![]() |
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
a zis cineva de combinati eu unu credeam ca te mariti :D
|
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
Quote:
|
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
Bai Shantzule vorbeste frumos... cum adica (vezi ca ai "pm") ?
|
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
bun venit iricsa...km tarziu...te-ai trezit akum intr`a 12-a sa intrii pe forum la noi!!!:)
kt despre fetele noastre motocicliste din PL...le ashteptam pe la sala... |
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
first...thx shantzu o sa ma apuc de treaba in week:P second thx kraven pt urari ce-i drept asa e cam tarziu dar deocamdata nu pot sa fac altceva ceva decat sa va admir. Poate intr-o zi cu soare vin si eu cu masina la sala ;)
|
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
Quote:
|
Re: Fete motocicliste in Ploiesti :)
d e s t u l
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning