Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Fete motocicliste in Ploiesti :) (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/24473-fete-motocicliste-ploiesti.html)

alex2see 05-10-06 15:02

Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
 
a zis cineva de combinati eu unu credeam ca te mariti :D

shantzu 05-10-06 15:42

Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
 
Quote:

Originally Posted by Iricsa (Post 574832)
shantzu cand ai tu timp si daca vrei imi explici si mie unde tre' sa intru pt virtual tuning?? pls pls :P

vezi ca ai pm ;)

DONU' 05-10-06 16:43

Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
 
Bai Shantzule vorbeste frumos... cum adica (vezi ca ai "pm") ?

kraven_4_all 05-10-06 17:01

Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
 
bun venit iricsa...km tarziu...te-ai trezit akum intr`a 12-a sa intrii pe forum la noi!!!:)
kt despre fetele noastre motocicliste din PL...le ashteptam pe la sala...

Iricsa 05-10-06 18:08

Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
 
first...thx shantzu o sa ma apuc de treaba in week:P second thx kraven pt urari ce-i drept asa e cam tarziu dar deocamdata nu pot sa fac altceva ceva decat sa va admir. Poate intr-o zi cu soare vin si eu cu masina la sala ;)

dragos2900 05-10-06 19:38

Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 575935)
Bai Shantzule vorbeste frumos... cum adica (vezi ca ai "pm") ?

Cat de tareeeeee!!!!:lol: :lol: :lol:

tng 05-10-06 23:27

Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
 
d e s t u l


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning