Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/243903-daewoo-cielo-2000-sfi-16v.html)

naci_sfi 24-03-11 16:18

Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
 
Quote:

Originally Posted by Luigyy (Post 4196638)
am vazut pe youtube ca te-ai dat si cu o astra Gsi , care a fost rezultatu ?

ma face......este cel mai puternic gsi din gasca noastra....bate absolut orice gsi,

dany323bmx 15-04-11 09:18

Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
 
De ce il vinzi?
E forta masina ,pacat

punisher19 15-04-11 14:38

Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
 
am vazut filmuletele, fuge grav dar in poze nu se vede finala de la toba ca in filmulet

CT97AMD 15-04-11 17:14

Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
 
Am vazut azi PET-ul la benzinaria de dupa institutul de marina.
Arata foarte bine in realitate cu jantele astea.
De ce nu faci si semnalele negru pe interior?

Sonny™ 15-04-11 17:20

Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
 
Quote:

Originally Posted by CT97AMD (Post 4258525)
Am vazut azi PET-ul la benzinaria de dupa institutul de marina.
Arata foarte bine in realitate cu jantele astea.
De ce nu faci si semnalele negru pe interior?

naci e la nemtia...masina se vinde...;)

http://daewoo.anunturi-auto.4tuning....-10133586.html

PetricaCBD 15-04-11 22:02

Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
 
mortal cielo asta...pacat ca se vinde...si chiar foarte ieftin...si chiar se omologheaza SFIul pe cielo...mi s-a cerut 200 de euro si cica se "rezolva"....dar sa fii nebun sa treci de la 1498 la 2000 "in acte" sa dai bani aiurea la stat pe impozit si la asigurare

dRR-XWX 16-04-11 02:13

Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
 
salut, in anuntul de vanzare scrie axe sport. mai multe detalii despre ele ??

naci_sfi 17-04-11 12:31

Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
 
Quote:

Originally Posted by dany323bmx (Post 4257428)
De ce il vinzi?
E forta masina ,pacat

m-am plictisit de masina.....dupa cum zice si lumea masina este foarte buna , trage bine si arata foarte bine......oricum masina sa vandut

naci_sfi 17-04-11 12:32

Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
 
Quote:

Originally Posted by dRR-XWX (Post 4259663)
salut, in anuntul de vanzare scrie axe sport. mai multe detalii despre ele ??

sal....eu nu am scris...masina sa vandut ....presuspun ca cine a cumparat-o a scris....

naci_sfi 17-04-11 12:32

Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
 
Quote:

Originally Posted by CT97AMD (Post 4258525)
Am vazut azi PET-ul la benzinaria de dupa institutul de marina.
Arata foarte bine in realitate cu jantele astea.
De ce nu faci si semnalele negru pe interior?

nu ii mai fac nimic.....masina sa vandut la 1100e.....daca mai stateam 2 zile cred ca o dadeam la 800:))))

Sonny™ 17-04-11 12:33

Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
 
Quote:

Originally Posted by naci_sfi (Post 4262670)
nu ii mai fac nimic.....masina sa vandut la 1100e.....daca mai stateam 2 zile cred ca o dadeam la 800:))))

pastrezi gsi?ai dat vectra?

naci_sfi 17-04-11 12:36

Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 4262674)
pastrezi gsi?ai dat vectra?

am dat si gsi-u....mai am vectra , dupa cum stii am fost in germania , gasisem un vectra turbo 4x4 si intentionam sa o iau.....dar masina era praf.....ruginita si turbina pardaf....

Sonny™ 17-04-11 12:39

Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
 
Quote:

Originally Posted by naci_sfi (Post 4262695)
am dat si gsi-u....mai am vectra , dupa cum stii am fost in germania , gasisem un vectra turbo 4x4 si intentionam sa o iau.....dar masina era praf.....ruginita si turbina pardaf....


si cu ce te.ai intors de acolo....:twisted:?

naci_sfi 17-04-11 12:40

Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
 
Quote:

Originally Posted by PetricaCBD (Post 4259326)
mortal cielo asta...pacat ca se vinde...si chiar foarte ieftin...si chiar se omologheaza SFIul pe cielo...mi s-a cerut 200 de euro si cica se "rezolva"....dar sa fii nebun sa treci de la 1498 la 2000 "in acte" sa dai bani aiurea la stat pe impozit si la asigurare

cred ca am primit 200 de telefoane de genu e omologat motoru? dupa ce ca sa investit in masina aproximativ 1500-2000+ 3000 masina (acum 2 ani) si am cerut 1500 un pret de nimic....lumea mai vroia sa fie si omologat motoru la bani astia. Oricum i-am dat masina unui prieten bun , io dadaeam si cu 800e, doar ca sa nu se bucure altcineva de munca si investitia facuta in masina asta.

naci_sfi 17-04-11 12:41

Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 4262707)
si cu ce te.ai intors de acolo....:twisted:?

ehhh....nimic special....am luat o vectra din 97 1.6 benzina sa nu vin gol.


All times are GMT +2. The time now is 12:22.

- Copyright 2026 4Tuning