Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 318IS Slow Build (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/247127-e36-318is-slow-build.html)

eMH 06-04-11 08:27

re: E36 318IS Slow Build
 
Indianule, cand ai vazut e46-le la mine ai facut scandal ca are nari cromate, si ca tu esti jmecher ca le ai negre, acum faci photoshop cu nari cromate? :)))


P.S.: Trebuie NEAPARAT sa vorbesc ceva cu tine despre 525-ul ala!!

alexone 06-04-11 08:43

re: E36 318IS Slow Build
 
Sa il stapanesti sanatos ... vezi ca avem la noi in club un e36 318 is care trage bine ... o sa vb cu el in caz ca esti interesat de o mica paralela. ;)
Bafta cu masina!

DaNn.ZyX 06-04-11 11:53

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by alexone (Post 4231382)
Sa il stapanesti sanatos ... vezi ca avem la noi in club un e36 318 is care trage bine ... o sa vb cu el in caz ca esti interesat de o mica paralela. ;)
Bafta cu masina!

Mersi la fel,momentan mai am de schimbat cate ceva la ea(un rulment,un arc pe spate,furtunul de la debitmetru...),nu prea trage cum ar trebui si pe urma ne || daca e , chiar sunt curios cum stau fata de 318 is de la voi din club !

DaNn.ZyX 06-04-11 11:57

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 4231349)
Indianule, cand ai vazut e46-le la mine ai facut scandal ca are nari cromate, si ca tu esti jmecher ca le ai negre, acum faci photoshop cu nari cromate? :)))


P.S.: Trebuie NEAPARAT sa vorbesc ceva cu tine despre 525-ul ala!!

Deci in primul rand nu esti Indian cu mine, "coloratule" :)):)):)):)) in al 2-lea rand narile cromate ce le ai u pe E46 sunt urateeee si in al 3 lea rand 525-ul ala a parasit "ograda" aia a fost ultima lui "ieseala":lol::lol:

oBL1O 07-04-11 16:40

re: E36 318IS Slow Build
 
Bravo , frumoasa pisica , succes in continuare la modificari , bafta

DaNn.ZyX 07-04-11 18:28

re: E36 318IS Slow Build
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by oBL1O (Post 4235385)
Bravo , frumoasa pisica , succes in continuare la modificari , bafta

Mersi... tocmai ce am venit de afara...am montat proiectoarele
:arrow:
Attachment 1954248 Attachment 1954249
Attachment 1954250 Attachment 1954251

oBL1O 07-04-11 18:37

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by DaNn.ZyX (Post 4235559)
Mersi... tocmai ce am venit de afara...am montat proiectoarele
:arrow:
Attachment 1954248 Attachment 1954249
Attachment 1954250 Attachment 1954251

bv :P la niste angels si niste pleoape te-ai gandit pe viitor ?

alex.calibra 07-04-11 18:39

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by DaNn.ZyX (Post 4235559)
Mersi... tocmai ce am venit de afara...am montat proiectoarele
:arrow:
Attachment 1954248 Attachment 1954249
Attachment 1954250 Attachment 1954251

hai ca e ok:))=))....:twisted:

DaNn.ZyX 07-04-11 18:41

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by oBL1O (Post 4235570)
bv :P la niste angels si niste pleoape te-ai gandit pe viitor ?

Angel Eyes am ...trebuie doar sa le montez,eleron am unul hella nu stiu ce sa fac sa-l pun sau sa o las asa,pleoape momentan nu sunt in plan,dar daca o sa pice ceva le pun :D :)

oBL1O 07-04-11 18:45

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by DaNn.ZyX (Post 4235579)
Angel Eyes am ...trebuie doar sa le montez,eleron am unul hella nu stiu ce sa fac sa-l pun sau sa o las asa,pleoape momentan nu sunt in plan,dar daca o sa pice ceva le pun :D :)

astept poze cu angelu :P , cat despre eleron , mie unu nu imi plac pe bmw , bafta :P

RIcKO 07-04-11 21:27

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by DaNn.ZyX (Post 4235579)
Angel Eyes am ...trebuie doar sa le montez,eleron am unul hella nu stiu ce sa fac sa-l pun sau sa o las asa,pleoape momentan nu sunt in plan,dar daca o sa pice ceva le pun :D :)

pica de la mine fraiere :D gata vopsite , nici nu curatz siliconul de pe ele :D

julaikos 08-04-11 06:12

re: E36 318IS Slow Build
 
mai stinge dracu din lanternele alea consumi bateria aiurea :lol:

DaNn.ZyX 08-04-11 10:33

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by RIcKO (Post 4236146)
pica de la mine fraiere :D gata vopsite , nici nu curatz siliconul de pe ele :D

Du-te ma...io iti zic sa le dai jos si tu vrei sa mi le vinzi mie?Nu-mi plac alea se vad ca o **** :)):)):))

Quote:

Originally Posted by julaikos (Post 4236743)
mai stinge dracu din lanternele alea consumi bateria aiurea :lol:

Era in probe ,sa vad daca am facut treaba sau nu :lol::lol:

kta_e30 08-04-11 12:13

re: E36 318IS Slow Build
 
felicitari sa il stapanesti sanatos..e din oras de la mn bmw-ul a fost a lui mugurel..in fine bafta cu masina si spor la modifiicat

DaNn.ZyX 08-04-11 14:01

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by kta_e30 (Post 4237513)
felicitari sa il stapanesti sanatos..e din oras de la mn bmw-ul a fost a lui mugurel..in fine bafta cu masina si spor la modifiicat

Da asa e ai dreptate...a fost a lui mugurel...da-mi si mie un id de mess vreau sa stiu si eu mai multe detalii despre masina daca stii ceva :|


All times are GMT +2. The time now is 05:18.

- Copyright 2026 4Tuning