Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

bucsy 18-02-11 08:27

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
salutare ,cu mnezo si drobeta prin bularga m-ai tot timpu :D!

MnezO 18-02-11 10:33

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
salut salut :P

Bondellu 19-02-11 23:34

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut cativa membri 4t ieri in parcare la era (gen Drobeta, Mnezo, GRG, Sovieticool, fostul TVV etc.) :))

IS19CIP 20-02-11 20:27

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Si pe mine mINE mai vzt da nu ai vzt bolidu:lol::lol:

grg_92 21-02-11 14:18

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by BoxeR.RGA (Post 4081925)
l-am vazut pe GRG prin fata pe la MOTOR :)..tu erai cel de la volan?

nu..nu eram eu :D....am sofer:d pt ca eu am ramas fara permis :D eram in dreapta :))

grg_92 22-02-11 16:27

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
daca m-am intalnit cu drobeta in selgros se pune?? :lol:

DarkDriver 22-02-11 19:24

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
:lol:

MihaiCsl 24-02-11 01:01

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut azi pe RazvanMRG in fata la Negruzzi. :P
Defapt ieri daca stau si ma gandesc si ma uit la ceas mai bine :D

Wlad 27-02-11 20:54

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
:wave: L-am vazut pe MihaiCsl azi, in gradina botanica.
..nu stiai de unde sa ma iei cand te-am salutat :D

MihaiCsl 28-02-11 06:20

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Te-am reconoscut cand te-am scanat mai bine :D

BoxeR.RGA 28-02-11 19:05

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
L-am vazut azi prin zimbru pe IS 11 NMS :D

Bogdan.IS 03-03-11 16:52

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Era azi in drum catre dancu , un opel astra cu numere de bucuresti fara bara din spate...parea destul de parasit , avea mult praf pe el .

Bogdan.IS 03-03-11 17:40

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan.IS (Post 4139394)
Era azi in drum catre dancu , un opel astra cu numere de bucuresti fara bara din spate...parea destul de parasit , avea mult praf pe el .

era oleaca tunat , avea toba centralasi avea culoarea gri sobolan si niste jante uraaate :twisted:

2slow4u 03-03-11 17:56

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan.IS (Post 4139552)
era oleaca tunat , avea toba centralasi avea culoarea gri sobolan si niste jante uraaate :twisted:

Ms de reclama bogdan :))))))))) Lasa ca acusica vine primavara


PS: Eram pe santier la fostul abator :)

florin_nms 06-03-11 17:13

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by BoxeR.RGA (Post 4130031)
L-am vazut azi prin zimbru pe IS 11 NMS :D

o sa ajung mai des prin oras. M-am mutat de la tara:lol:
Acum sunt prin pacurari mai des si poate reusesc si io sa ma ma i intalnec cu voi.
By the way cine vrea poa sa treaca pe la min pe le biro! dau o cafea.( spate Kaufland pacurari , bloc Diana la parter primul birou de la stg la dr.


All times are GMT +2. The time now is 19:53.

- Copyright 2026 4Tuning