Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   o reuniune e36 pe 2011 cand ? (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/232630-reuniune-e36-2011-a.html)

Lymbutza 09-03-11 23:23

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Macar sa iasa ceva ca anul trecut si o sa fie suficient . . . Eu oricum merg oriunde , insa parca Transfagarasanul suna chiar f bine . Ca punct de intalnire eu zic ca Pitesti ar fi OK , dar asta chiar nu conteaza , ne putem intalni oriunde . Sincer vb , corect ar fi ca puctul de intalnire sa nu mai fie in Bucuresti , nu de alta dar mai trebuie sa ne gandim si la cei din alte colturi ale tari :lol: .

L.E. : nu e neaparat nevoie sa organizam ceva acolo (nu cred ca vor ramane foarte multi peste noapte) , gasesti pana la urma direct acolo cazare si slava Domnului restaurante sunt destule , trebuie sa gasim unul unde sa incapa toata lumea .

GOGU_VL 09-03-11 23:25

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by JimGod (Post 4157322)
si cand o sa le zici ca totul este aranjat si ca ii costa 250lei de persoana nu stiu cati or sa mai sara in sus.ceea ce spui tu cu cazare si toate cele trebuie sa fie cineva care sa organizeze si sa alerge sa faca toate astea.trebuie sa ocupam o pensiune intreaga ca asa poate avem si ceva discount.ceva cu piscina...?? :D
ca sa faci toate astea trebuie sa strangi banii din timp sa fii sigur cine vine si cine nu si cati vin si de asemenea pentru a se da avans la pensiunea respectiva.mese festive,piscina,cazare pfff vorbesc din filme...imi e greu sa cred ca suntem in stare de asa ceva.

Ai destula dreptate, dar nimic nu-i imposibil daca sunt oameni decenti si corecti la mijloc....ma refer la cei care zic ca vin si-or sa vina...... iar cine se ocupa de tot e om de incredere si sa nu fuga cu banii :D in caz ca o sa stranga bani pentru un avans pe undeva......oricum, e foarte greu de ajuns la o intrunire gen Germania.......

JimGod 09-03-11 23:41

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
eu vin oricum,chiar daca se face intalnire de o zi sau de 2-3 zile.doar in cazul in care organizeaza bmwowners atunci nu am sa vin.

bmwowners 10-03-11 00:36

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
1 Attachment(s)
Pentru linistea tuturor bmwowners nu va face nimic anul asta! Chiar suntem curiosi ce se va intampla cu aceasta intalnire de E36! Noi zicem ca ne-am descurcat destul de bine in cei doi ani lucru dovedit si de aparitia in revista COX (lucru datorat in mare parte si lui Griffo). Se pare ca nu a fost suficient, unii membrii nu sunt multumiti de nivelul intalnirilor relizate de noi de aceea anul acesta nu vom mai face intalnirea de E36. Speram sa o realizeze altii mai priceputi decat noi si sa iasa mai bine!

In plus daca bmwowners va face vreun eveniment anul acesta isi va selecta participantii!

Va multumim!

P.S. Cei care visati la meeting pe Transfagarasan luati in calcul decat varianta pe Sibiu ca pe Arges va trebuie X5 sa treceti!

Billy c25xe 10-03-11 00:39

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Nu-mi doresc o intalnire pentru posesori ci pentru pasiunea ce ne leaga , nu vad esenta unei piscine in calculul intalnirii , nu mi se pare acesta punctul culminant .

Sa mergem in coloana 100 , 150 de km , 200 , la destinatie sa blocam un oras intreg , sa umplem o parcare , fotografii , filmulete , de ce nu si o tombola , ceva concursuri , asta e scopul principal , nu bautura , piscina , gratarul etc .

motzu 10-03-11 00:50

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
un e36 meeting pe transfagarasan nu suna rau delok;)

Nosfer 10-03-11 01:02

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
prin iunie inca mai e ceva zapada pe la Balea insa urca pisicile :) Am putea sa cautam cazare si d-astea in Cartisoara pentru ca acolo sunt foarte multe cabane mari destul de apropiate.

Apoi sa tragem urcarea in coloana de la Cartisoara, pana la Balea, apoi coboram in partea cealalta, poate pana la baraj, insa in jurul lacului Vidraru e drumul dezastru.

Billy c25xe 10-03-11 11:21

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Pai haideti fratilor odata sa stabilim ceva , eu as propune ca si anul trecut , weekend-ul 11-12 iunie si ca locatie finala , imi este indiferent , ca oricum ne vom strange gasca in fiecare oras si vom pleca in mici grupulete catre destinatie .

abby3325 10-03-11 17:40

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Propunere pt. moderatori : sa mutati topicul la "Masina mea BMW seria 3", chiar daca nu e nimic stabilit, concret, etc .. Important e sa aibe lumea un coltulet unde sa discute, unde sa spuna o parere legata de ce ar dori si unde, chiar daca nu se va tine cont de acea parere, in fine, pur si simplu sa fie topicul mutat, sa vada tot romanu` (DIN TIMP) ca se va mai organiza, chiar daca nu se stie cand, unde, insa sa vada, sa spere, sa .. in fine :)
Eu unul (poate nu doar eu) cand vad subiectul "reuniune e36 2011" incep sa zambesc fara sa vreau, sa ma binedispun, si ca mie .. probabil mai multi :)
Nu cred ca ar incurca prea mult daca s-ar muta topicul si ar discuta unii acolo tot felul de lucruri legate de o eventuala intalnire, nu ar deranja pe nimeni, cu nimic .. :) (ursarii au deja acolo)

GOGU_VL 10-03-11 18:45

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Si ceva sticky :lol:

sharkylete 10-03-11 18:59

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by jm3k3rd3mik (Post 4159215)

Si ceva sticky :lol:

+1 :D

:paper:

GOGU_VL 10-03-11 19:28

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by sharkylete (Post 4159272)
+1 :D

:paper:

Click Sharky, click :twisted::twisted:
https://forum.4tuning.ro/641-piese-bm...ml#post4159044

Lymbutza 10-03-11 19:47

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
eu zic ca este nevoie de putina organizare . Chiar nu este nici unu cu un spirit de lider mai dezvoltat ?

abby3325 13-03-11 08:03

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Up ? :D

Marian_nebunu 13-03-11 15:05

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
eu vin sa vad cativa membri care ii consider prieteni,vin sa fac caterinca,vin sa imi prezint masina (care tot asteapta modificarile de vreo 6 luni) si sa dau o buca !!!

asa ca.........vedeti ce si cum CA EU VIN ! (daca nu intervine ceva foarte important desii nu cred)


All times are GMT +2. The time now is 02:06.

- Copyright 2026 4Tuning