![]() |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Macar sa iasa ceva ca anul trecut si o sa fie suficient . . . Eu oricum merg oriunde , insa parca Transfagarasanul suna chiar f bine . Ca punct de intalnire eu zic ca Pitesti ar fi OK , dar asta chiar nu conteaza , ne putem intalni oriunde . Sincer vb , corect ar fi ca puctul de intalnire sa nu mai fie in Bucuresti , nu de alta dar mai trebuie sa ne gandim si la cei din alte colturi ale tari :lol: .
L.E. : nu e neaparat nevoie sa organizam ceva acolo (nu cred ca vor ramane foarte multi peste noapte) , gasesti pana la urma direct acolo cazare si slava Domnului restaurante sunt destule , trebuie sa gasim unul unde sa incapa toata lumea . |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
eu vin oricum,chiar daca se face intalnire de o zi sau de 2-3 zile.doar in cazul in care organizeaza bmwowners atunci nu am sa vin.
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
1 Attachment(s)
Pentru linistea tuturor bmwowners nu va face nimic anul asta! Chiar suntem curiosi ce se va intampla cu aceasta intalnire de E36! Noi zicem ca ne-am descurcat destul de bine in cei doi ani lucru dovedit si de aparitia in revista COX (lucru datorat in mare parte si lui Griffo). Se pare ca nu a fost suficient, unii membrii nu sunt multumiti de nivelul intalnirilor relizate de noi de aceea anul acesta nu vom mai face intalnirea de E36. Speram sa o realizeze altii mai priceputi decat noi si sa iasa mai bine!
In plus daca bmwowners va face vreun eveniment anul acesta isi va selecta participantii! Va multumim! P.S. Cei care visati la meeting pe Transfagarasan luati in calcul decat varianta pe Sibiu ca pe Arges va trebuie X5 sa treceti! |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Nu-mi doresc o intalnire pentru posesori ci pentru pasiunea ce ne leaga , nu vad esenta unei piscine in calculul intalnirii , nu mi se pare acesta punctul culminant .
Sa mergem in coloana 100 , 150 de km , 200 , la destinatie sa blocam un oras intreg , sa umplem o parcare , fotografii , filmulete , de ce nu si o tombola , ceva concursuri , asta e scopul principal , nu bautura , piscina , gratarul etc . |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
un e36 meeting pe transfagarasan nu suna rau delok;)
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
prin iunie inca mai e ceva zapada pe la Balea insa urca pisicile :) Am putea sa cautam cazare si d-astea in Cartisoara pentru ca acolo sunt foarte multe cabane mari destul de apropiate.
Apoi sa tragem urcarea in coloana de la Cartisoara, pana la Balea, apoi coboram in partea cealalta, poate pana la baraj, insa in jurul lacului Vidraru e drumul dezastru. |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Pai haideti fratilor odata sa stabilim ceva , eu as propune ca si anul trecut , weekend-ul 11-12 iunie si ca locatie finala , imi este indiferent , ca oricum ne vom strange gasca in fiecare oras si vom pleca in mici grupulete catre destinatie .
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Propunere pt. moderatori : sa mutati topicul la "Masina mea BMW seria 3", chiar daca nu e nimic stabilit, concret, etc .. Important e sa aibe lumea un coltulet unde sa discute, unde sa spuna o parere legata de ce ar dori si unde, chiar daca nu se va tine cont de acea parere, in fine, pur si simplu sa fie topicul mutat, sa vada tot romanu` (DIN TIMP) ca se va mai organiza, chiar daca nu se stie cand, unde, insa sa vada, sa spere, sa .. in fine :)
Eu unul (poate nu doar eu) cand vad subiectul "reuniune e36 2011" incep sa zambesc fara sa vreau, sa ma binedispun, si ca mie .. probabil mai multi :) Nu cred ca ar incurca prea mult daca s-ar muta topicul si ar discuta unii acolo tot felul de lucruri legate de o eventuala intalnire, nu ar deranja pe nimeni, cu nimic .. :) (ursarii au deja acolo) |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Si ceva sticky :lol:
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
:paper: |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
https://forum.4tuning.ro/641-piese-bm...ml#post4159044 |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
eu zic ca este nevoie de putina organizare . Chiar nu este nici unu cu un spirit de lider mai dezvoltat ?
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Up ? :D
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
eu vin sa vad cativa membri care ii consider prieteni,vin sa fac caterinca,vin sa imi prezint masina (care tot asteapta modificarile de vreo 6 luni) si sa dau o buca !!!
asa ca.........vedeti ce si cum CA EU VIN ! (daca nu intervine ceva foarte important desii nu cred) |
| All times are GMT +2. The time now is 02:06. |
- Copyright 2026 4Tuning