![]() |
Re: Dezmembrez e36
Quote:
|
Re: Dezmembrez e36
Aripa dr fata e36 sedan/compact ?
|
Re: Dezmembrez e36
Quote:
Quote:
|
Re: Dezmembrez e36
[QUOTE=08XUL;4253951]Berceni - brancoveanu, cand ajungi la Mec imi dai un tel 0758481328
ok. incerc astazi.. daca nu cred ca pe luni. ti-am zis ca sa nu te incurc cu ceva. multumesc frumos! |
Re: Dezmembrez caroserie e36 coupe
UPPPPPPPPPPPPPP
Tel:0758.481.328 / 0768.318.377 Ym: augustin_xul @ yahoo.com |
Re: Dezmembrez e36
UPPPPP
Piese noi, 320 `96 coupe Tel:0758481328 ym: augustin_xul ----0768318377 |
Re: Dezmembrez caroserie e36 coupe
pentru berlina in 4 usi as avea nevoie de fete de usi fata.
|
Re: Dezmembrez e36
fete de usi pentru un sedan ?
|
Re: Dezmembrez e36
Quote:
salut, vreau si eu bineinteles daca ai,preturi pentru urmatoarele piese pentru un e36 coupe 2000cmc,eventual cu montaj: -parbriz -pompa servodirectie -proiectoare cu tot cu suporti. -capota -panou clima digitala -bandouri de //M pentru aripa fata standa si bandoul de pe bara de M din partea dreapta. -aparatoare noroi stanga fata. O zi buna. |
Re: Dezmembrez e36
UPPPPPPPP™
Tel:0758481328 ym: augustin_xul ----0768318377 |
Re: Dezmembrez e36
salut, fetele de usi de coupe sunt din piele neagra ? daca da pret pe ele 2 si pentru toate 4
|
Re: Dezmembrez e36
Sunt facute cu o piele albastra sau ceva genul...daca vrei vii sa le vezi
UPPPPPPPP™ Tel:0758481328 ym: augustin_xul ----0768318377 |
Re: Dezmembrez e36
UPPPPPPPP™
Tel:0758481328 ym: augustin_xul ----0768318377 |
Re: Dezmembrez e36
Lichidare de stoc
Toate piesele la un pret mic mic mic. Volan, bord, scaune, roti, piese motor 1.6 m43 si 2.5 td, geamuri electrice coupe, parbriz, luneta, ornamente interior, radiatoare, bascule, punte, abs si foarte multe altele Doresc sa inchid garajul si pot face un pret bun la toate piesele care le am de e36 |
Re: Dezmembrez e36
UPPPPPPPP™
Tel:0758481328 ym: augustin_xul ----0768318377 Lichidare de stoc Toate piesele la un pret mic mic mic. Volan, bord, scaune, roti, piese motor 1.6 m43 si 2.5 td, geamuri electrice coupe, parbriz, luneta, ornamente interior, radiatoare, bascule, punte, abs si foarte multe altele Doresc sa inchid garajul si pot face un pret bun la toate piesele care le am de e36 |
| All times are GMT +2. The time now is 06:15. |
- Copyright 2026 4Tuning