Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Dacia (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia.html)
-   -   B 388 CUP (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia/246382-388-cup.html)

mafiozzo 27-03-12 10:46

Re: B 388 CUP
 
Hai, nu iti da aere ca n-are rost. Probabil tie iti suna mai lent fata de cum suna la mine daca e pana acolo. Ca tu in fond si pana la urma urmei n-ai decat admisia, Ciuciu remapare, ciuciu comprimare ciuciu marit locu si in corpu clapeta

Ja_Rule 01-04-12 07:02

Re: B 388 CUP
 
Quote:

Originally Posted by mafiozzo (Post 4952224)
Hai, nu iti da aere ca n-are rost. Probabil tie iti suna mai lent fata de cum suna la mine daca e pana acolo. Ca tu in fond si pana la urma urmei n-ai decat admisia, Ciuciu remapare, ciuciu comprimare ciuciu marit locu si in corpu clapeta

Asa reactie? Chiar n`am inteles partea cu "nu iti mai da aere ca n`are rost"... de unde atata "spirit competitional"? Incetati cu prostiile!

andrei.s 03-05-12 11:43

Re: B 388 CUP
 
Am vazut astazi masina si arata demential mai ales cu noile jante :)

andrei.s 25-08-12 08:33

Re: B 388 CUP
 
Ce se mai aude despre masina?

Gaby19 05-10-12 09:35

Re: B 388 CUP
 
Masina a primit remapare, jante borbet, modificat faruri iar si nu mai imi vine in mine. Pentru vine vrea sa vada masina o poate vedea pe 1 mai sau pe calea grivitei.

Bafta.

andrei.s 04-06-13 11:18

Re: B 388 CUP
 
poze noi cu masina? :D

EcstaSy2001 17-08-13 21:51

Re: B 388 CUP
 
4 Attachment(s)
pentru doritori:
Attachment 2837790

Attachment 2837791

Attachment 2837792

Attachment 2837793

Dotari interior: polita si stalpi solenza, ceasuri logan cu CB, scaune astra bertone, sonorizare: MP3 alpine, difuzoare fata MTX, difuzoare spate Infinity 100w rms amplificate, woofer JBL 250w.


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning