Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - 320 coupe ! (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/248087-e36-320-coupe.html)

B 58 MAL 19-04-11 20:43

Re: E36 - 320 coupe !
 
vreau si eu angel eyes. De care recomandati led sau neon ? astept raspuns repede :) multumesc

B 58 MAL 29-04-11 01:12

Re: E36 - 320 coupe !
 
am si eu o problema , am cumparat niste angeluri second ... dar unu e mai mare altul e mai mic ... adica in total 2 mari 2 mici ... or fi oare de e46? la pisica sunt egale .. la diametru ma refer .. am vreo sansa sa fac vreo modificare sa le montez pe astea ?

RIcKO 29-04-11 01:22

Re: E36 - 320 coupe !
 
Quote:

Originally Posted by B 58 MAL (Post 4289383)
am si eu o problema , am cumparat niste angeluri second ... dar unu e mai mare altul e mai mic ... adica in total 2 mari 2 mici ... or fi oare de e46? la pisica sunt egale .. la diametru ma refer .. am vreo sansa sa fac vreo modificare sa le montez pe astea ?

du-le inapoi nu fa tiganii , si ia pt e36 ....

B 58 MAL 07-05-11 00:11

Re: E36 - 320 coupe !
 
5 Attachment(s)
am dat angelurile ... erau pentru e46 far fara lupa sau ceva de genul.... p.s urmeaza un obc mare pe luni incolo , si dupa urmeaza eleron potrbagaj si pleoapa luneta... si dupa vreau sa colantez masina ... as vrea capota fata + plafon + portbagaj ce ziceti de carbon in combinatie cu albastru meu ??? p.s niste poze si culoarea masinii.

RIcKO 07-05-11 00:14

Re: E36 - 320 coupe !
 
eu zic sa o lasi asa sa nu o colantezi , , de ce ai luat nr dinala ? pt bara M? era mai ok cu nr si mai mic

B 58 MAL 07-05-11 00:16

Re: E36 - 320 coupe !
 
Quote:

Originally Posted by RIcKO (Post 4308453)
eu zic sa o lasi asa sa nu o colantezi , , de ce ai luat nr dinala ? pt bara M? era mai ok cu nr si mai mic

da am zis k imi pun mai repede dar.... nu a fost sa mai fie :)) bara.. cand o vrea ea sa vina eu o astept:) pai vreau sa o colantez din cauza portbagajului ca am niste pete s-a dus lacul si vreau sa pun eleron si decat sa dau banii la vopsit portbagaj+ eleron mai degraba o colantez. eu am intrebat o parere in combinatie cu aceasta culoare ce ar merge ?

RIcKO 07-05-11 00:22

Re: E36 - 320 coupe !
 
Quote:

Originally Posted by B 58 MAL (Post 4308456)
da am zis k imi pun mai repede dar.... nu a fost sa mai fie :)) bara.. cand o vrea ea sa vina eu o astept:) pai vreau sa o colantez din cauza portbagajului ca am niste pete s-a dus lacul si vreau sa pun eleron si decat sa dau banii la vopsit portbagaj+ eleron mai degraba o colantez. eu am intrebat o parere in combinatie cu aceasta culoare ce ar merge ?

da arata rau portbagajul asa , sincer nu vad nici o culoare sa mearga cu asta , de vopsit te costa 200 ron portbagajul ala , cu colantul ai grija ca poate cand te saturi il dai jos cu tot cu lac si vopsea mai ales ca se vede ca masina e predispusa la exfoliere si o sa te coste mult mai mult mai apoi

B 58 MAL 07-05-11 00:24

Re: E36 - 320 coupe !
 
Quote:

Originally Posted by RIcKO (Post 4308465)
da arata rau portbagajul asa , sincer nu vad nici o culoare sa mearga cu asta , de vopsit te costa 200 ron portbagajul ala , cu colantul ai grija ca poate cand te saturi il dai jos cu tot cu lac si vopsea mai ales ca se vede ca masina e predispusa la exfoliere si o sa te coste mult mai mult mai apoi

am fost la un service si mi-a cerut 400 ron ... si mi-a cerut un amic care lucreaza ca vopsitor 300 ron sa mi-l bage la cuptor tot tacamu ... si nu prea imi convine sa dau 300 ron doar pentru portbagaj.

RIcKO 07-05-11 00:25

Re: E36 - 320 coupe !
 
Quote:

Originally Posted by B 58 MAL (Post 4308470)
am fost la un service si mi-a cerut 400 ron ... si mi-a cerut un amic care lucreaza ca vopsitor 300 ron sa mi-l bage la cuptor tot tacamu ... si nu prea imi convine sa dau 300 ron doar pentru portbagaj.

mda vad ca se lucra sump la Bucuresti


All times are GMT +2. The time now is 02:22.

- Copyright 2026 4Tuning