![]() |
Re: Focus ST
Quote:
ON : Ce i ai mai facut Greg cu suspensia ? ai mai ridicat o pe spate ? |
Re: Focus ST
Am schimbat suspensia pentru un Bilstein ... este lasta acum 40 de mm si sunt foarte multumit!
|
Re: Focus ST
O poza , doua pui ?! Sunt curios ! Felicitari
|
Re: Focus ST
Quote:
in oras, cam 11-14 la sute, depinde de cat de aglomerat e dar cine se mai uita la consum... :D |
| All times are GMT +2. The time now is 10:20. |
- Copyright 2026 4Tuning