![]() |
Re: Membri noi
Bun venit in Familia noastra NSL.....sa auzim numai de bine...bafta
|
Re: Membri noi
2 Attachment(s)
V-am promis ca mai pun poze cu noii membrii.
Asa ca iata: ADI- momentan membru la filiala Targoviste pentru ca este din Pucioasa si inca elev. Garantat din 2007 (toamna), o sa fie foarte activ la Bucuresti pentru ca se transfera la studiul academic :) Masina? Simpla si eficienta! Ford Escort din anii 90'.....si Ghia :) |
Re: Membri noi
Quote:
bafta |
Re: Membri noi
Welcome....
|
Re: Membri noi
Se ocupa LMX-u' asta:-P ...welcome!!!!
|
Re: Membri noi
Membrii care nu apar pe www.nospeedlimit.ro la sectiunea "Masinile Membrilor" sunt rugati sa trimita poze cu kazanu` + descriere pe mail la: [email protected] !!!
|
Re: Membri noi
-Te rog frumos Crtman......Cazanu?? asta este mod de exprimare.......deci poza cu reptila trimiteti-o la baiatal acela de mai sus. :))))
|
Re: Membri noi
5 Attachment(s)
Dodge viper ... tot din targoviste :D ... hai ca acaparam totu
|
Re: Membri noi
A promis ca o sa fie prezent si la legale asa ca BINE AI VENIT printre noi.
|
Re: Membri noi
Bun asa ! NSL POWA !:twisted:
|
Re: Membri noi
Quote:
one piece of viper ... and it's red one ;) bun venit in famila noastra... si bafta |
Re: Membri noi
Quote:
|
Re: Membri noi
3 Attachment(s)
dupa intalnirea de vineri
nospeedlimit craiova are noi membri............;) si parcul auto nospeedlimit e tot in schimbare de masini....:D :D :D asta e bine....:D membri noi.... laure2fast -oltcit furia rosie...;) 63 cro schior -oltcit bej 83 xxx .... 83 este anul de cand e masina ;) mistretu -oltcit albastru 03 slz |
Re: Membri noi
Si s`a facut curat.... ;)
|
Re: Membri noi
2 Attachment(s)
DATA: 25 ian 2007
De azi, NSL mai are un membru!...cu o masina pe masura clubului nostru! :) Nume de scena, CPR- ul :) Seat Leon Cupra R 210 cp :) |
| All times are GMT +2. The time now is 10:19. |
- Copyright 2026 4Tuning