![]() |
Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
Quote:
|
Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
De ce il vinzi?
E forta masina ,pacat |
Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
am vazut filmuletele, fuge grav dar in poze nu se vede finala de la toba ca in filmulet
|
Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
Am vazut azi PET-ul la benzinaria de dupa institutul de marina.
Arata foarte bine in realitate cu jantele astea. De ce nu faci si semnalele negru pe interior? |
Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
Quote:
http://daewoo.anunturi-auto.4tuning....-10133586.html |
Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
mortal cielo asta...pacat ca se vinde...si chiar foarte ieftin...si chiar se omologheaza SFIul pe cielo...mi s-a cerut 200 de euro si cica se "rezolva"....dar sa fii nebun sa treci de la 1498 la 2000 "in acte" sa dai bani aiurea la stat pe impozit si la asigurare
|
Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
salut, in anuntul de vanzare scrie axe sport. mai multe detalii despre ele ??
|
Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
Quote:
|
Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
Quote:
|
Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
Quote:
|
Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
Quote:
|
Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
Quote:
|
Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
Quote:
si cu ce te.ai intors de acolo....:twisted:? |
Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
Quote:
|
Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:22. |
- Copyright 2026 4Tuning