Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand BMW E46 320Ci (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/229393-bmw-e46-320ci.html)

Zam0ldac 11-02-15 14:13

Re: BMW E46 320Ci
 
Taxa inmatriculare?

ady_viteza 11-02-15 14:44

Re: BMW E46 320Ci
 
Quote:

Originally Posted by Zam0ldac (Post 5779865)
Taxa inmatriculare?

Taxa este platita si nerecuperata. Dovada anaf 26.01.2015

R3Kin 11-02-15 22:40

Re: BMW E46 320Ci
 
Cand am vb acum vreo 2 ani nu ma apropiam de ea ca bani
Acum mi-am cumparat si eu una de aproape 1 ani si imi vine sa injur:)))

ady_viteza 04-03-15 14:37

Re: BMW E46 320Ci
 
Quote:

Originally Posted by R3Kin (Post 5779983)
Cand am vb acum vreo 2 ani nu ma apropiam de ea ca bani
Acum mi-am cumparat si eu una de aproape 1 ani si imi vine sa injur:)))

Imi pare rau sa aud asta :D
Oricum masina o primit si revizia de inceput de an odata cu venirea caldurii :D
https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...-a/page-9.html

ady_viteza 10-04-15 18:43

Re: BMW E46 320Ci
 
Se poate inchide.
Ii urez noului proprietar sa se bucure si sa aiba grija de masina la fel cum am facut-o si eu :D


All times are GMT +2. The time now is 15:52.

- Copyright 2026 4Tuning