![]() |
Re: BMW E46 320Ci
Taxa inmatriculare?
|
Re: BMW E46 320Ci
Quote:
|
Re: BMW E46 320Ci
Cand am vb acum vreo 2 ani nu ma apropiam de ea ca bani
Acum mi-am cumparat si eu una de aproape 1 ani si imi vine sa injur:))) |
Re: BMW E46 320Ci
Quote:
Oricum masina o primit si revizia de inceput de an odata cu venirea caldurii :D https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...-a/page-9.html |
Re: BMW E46 320Ci
Se poate inchide.
Ii urez noului proprietar sa se bucure si sa aiba grija de masina la fel cum am facut-o si eu :D |
| All times are GMT +2. The time now is 15:52. |
- Copyright 2026 4Tuning