![]() |
Re: E36-My e36 TM
Quote:
|
Re: E36-My e36 TM
Quote:
|
Re: E36-My e36 TM
am cerut 800 ron.....
@zeky-a zburat norris de pe capota :lol: si revin la bandouri negre si difuzor negru si cu clima sa vad cum fac numa sa vina vremea mai buna...:D |
Re: E36-My e36 TM
Quote:
|
Re: E36-My e36 TM
man , sambata te asteptam pe la noi cu bestia sa-i mai facem una alta ;)
|
Re: E36-My e36 TM
ai inmatriculato pe tm pana la urma? bafta
|
Re: E36-My e36 TM
nam apucat sa-i fac registru ca tot cu lucru is.....sapt viitoare cred k il rog pe fratele caius sa o duca....:D
da-mi te rog un pm cu id tau de mes ca mi-o zis coka da am uitat :lol: da cryss vin ca tre sa dam tot jos din ea sa facem loc la fiare :lol: |
Re: E36-My e36 TM
2 Attachment(s)
update.....mai tre sa ajunga cate ceva.....:-)
|
Re: E36-My e36 TM
o preagatesti de Drift ? :P Arata foarte bine si trage intr`un mare FEL ! SA te bucuri de ea ! Prea tare numaru 321 HAY :))
|
Re: E36-My e36 TM
hmmm da-mi si mie te rog un pm cu locul de unde ai luat scaunele,pret,eventual ce greutate au daca stii.ms
|
Re: E36-My e36 TM
Quote:
|
Re: E36-My e36 TM
Quote:
Quote:
Quote:
ma as vrea anu asta sa ma dau putin macar la etapa de la noi daca se poate...:Dda nu cred k fac mare lucru :lol: |
Re: E36-My e36 TM
Quote:
|
Re: E36-My e36 TM
Quote:
|
Re: E36-My e36 TM
ceva masini si pentru mine aveti .....?:?:
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:25. |
- Copyright 2026 4Tuning