Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   Cum va relaxati in timpul liber ? (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/243442-relaxati-timpul-liber.html)

Iere 19-04-11 21:11

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by eu_alex (Post 4269391)
la costana stiu ca este iaz si prin falticeni parca :-? . nu mai stiu sigur .

Da ma mai este in bucuresti la intrare pe stanga ...si dak mergi la constanta e un iazzz mareeee nu alex ?:)) a zis prin apropiere ba !!!=))

SeRee 19-04-11 21:56

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
cine merge la mare acuma pe 1mai ? intr`un weekend? :evil:

LeX_CLK 22-04-11 16:32

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
auzi-l gajiul isi permite sa mearga la mare :x

SeRee 22-04-11 19:05

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by LeX_CLK (Post 4275802)
auzi-l gajiul isi permite sa mearga la mare :x

evident..ce draq o viata am :))...


All times are GMT +2. The time now is 17:41.

- Copyright 2026 4Tuning