Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   NoSpeedLimit Romania Club (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club.html)
-   -   Membri noi (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club/24735-membri.html)

andrey17 07-12-06 21:07

Re: Membri noi
 
Bun venit in Familia noastra NSL.....sa auzim numai de bine...bafta

LMX_Catalin 13-12-06 15:38

Re: Membri noi
 
2 Attachment(s)
V-am promis ca mai pun poze cu noii membrii.
Asa ca iata:
ADI- momentan membru la filiala Targoviste pentru ca este din Pucioasa si inca elev. Garantat din 2007 (toamna), o sa fie foarte activ la Bucuresti pentru ca se transfera la studiul academic :)
Masina? Simpla si eficienta! Ford Escort din anii 90'.....si Ghia :)

bodyspeed 13-12-06 18:34

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by LMX_Catalin (Post 659159)
V-am promis ca mai pun poze cu noii membrii.
Asa ca iata:
ADI- momentan membru la filiala Targoviste pentru ca este din Pucioasa si inca elev. Garantat din 2007 (toamna), o sa fie foarte activ la Bucuresti pentru ca se transfera la studiul academic :)
Masina? Simpla si eficienta! Ford Escort din anii 90'.....si Ghia :)

bun venit in famila noastra.. si ne vedem la bucuresti...;)
bafta

andrey17 13-12-06 19:22

Re: Membri noi
 
Welcome....

ema_sierra 13-12-06 19:52

Re: Membri noi
 
Se ocupa LMX-u' asta:-P ...welcome!!!!

NSL_Cartman 19-12-06 20:48

Re: Membri noi
 
Membrii care nu apar pe www.nospeedlimit.ro la sectiunea "Masinile Membrilor" sunt rugati sa trimita poze cu kazanu` + descriere pe mail la: [email protected] !!!

F_L_R 23-12-06 20:33

Re: Membri noi
 
-Te rog frumos Crtman......Cazanu?? asta este mod de exprimare.......deci poza cu reptila trimiteti-o la baiatal acela de mai sus. :))))

GolfuletzS 27-12-06 12:29

Re: Membri noi
 
5 Attachment(s)
Dodge viper ... tot din targoviste :D ... hai ca acaparam totu

Sebastian-TOP 27-12-06 13:48

Re: Membri noi
 
A promis ca o sa fie prezent si la legale asa ca BINE AI VENIT printre noi.

Skma 27-12-06 15:19

Re: Membri noi
 
Bun asa ! NSL POWA !:twisted:

bodyspeed 27-12-06 18:36

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by GolfTuning (Post 676498)
Dodge viper ... tot din targoviste :D ... hai ca acaparam totu

dap.. asa mai merge...
one piece of viper ...
and it's red one ;)
bun venit in famila noastra...
si bafta

NSL_Cartman 07-01-07 11:31

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by NSL_Florica (Post 672720)
-Te rog frumos Crtman......Cazanu?? asta este mod de exprimare.......

na marog...roaba...e mai bine acu ? :lol: :lol:

bodyspeed 14-01-07 07:46

Re: Membri noi
 
3 Attachment(s)
dupa intalnirea de vineri
nospeedlimit craiova are noi membri............;)
si parcul auto nospeedlimit e tot in schimbare de masini....:D :D :D
asta e bine....:D
membri noi.... laure2fast -oltcit furia rosie...;) 63 cro
schior -oltcit bej 83 xxx .... 83 este anul de cand e masina ;)
mistretu -oltcit albastru 03 slz

GolfuletzS 25-01-07 10:11

Re: Membri noi
 
Si s`a facut curat.... ;)

LMX_Catalin 25-01-07 19:49

Re: Membri noi
 
2 Attachment(s)
DATA: 25 ian 2007

De azi, NSL mai are un membru!...cu o masina pe masura clubului nostru! :)
Nume de scena, CPR- ul :)

Seat Leon Cupra R 210 cp :)


All times are GMT +2. The time now is 10:19.

- Copyright 2026 4Tuning